local-stats-pixel fb-conv-api

Gudļevskim sausā spēle ''Dinamo'' pirmajā LDz Kausa spēlē0

Rīgas ''Dinamo'' tradicionālo pirmssezonas turnīru otrdien uzsāka ar sauso uzvaru, ar rezultātu 3:0 apspēlējot Jekaterinburgas ''Avtomobilist'' komandu, kuras sastāvā gan nebija daudzu komandas līderu, ieskaitot visus leģionārus un Krievijas hokeja leģendu Pāvelu Dacjuku.

Abas komandas spēli iesāka aktīvi, taču pirmajās minūtēs nedaudz aktīvāka izskatījās ''Avtomobilist'' komanda, kaut gan momentu daudz nebija abām komandām.

Pirmā perioda beigās bīstamus momentus veidoja ''Dinamo'' komanda, spilgtākais no tiem bija Ališauska spēcīgs metiens pa Vladislaba Grosa vārtiem, taču šis moments palika neizmantots.

Perioda beigās gan tika nopelnīts vairākums, kuru ''Dinamo'' komanda veiksmīgi realizēja. Pēc Māršala piespēles metienu pa vārtiem izdarīja Kārters Eštons, tā rezultātā neveiksmīgi savos vārtos ripu iestūma Gross, kas izvirzīja vadībā dinamiešus.