13

Pasaules Čempionāts vairs nav aiz kalniem, kas nozīmē, ka ir laiks apskatīt to, kāda varētu izskatīties Latvijas izlase Dānijā.

Sākšu ar vārtsargiem, jo noteikt vārtsargu līniju parasti ir visvienkāršāk. Par to daudz runāt jēgas nav, vārtus drošī sargās Elvis Merzļikins, kura rezerves vārtsargs būs Ivars Punnenovs un kā trešais uz Dāniju līdz tiks ņemts Jānis Kalniņš. Par pirmo vārtsargu jautājumu nav, bet par otro gan varētu izvērsties cīņa. Kalniņam ir bijusi lieliska sezona KHL, taču viņa statistika pēdējā laikā nav tik spoža, cik parasti, kā arī ir redzams, ka pēc pagājušā pavasara Hārtlija simpātijas krīt uz Punnenova pusi, kā arī tas, ka viņš Šveices līgā ir ļoti progresējis nav noliedzams. Būs interesanti skatīties šo vīru dueli pārbaudes cīņu laikā. Šeit vēl varētu iejaukties Krieters Gudļevskis, taču viņš ir pārāk nestabils, lai Merzļikinam atņemtu pirmā vārtsarga lomu.

Aizsargu līniju vilks tie paši zirgi, kas parasti. Galviņš, Kulda, Sotnieks, Cibuļskis, Balinskis, Krišjānis Rēdlihs. Rezervē būs Kristaps Zīle, kurš ir labi spēlējis šajā sezonā Rīgas ''Dinamo'' sastāvā, kā arī veterāns Georgijs Pujacs, taču šaubos, ka viņš spēlēs, visdrīzāk, viņš sēdēs malā.

Uzbrukumā arī lieliem pārsteigumiem nevajadzētu būt, taču šogad varētu būt viens no labākajiem uzbrukuma sastāviem, kāds jebkad Latvijai uz PČ savākts. Dārziņš, Indrašis, Miķelis Rēdlihs, Roberts Bukarts, Džeriņš, Daugaviņš, Girgensons, Skvorcovs, Ķēniņš. Girgensona ''Sabres'' play-off netiks, mēs viņu kārtējo reizi varam gaidīt izlasē. Balcers un Bļugers komandā spēlēs. Pagājušā PČ Hārtlijs Bļugeru paņēma, vilties viņš nelika. Balcers spēlē vēl rezultatīvāk par Bļugeru, Hārtlijs viņu noteikti paņems. Man ir aizdomas, ka mēs esam beidzot sagaidījuši to mirkli, kad PČ aprindās atgriezīsies Mārtiņš Karsums. Tas, ka viņš spēlēja pret Kanādu vēl neko nenozīmē, taču tas jau ir sākums. Ja nekādas ikgadējās problēmas neparādīsies un Maskavas ''Dinamo'' ātri izkritīs no play-off, kas, visdrīzāk, arī notiks, viņš būs izlases sastāvā. Rezervē būs divi centra spēlētāji - Māris Bičevskis un Ņikita Jevpalovs. Bičevskis ir domāts caurumu aizdarīšanai spēka, aizsardzības maiņās, bet Jevpalovs - uzbrukuma maiņām.

Ir vairāki spēlētāji, kurus es neizvēlējos. Bārtulis nebruks, viņa izteikumi medijos un biežās ''problēmas'' visu padara skaidri un gaiši saprotamu. Freibergs ir labs aizsargs, viņu, iespējams, paņems, bet, ja paņems, tad tikai Pujaca vietā. Ir vairāki ''Dinamo'' un dažādu Eiropas un Ziemeļamerikas līgu spēlētāji, kuri varētu būt rezervē, bet, manuprāt tie, kuri ir manis izveiotajā sarakstā ir, nedaudz, bet labāki. Šie spēlētāji ir: Gints Meija, Rodrigo Ābols, Mārtiņš Dzierkals, Frenks Razgals, Rihards Bukarts, Jānis Sprukts, Vitālijs Pavlovs.

Spēlētāju virknējumi:

Uzbrucēji

Dārziņš - Indrašis - M. Rēdlihs

Karsums - Džeriņš - Daugaviņš

Balcers - Bļugers - Bukarts

Ķēniņš - Girgensons - Skvorcovs

Bičevskis, Jevpalovs

Aizsargi

Galviņš - Kr. Rēdlihs

Kulda - Sotnieks

Cibuļskis - Balinskis

Zīle, Pujacs

Vārtsargi

Merzļikins

Punnenovs

Kalniņš

Kapteinis - Daugaviņš

Asistenti - Kulda, Sotnieks, Džeriņš, Dārziņš

Komentāri 13

0/2000

Cerams Daugaviņš un Girgensons parādīs brīnumus. Protams,Merzļikinam arī jāgāž kalni.

 3  0 atbildēt
Latviešiem šogad čempī ir jāņem medaļas!!!
 3  0 atbildēt
Interesanti ka rakstā pilnīgi nekāda veidā nav pieminēts Kivlenieks. Arī viņš, ja netiks PO var sastādīt konkurenci Kalniņam un Punenovam. Tāpat interesanti, kāpēc nav redzama vieta tam pasam Dzierkalam- mūžīgi raudam ka mums ir tikai kapli un nav kas iemet - bet sastāvā iekļauj Skvorcovu un Ķēniņu kuriem šogad ļoti vājas sezonas, toties nav Dzierkala, Ģēģera, Tambijeva juniora un vairāku citu hokejistu kuri varbūt nespēlē top līgās bet prot ripu iedabūt vārtos.
 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Švaki diezgan. Bet nu jā...
 0  0 atbildēt