local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja uzveic līderus HK Mogo pēcspēles metienos 5:40

1.periods

Pirmos vārtus spēlē gūst Bruno Zabis no Kārļa Liepiņa piespēles, pie tam, spēlējot mazākumā – 1:0. Perioda gaitā esam izturējuši trīs mazākumus un pārtraukumā aizejam kā uzvarētāji.

2.periods

Pēc piecām otrajā periodā nospēlētām minūtēm esam jau iedzinējos – 1:2. Rezultātu izlīdzina Romāns Nekļudovs (Freijs, Liepiņš) – 2:2, taču tas nenoturas ilgi un atkal nonākam zaudētājos – 2:3. Pēc nepilnāmj trim minūtēm Homjakovs (Freijs) izlīdzina – 3:3, un šāds rezultāts saglabājas līdz trešdaļas beigām. Abos vārtu guvumos asistēja Valters Freijs.

3.periods

Noslēdzošajā trešdaļā pēc nospēlētām septiņām minūtēm nonākam iedzinējos 3:4, bet Gipters (Mickēvičs, Brūders) atjauno līdzsvaru 4:4. Spēles pēdējās minūtēs savu vairākumu neizmantojam un pamatlaiks tā arī beidzas.

Pēcspēles metieni

Pēcspēles metienos pretinieka metienus atvaira Rihards Cimermanis, bet Liepājas labā uzvarošos vārtus gūst Edgars Homjakovs – 5:4.

Nākamā spēle

Nākošā spēle komandai ir arī izbraukumā sestdien, 28. februārī, pret HS „Rīga/Prizma”.