Jānis Kalniņš ir KHL labākais vārtsargs.4

Jānis Kalniņš ir labākais vārtsargs KHL. Ja ir pavisam liela neticība par šī fenomena spējām, tad TOP 3 viennozīmīgi. Var runāt daudz par citiem vārtsargiem līgā, bet neviens nav tik stabils, kā Jānis Kalniņš.

Viņš ir spēlējis 29 spēles, bet skatoties uz aizvadīto laiku laukumā, tās būtu gandrīz 25 pilnas, 60 minūšu, spēles. Šobrīd, skatoties uz citiem vārtsargiem, viena lieta, kas sāpina sirdi, Kalniņš šodien ieguva 2. vietu, skatoties uz atvairīto metienu procentu Bobrova divīzijā. Parasti tas būtu mazsvarīgi, taču Jānim Kalniņam būtu jābūt Zvaigžņu spēlē, taču tur spēlēs Raiens Zapolskis. Man gribētos Jāni tur redzēt. Ja šogad nav lemts, tad, varbūt, nākamgad. Kalniņš ir 6. vietā līgā pēc atvairīto metienu procenta. nav mazsvarīgi arī tas, ka uz viņa vārtiem, starp 6 labākajiem ir 2. lielākais metienu skaits pa vārtiem. Nedaudz vairāk metienu ir pa Pāvela Francūza vārtiem. Tomēr, "Traktor" aizsardzība ir labāka, "Dinamo" atļauj kvalitatīvākus metienus pa vārtiem. Kalniņš ir lielisks šādās situācijās - daudz metienu, viņš ir stabils, mierīgs, nekad nesūdzas, tas ir viss, ko var prasīt no vārtsarga. Viņš ir pozicionāli lielisks, viņš vienmēr ir vietā, viņu ir grūti pārspēt, neskatoties uz salīdzinoši mazajiem auguma parametriem.

Kalniņa lieliskā pozicionālā spēle varētu nozīmēt to, ka, ja "Dinamo" nākamgad vairs nepastāvēs, viņš viennozīmīgi sev atradīs darbu KHL, bet, ņemot vērā to, ka viņam nākamās sezonas sākumā būs tikai 26 gadi, viņš varētu izmēģināt spēkus Ziemeļamerikā. Ir notikušas dīvainākas lietas, KHL vārtsargi ir tāpat braukuši uz NHL un ir tādi, kuriem ir izdevies tur nostiprināties. Kalniņa stiprā psiholoģiskā gatavība un noturība , kā arī lieliskā pozicionālā spēle ir panākumu atslēga, manuprāt, viņš jau šobrīd ir NHL rezerves vārtsarga līmenī, varbūt pat labāks, bet tur, protams, ir pilnīgi cita spēle, vairāk metienu, bet Kalniņa pluss būtu tāds, ka viņš pie tā ir pieradis. Es novēlu Jānim visu to labāko, produktīvu karjeras turpinājumu un, protams, veiksmi.

"Dinamo" ir ļoti paveicies ar Kalniņu. Bez viņa "Dinamo" būtu vēl sliktākā situācijā, nekā šobrīd, ja tas vispār ir iespējams. Uz nākamo gadu, ja komanda eksistēs, to ir jābūvē ap Kalniņu. Ja neeksistēs, tad jādodas spēlēt augstākā līmenī.

Komentāri 4

0/2000

    

 1  0 atbildēt
Krievu okupanti mēdz Latviešiem pielīst,lai tik mēs stulbeņi skatītos to krievu okupantu cirku KHL!!!Labs piemērs ir Indrasis,kas iekļuva visu zvaigžņu sastāvā!!!Man pret Indrasi nav nekas,bet līdz zvaigznes titulam viņam vēl ir tālu!!!
 1  0 atbildēt
Super raksts! Kalninš patiesi ir superīgs! Veiksmi vinam!
 1  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt