Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
60

Labdien! Es šodien vēlos jums pastāstīt par Toyotas izgudrojumu, kas ir ieintriģējis mani, un cerams, spēšu ieintriģēt arī jūs.

Toyota Concept  i Nākotnes... Autors: Lubuntu Toyota Concept-i, tavs jaunais draugs?
1. Toyota Concept - i. Nākotnes auto. Pagaidām šo auto nopirkt nevar. Audi, BMW un Mercedes arī ir izgudrojuši savus konceptus, bet šis Toyotas modelis ir atšķirīgāks no citiem. Šis modelis ir unikāls ar to, ka šis auto var kļūt par tavu labāko draugu. Kā? Šim modelim ir mākslīgais intelekts. ( artificial intelligence). Tātad šis auto ar datora palīdzību spēj modelēt saprātīgu uzvedību, kāda piemīt cilvēkiem. Tātad šis auto spēj domāt kā cilvēks ar datora starpniecību.
Un tagad apskatīsim ko tieši... Autors: Lubuntu Toyota Concept-i, tavs jaunais draugs?
2. Un tagad apskatīsim ko tieši šis auto dara un kā sadraudzēties ar viņu. Kā jau redzam fotogrāfijā, šim auto nav ne ātrumkārbas, ne pedāļu. Tātad braucienu var izbaudīt jebkurš, tai skaitā invalīdi. Iedomājies. Tu iekāp šajā auto, smagi nopūties (jo esi skumjš) un šis auto caur saviem biometriskajiem sensoriem nosaka, ka tu esi šodien skumjš un iesaka tev rekomendācijas, lai tu justos labāk. Un, ja vajadzīgs, aizved tevi uz noteikto galamērķi. Šis auto darbojas pēc principa, jo labāk tevi pazīst, jo vairāk spēj pielāgoties tavām braukšanas vēlmēm. Par biometriskajiem sensoriem. Tie ir sensori, kas spēj lasīt cilvēka fizisko vai emocionālo stāvokli. Biometriskie sensori ir arī pirkstu nospiedumi, DNS noteikšana. Bet kā šie biometriskie sensori spēj noteikt kā tu jūties un vēl jo vairāk pielāgoties tavam garīgajam stāvoklim un vēl spēt ieteikt rekomendācijas? Elementāri. Caur biometriskajiem sensoriem viņa lasa tavu ķermeņa valodu, balss intonāciju un spēj lasīt tavus ierakstus sociālajos medijos. Ja tu jūties skumji, tad viņa pielāgo gaismas. Ja tu esi skumjš, tad salons pārslēdzas mierīgos toņos, ja tu esi priecīgs, tad košos un krāsainos toņos. Šis auto zin, kad tev ir auksti un kurā brīdī vajag ieslēgt krēslu apsildi.
Komplektā ietilpst arī... Autors: Lubuntu Toyota Concept-i, tavs jaunais draugs?
3. Komplektā ietilpst arī Toyota Concept i - walk. Ar tādu pašu mākslīgo intelektu, kas būtu, pēc kompānijas domām, paredzēts vecāka gada gājuma cilvēkiem.
Toyota kompānija ar... Autors: Lubuntu Toyota Concept-i, tavs jaunais draugs?
4. Toyota kompānija ar elektromotoriem strādā jau 20 gadus un kompānija noteikti ir pasaules līderis hibrīdu ražošanā. Šis Toyotas koncepts tirgu sasniegs 2020. gadā. Kā jums pašiem šķiet, vai šiem auto ir nākotne?
0
60
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  197403 13.10.18 19:25
2
0

  

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 13.10.18 23:38
2
0

  

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 13.10.18 19:18
1
0

  

aleksandrs ozoliņ avatars
Medaļa NostradamsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mario
  aleksandrs ozoliņ 14.10.18 10:47
1
0

  

Anonīms
Anonīms 28.10.18 16:15  
0
0
atbildot uz SAMSS komentāru "    "

Ja Ha Ha