Izsalkušie Girgensona "Sabres" ar mērķi pabeigt iesākto0

Šķiet, ka Bufalo "Sabres" komandai pēc pagājušās sezonas varētu būt palikusi tāda kā līdz galam neizdarīta darba sajūta. Komanda novembra beigās visiem par pārsteigumu atradās pirmajā vietā NHL, uzkāpa uz tādas nelielas 10 uzvarētu spēļu sērijas un, kad hokeja pasaule sāka prognozēt, cik tālu komanda varētu aizspēlēties izslēgšanas spēlēs, kaut kas nogāja greizi un playoffi izpalika pavisam.

2019. gadā "Sabres" uzvarēja 2 spēles pēc kārtas tikai vienreiz, sezonas otrā pusē lielai daļai spēlētāju kritās rezultativitāte. Iespējams, komanda pārāk ātri noticēja, ka ir izdevies atgriezt izslēgšanas spēļu hokeju pilsētā un viss pulveris jau bija izšauts. Kā klubs izskatās šobrīd? Kas darīts lietas labā, lai neatkārtotos pagājušās sezonas scenārijs?

Pienesums uzbrukuma otrā plānā.

Pirms pagājušās sezonas uzbrukuma līnija izskatījās pietiekami kvalitatīva un dziļa, taču vairāki spēlētāji punktu ziņā neattaisnoja uz viņiem liktās cerības. Bez pirmās maiņas, komandai nebija neviena 20 vārtu vai 40 punktu guvēja. Piemēram, Konors Šīrijs spēlējot bez Sidnija Krosbija blakus laikam tomēr nav tas pats spēlētājs, kas Pitsburgā, bet Keisijs Mitlsteds vismaz šosezon vēl nebija gatavs otrā centra lomai.

Lai uzlabotu otrā plāna uzbrukumu, Bufalo uz diviem gadiem ir panākusi vienošanos ar zviedru Markusu Johansonu, kurš aizvadīja ļoti kvalitatīvu sezonas otro pusi, kad pēc maiņas nonāca Bostonā, kuras sastāvā aizcīnījās līdz Stenlija kausa finālam.

Komanda aizvadītajā sezonā bija viena no sliktākajām iemetienu punktā un šeit noteikti ir skaidrs, ka komandai trūkst centrs, kurš var uzvarēt iemetienus. Tāds kā Raiens Orailijs, kurš pirms gada tika iemainīts pret vairākiem otrā plāna spēlētājiem, kuri nedeva gaidīto rezultātu. Diemžēl, arī Zemgus Girgensons šajā elementā palīdzēt nevar, līdz šim ne reizi viņam nav izdevies vienas sezonas laikā sasniegt 46% iemetienu punktā.

Vairāk lasi: https://www.piesportagalda.com/post/izsalku%C5%A1ie-sabres-ar-m%C4%93r%C4%B7i-pabeigt-ies%C4%81kto

Komentāri 0

0/2000