2) Katrīna Burgesa (17) lauza mugurkaulu, kaklu, iegurni, kreiso kāju un dažas ribas, kā arī pārdūra abas plaušas ceļu satiksmes negadījumā, kurā viņas mašīna, braucot ar ātrumu 70 jūdzes stundā, noskrēja no ceļa un ietriecās tranšejā. Ārsti teica, ka viņa, iespējams, nekad vairs nevarēs staigāt. Bēt, saliekot jaunās meitenes ķermenī 11 metāla stieņus, dažādas spraudes un titāna skrūves, jau pēc neilga laiciņa viņa bija uz kājām ūn pat parakstīja līgumu ar modeļu aģentūru.
3) D'Zhana Simmonsa (14) pārcieta sirds transplantācijas operāciju, jō sirds bija palielināta, taču jaunā sirds nefunkcionēja pietiekoši labi. Ārsti bija spiesti ņemt ārā jauno sirdi. 118 dienas asinsriti uzturēja divi mākslīgi pumpji. Nākamā sirds transplantācija bija veiksmīga.
4) Celtnieks Martins Džonss (42), cieta nelaimes gadījumā darbā, kad karsta baltā alumīnija baļļa uzgāja gaisā. Martins zaudēja redzi un viņam tika konstatēti 37% ķermeņa apdegumi. Viņa kreisā acs tika izoperēta, bet labo izdevās glābt ar specifisku operāciju - bija vajadzīgs vesels zobs, kuru izrāva viņam no mutes, pārveidoja un noslīpēja. Zoba segmentu ielika acs dobumā ūn gatavs.
5) Šenonai un Maikam Gimbeliem ārsti paziņoja, ka būs jāšķiras no viena no dvīņiem, ko vecāki gaida, jo tiem bija TTT sindroms, t. i., abu asinsrites sistēmas bija vienotas ūn viens bērns burtiski izsūc dzīvību no otra. Bija pamats domāt, ka ir jānogalina viens no dvīņiem, lai dzīvot spētu otrs. Ja to nedarīs, bojā ies abi (iespējamība 80-90%). Taču parādījās vēl viena iespēja - Soltleiksitijā, Jūtā, ārsti uzņēmās ar lāzertehnoloģijām piededzināt mazo dvīņu savienotos asinsvadus, ūn tas izdevās. Divus mēnešus vēlāk abas meitenītes veselas piedzima Zviedrijā.