local-stats-pixel

Lipman vs Beresnev - cirks Latvijas hokejā11

 101  1

Sveiki spoki. Atliek, privātu iemeslu dēļ 2 dienas neatrasties interneta apritē un atliek uzzināt, ka Latvijas hokeja aprindās ir jauns cirks. Tiem, kas nezin - nepilnu nedēļu pirms olimpiskā kvalifikācijas turnīra no izlases aiziet galvenais treneris Leonīds Beresņevs, it kā dēļ tā, ka viņam ir aplikts parādā. Lipmans steidz meklēt atrunas, ka pie vainas grāmatvede, kura atvaļinājumā ( no jūnija?) un kā glābēju atrod Haraldu Vasiļjevu. Nekavēsimies daudz pie intrigām, jo šī ir tā reize, kad jāsaka, ka tik tur nav kas dziļāks, kā tikai Lipmana veidots cirks.

1. versija.

Beresņevs atribjās par veciem nesmukumiem un iegāž Lipmanu, cenšoties, atgādināt LHF prezidentam, ka viņš nav vienīgā vijole Latvijas hokejā.

2. versija

Beresņevs, apzinādamies, ka līguma turpinājums nespīd, neatkarīgi no OK rezultātiem aiziet ar blīkšķi un cerību tikt pie vismaz visas, šī līguma naudas.

3. versija

Lipmana un Beresņeva kopintriga. Zinu, ka tas skan mazliet neticami, taču ja tā padomā, kad visvairāk runā par Latvijas hokeju? Vai nu, kad tuvojās lielie turnīri vai, kad brīnumus dara Lipmans. Šoreiz Lipmanam ar ne mazākiem brīnumiem (turklāt, ļoti nesmukiem) palīdz Beresņevs. Versija būtu tāda, ka Lipmans ir sadzirdējis kaut ko, ka spēlētājiem Berja nu galīgi neiet pie sirds un sarunā ar Beresņevu uztaisīt nelielu trādi rīdi. Šai versijai par labu runā faktors, ka Oskars Bārtulis, kurš izlasē ir rets viesis, vēl pavisam nesen runāja, ka ir smadzeņu satricinājums uz izlasi visticamāk nebūs, tiklīdz aiziet Beresņevs, ir Rīgā un gatavs spēlēt.

4. versija

Reizē ticamākā un neticamākā jeb Lipmans vs Savickis, kurā Beresņevs ir tikai bandinieks. Jau no vasaras klīst runas, ka Savickis noskatījis Beresņevu kā RD treneri. Protams, vairāk gribējis zviedrus Mortsu un Gustafsonu, bet tiem maciņš izrādījies par plānu. Tāpat, gāja ne viena vien bauma, ka Beresņevs pēc kvalifikācijas neatkarīģi no rezultāta tiks atlaists no izlases. Savickim labi, Beresņēvam labi. Un Savickim ar Lipmanu ir savi kašķi - kāpēc, lai neieriebtu vēl vairāk sataisot mazu skandāliņu un izdarot to nevis ar savām, bet Beresņeva rokām? (piepalīdzot RD treneru asistentam R. Ozoliņam un agrākajam RD trenera asistentam Ankipānam, kuri nevarēs palīdzēt trenēt izlasi).

Lai, kura no versijām būtu īstā, man nepatīk ne viena. Pie Lipmana cirka, arī pie Savicka cirka Latvijas hokejā ir pierasts. Bet vai tiešām, jāākstās pirms tik nozīmīga turnīra? Jo to, kas notiek ar komandu, kas līdz galam nav sagatavota turnīŗam, tagad var redzēt RD izpildījumā. Kad citas komandas startē un spēlē labi, rīdzinieki izskatās, kā vēl treniņrežīmā. Ļoti negribētos, lai ar izlasi notiek, kas līdzīgs. Šovakar pirmā un vienīgā pārbaudes spēle. Vēlēsim veiksmi izlasei un Vasiļjevam tajā, bet īpašu veiksmi vēlēsim izlasei spēlēs pret Japānu, Austriju un Vāciju. Par to, lai tiekam uz Koreju!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

Lipmanam jau sejā izteikti rakstīts - židu žuļiks emotion

 2  0 atbildēt

Vai nav vienalga, ceru, ka mūsu izlase izcīnīs ceļazīmi uz OS. tas ir atkarīgs no mūsu puišiem, bet visus mūsu hokeja funkcionārus un citus intrigantus izsvilpsim un pasūtīsim uz vienu vietu (piem. Lipmanis,Savickis un co. , noriebās visas intrigas) Par tīru un godīgu hokeju, bez intrigām. Funkcionāri, kuri uz to pelna naudu, mums nav vajadzīgi. Ceru, ka mūsu pušiem ir pietiekošs patriotisms, lai aizstāvētu Latvijas vārdu. Novēlu veiksmi, izturību un cīņās sparu. Turēsim īkšķus un atbalstīsim mūsējos. Funkcionārus ziepēs!

 1  0 atbildēt

Tā izlase balstās uz patriotismu, pa lielam tur valda bomžatņiks

 0  2 atbildēt