local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja notur pārsvaru un uzvar Ogre/Sāga97 ar 5:40

Šodien Vidzemes Ledus hallē HK „Liepāja” pieveica mājiniekus – „Ogre/Sāga97” ar rezultātu 5:4 (2:0; 2:2; 1:2).

1. periods

Pirmā periodā astotajā minūtē, spēlējot vairākumā, rezultātu atklāj Edgars Homjakovs (Plānics, Gipters), bet soda metienu realizē Sergejs Daņilovs. Trešdaļa beidzas ar rezultātu 2:0.

2.periods

Otrajā periodā gūstam divus vārtus – Valters Freijs (Nekļudovs) un Klāvs Plānics (Homjakovs, Mickēvičs), bet divus arī ielaižam. Soda metienu nerealizē Plānics un trešdaļas iznākums – 4:2.

3. periods

Pēdējā trešdaļā Edgars Homjakovs palielina rezultāta starpību līdz 5:2, taču desmit minūtes līdz spēles beigām pretinieks pietuvojas jau bīstami tuvu – 5:4. Neskatoties uz Ogres komandas centieniem panākt rezultāta izlīdzinājumu, Liepājai izdodas pārākumu nosargāt.

Nākamā spēle

Nākošo spēli Liepājas komanda aizvadīs izbraukumā 25. februārī pulksten 19.00 pret čempionāta līderi HK „Mogo”.