Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
101

Sveiki spoki. Atliek, privātu iemeslu dēļ 2 dienas neatrasties interneta apritē un atliek uzzināt, ka Latvijas hokeja aprindās ir jauns cirks. Tiem, kas nezin - nepilnu nedēļu pirms olimpiskā kvalifikācijas turnīra no izlases aiziet galvenais treneris Leonīds Beresņevs, it kā dēļ tā, ka viņam ir aplikts parādā. Lipmans steidz meklēt atrunas, ka pie vainas grāmatvede, kura atvaļinājumā ( no jūnija?) un kā glābēju atrod Haraldu Vasiļjevu. Nekavēsimies daudz pie intrigām, jo šī ir tā reize, kad jāsaka, ka tik tur nav kas dziļāks, kā tikai Lipmana veidots cirks.

1. versija.

Beresņevs atribjās par veciem nesmukumiem un iegāž Lipmanu, cenšoties, atgādināt LHF prezidentam, ka viņš nav vienīgā vijole Latvijas hokejā.

2. versija

Beresņevs, apzinādamies, ka līguma turpinājums nespīd, neatkarīgi no OK rezultātiem aiziet ar blīkšķi un cerību tikt pie vismaz visas, šī līguma naudas.

3. versija

Lipmana un Beresņeva kopintriga. Zinu, ka tas skan mazliet neticami, taču ja tā padomā, kad visvairāk runā par Latvijas hokeju? Vai nu, kad tuvojās lielie turnīri vai, kad brīnumus dara Lipmans. Šoreiz Lipmanam ar ne mazākiem brīnumiem (turklāt, ļoti nesmukiem) palīdz Beresņevs. Versija būtu tāda, ka Lipmans ir sadzirdējis kaut ko, ka spēlētājiem Berja nu galīgi neiet pie sirds un sarunā ar Beresņevu uztaisīt nelielu trādi rīdi. Šai versijai par labu runā faktors, ka Oskars Bārtulis, kurš izlasē ir rets viesis, vēl pavisam nesen runāja, ka ir smadzeņu satricinājums uz izlasi visticamāk nebūs, tiklīdz aiziet Beresņevs, ir Rīgā un gatavs spēlēt.

4. versija

Reizē ticamākā un neticamākā jeb Lipmans vs Savickis, kurā Beresņevs ir tikai bandinieks. Jau no vasaras klīst runas, ka Savickis noskatījis Beresņevu kā RD treneri. Protams, vairāk gribējis zviedrus Mortsu un Gustafsonu, bet tiem maciņš izrādījies par plānu. Tāpat, gāja ne viena vien bauma, ka Beresņevs pēc kvalifikācijas neatkarīģi no rezultāta tiks atlaists no izlases. Savickim labi, Beresņēvam labi. Un Savickim ar Lipmanu ir savi kašķi - kāpēc, lai neieriebtu vēl vairāk sataisot mazu skandāliņu un izdarot to nevis ar savām, bet Beresņeva rokām? (piepalīdzot RD treneru asistentam R. Ozoliņam un agrākajam RD trenera asistentam Ankipānam, kuri nevarēs palīdzēt trenēt izlasi).

Lai, kura no versijām būtu īstā, man nepatīk ne viena. Pie Lipmana cirka, arī pie Savicka cirka Latvijas hokejā ir pierasts. Bet vai tiešām, jāākstās pirms tik nozīmīga turnīra? Jo to, kas notiek ar komandu, kas līdz galam nav sagatavota turnīŗam, tagad var redzēt RD izpildījumā. Kad citas komandas startē un spēlē labi, rīdzinieki izskatās, kā vēl treniņrežīmā. Ļoti negribētos, lai ar izlasi notiek, kas līdzīgs. Šovakar pirmā un vienīgā pārbaudes spēle. Vēlēsim veiksmi izlasei un Vasiļjevam tajā, bet īpašu veiksmi vēlēsim izlasei spēlēs pret Japānu, Austriju un Vāciju. Par to, lai tiekam uz Koreju!

1
101
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [11]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Pērle
  Panzer 30.08.16 18:38
2
0

Lipmanam jau sejā izteikti rakstīts - židu žuļiks

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 30.08.16 18:18
2
0

atbildot uz aris1188 komentāru " Tā izlase balstās uz patriotismu, pa li... " jebkurai izlasei ir jābalstās uz patriotismu. Izlase - tu pārstāvi valsti, nes valsts vārdu pasaulē. Naudas pelnīšana jāatliek klubiem.

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 31.08.16 12:22
1
0

atbildot uz aris1188 komentāru " jāgaida kad izmirs padumjo laiku paliekas ar ... " Ebrejs satiek radiniekus (mantiniekus).Vinji ,labdien dargais Abram ,ka ar veselibu ?   Nesagaidisiet !!!

