local-stats-pixel fb-conv-api

Gudļevskis atkal lielisks, ''Dinamo'' LDz kausa otrajā mačā 0

Tradicionālā pirmssezonas turnīra ''Latvijas Dzelzceļa kauss'' otro uzvaru divās spēlēs izcīnīja Rīgas ''Dinamo'' komanda, kas ar rezultātu 3:1 apspēlēja kanādiešu speciālista Krega Makteviša vadīto Jaroslavļas ''Lokomotiv'' komandu. Kārtējo lielisko maču šajā pirmssezonā aizvadīja ''Dinamo'' vārtsargs Kristers Gudļevskis un uzvaras vārtus guva jaunais Emīls Ģēģeris.

Mača sākumā svaigāka izskatījās ''Lokomotiv'' komanda, pirmajās minūtēs uzspiežot savu spēli, kas rezultējās ar vārtu guvumu. ''Lokomotiv'' labā vārtus ar ātru metienu no vārtu priekšas guva Pāvels Kudrjavcevs.

''Dinamo'' komanda gan ātri vien atdzīvojās un izlīdzināja spēles gaitu, gandrīz arī izlīdzinot rezultātu, bet iespējas palika neizmantotas. Pirmā perioda vidū dūres ar pretspēlētāju izvicināja ''Dinamo'' aizsargs Nerijus Ališausks.