1

1. jūlijs - viena no zīmīgākajām dienām NHL sakarā vasaras sezonā. Visi hokejisti, kuriem nav līguma uz nākamo sezonu, kļūst par brīvajiem aģentiem. Katru gadu šajā dienā tiek noslēgti daudz jauni līgumi un veiktas spēlētāju maiņas, viena no gada svarīgākajām un atbildīgākajām dienām komandu ģenerālmenedžeriem.

Šajā rakstā vairāk fokuss uz bijušajiem Kolumbusas "Blue Jackets" hokejistiem, kuri atraduši sev jaunus klubus. Palaižot šos spēlētājus prom brīvajā aģentūrā, Kolumbusas sastāvs paliek krietni plānāks, taču Kolumbusa ar to rēķinājās. Šis komandas modelis tika veidots, lai izcīnītu Stenlija kausu šogad. Tas neizdevās.

Gada lielākais līgums

Par līgas otro apmaksātāko hokejistu ir kļuvis uzbrucējs Artēmijs Panarins. Artēmijs noslēdzis 7 gadu līgumu ar Ņujorkas "Rangers" ar vidējo algu 11,6 miljoni dolāru gadā. Jau labu laiku atpakaļ Panarins lika "Blue jackets" vadībai noprast, ka nevēlas karjeru turpināt Kolumbusā un pēc sezonas kļūs par brīvo aģentu.

Vairāk lasi: https://www.piesportagalda.com/post/kolumbusa-vien%C4%81-dien%C4%81-zaud%C4%93-tr%C4%ABs-l%C4%ABderus

Komentāri 1

0/2000

blja nu šķidri, varēji jau no sevis izspiest mazliet vairāk. vismaz uzrakstīt kas bij tie 3 purni kas pameta klumu un uz kurieni aizgāja.  liksu Tev - , pirmo reizi vēsturē.

 0  0 atbildēt