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 30.08.16 18:37
1
0

Vai nav vienalga, ceru, ka mūsu izlase izcīnīs ceļazīmi uz OS. tas ir atkarīgs no mūsu puišiem, bet visus mūsu hokeja funkcionārus un citus intrigantus izsvilpsim un pasūtīsim uz vienu vietu (piem. Lipmanis,Savickis un co. , noriebās visas intrigas) Par tīru un godīgu hokeju, bez intrigām. Funkcionāri, kuri uz to pelna naudu, mums nav vajadzīgi. Ceru, ka mūsu pušiem ir pietiekošs patriotisms, lai aizstāvētu Latvijas vārdu. Novēlu veiksmi, izturību un cīņās sparu. Turēsim īkšķus un atbalstīsim mūsējos. Funkcionārus ziepēs!

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Mūza
  aris1188 30.08.16 18:27
1
0

atbildot uz Count Monte Black komentāru " jebkurai izlasei ir jābalstās uz patriotismu.... " ja kādā klubā būtu tādi apstākļi kā izlasē tad tur neviens normāls hokejists nespēlētu. Hokejisti dod valstij to, ka nes valsts vārdu pasaulē, bet ko valsts dod hokejistiem ? bardaku ? 

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 31.08.16 18:20
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru " jāgaida kad izmirs padumjo laiku paliekas ar ... " es šo skaitli reiznātu, kā minimums ar 2 - daudzi pārņem īpašības mantojumā no bērniem + jāņem vērā arī fakts, ka ne viss ,ko pārņem no Eiropas un ASV vērtībām ir diži labāks, kā no PSRS laikiem.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Mūza
  aris1188 31.08.16 01:38
0
0

atbildot uz Count Monte Black komentāru " kā man reiz teica- kāda valsts, tāds sports. ... " jāgaida kad izmirs padumjo laiku paliekas ar savu sadirsto domāšanu un tad viss būs savādāk, tas būs pēc kādiem ~20 gadiem

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 31.08.16 00:44
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru " es nerunāju par naudu, bet par apstākļiem un ... " kā man reiz teica- kāda valsts, tāds sports. Latvijā lielākajā daļā jomu, diemžēl, valda brdaks, nesakārtotība un jomu īpašnieku,funkcionāru vadītāju savtīgas privātās intereses, kas padotajiem (šajā gadījumā sportistiem) rada problēmas. Lai mainītu to ir jāmaina vadība. Gan hokejā, gan daudzās valstiski svarīgākās nozarēs tas ir ļoti grūti ja ne neiespējami, jo lai to izdarītu vajag naudu, sakarus un pats galvenais vēlmi kaut ko patiešam mainīt nevis runāt.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Mūza
  aris1188 30.08.16 22:46
0
0

atbildot uz Count Monte Black komentāru "atbildot uz Count Monte Black komentāru " jebku... " es nerunāju par naudu, bet par apstākļiem un bardaku, ka trenneris vnk paņem un aiziet prom, atkal nāk cits trenneris un tamlīdzīgas lietas, ka hokejistiem pazūd viss stimuls jo viņi pat nezin kas notiks rītdien, nav nekādas stabilitātes

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 30.08.16 21:52
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru " ja kādā klubā būtu tādi apstākļi kā izlasē ta... " runāsu par sportu kā tādu - reti, kur maksā milzu prēmijas sportistiem par dalību olimpiādēs utt. Piemērs, Rio olimpiādē lielākās prēmijas par medaļām nebūt nebija paredzētas bagātajām ASV, Vācijai utt., bet mazā Latvija bija top 6 dāsnāko valstu vidū (tiesa, kā labi zinām valsts varēs ietaupīt, jo medaļu nebija). Milzu prēmijas par labām vietam pārsvarā ir postpadomju valstīs - Latvijā, Krievijā, dažādās "stānās" utt. Pārstāvēt valsti ir gods. Par godu nemaksā.Hokejists nepaliks nabagāks no tā. Protams, ir jānodrošina vajadzīgie apstākļi (ar ko arī mēdz būt problēmas, turklāt,lielas) taču prēmijas ir liekas. Ja nemaldos pagajušogad bija piesolīti 10 tūkstoši par noteiktu rezultātu. Lielākajai daļai izlases hokejistu tā prēmija ir mazāka par mēnešalgu. Nav vairs tie laiki, kad izlases spēlētaji spēlē Del 3, kur maksā kapeikas. Savukārt, to "prēmiju naudu" var ieguldīt, lai sagatavotu labu inventāru vai ieguldīt vietējā čempionātā. Parēķinam 23 spēlētāji - 230 tūkstoši. Daļai klubu LHV, tas būtu tuvu gada budžetam, ja ne pat vairāk.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Mūza
  aris1188 30.08.16 18:08
0
2

Tā izlase balstās uz patriotismu, pa lielam tur valda bomžatņiks