local-stats-pixel

TOP 10 pasaules dargakas mashinas9

30 3

es kadu no vinjam gribetu tik fantastiskas mashinas.

http://www.thesupercars.org <----- seit varat uzzinat ko vairaak par masinam :)

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Ja juus visi chiikstat ka gribat taadu tad dariet ko lietas labaa lai vinju dabuutu un nedirsiet ka vinju nevar nopirkt. Pietiekoshi ilgi dziivojat lai vinju vareetu paspeet nopirkt :)

0 0 atbildēt

interesanti , tik varēja būt vai nu latviski , vai nu angliski , savādāk tā besīgi izlasīt katru teikumu 2 reizes , tikai dažādās valodās

0 0 atbildēt

Gribētu sev otro numuru

0 0 atbildēt

. SSC Ultimate Aero $ 654,400. Don't let the price tag fool you, the 6th most expensive car is actually the fastest street legal car in the world with a top speed of 257 mph+ and reaching 0-60 in 2.7 seconds. Neļaujiet cenas zīme muļķis tu, 6. dārgākā automašīna patiešām ātrākais ielas juridisko automašīnu pasaulē ar maksimālo ātrumu 257 mph +, sasniedzot 0-60 2.7 seconds. This baby cost nearly half as much as the Bugatti Veyron, yet has enough power to top the most expensive car in a speed race. Šajā baby izmaksas gandrīz pusi tik daudz, cik Bugatti Veyron, tomēr ir pietiekami daudz jaudas, lai top visdārgākajiem automašīnu ātruma sacensības. It is estimated that only 25 of this exact model will ever be produced. Tiek lēsts, ka tikai 25 ar tieši šādu modeli varētu tikt ražoti.

 

Tulkojums vienkārši iespārda, tā norēcos?  :D:D:D

U Archa arī diezgan sakarīgs komentētājs. Vēl neviens nav sācis čīkstēt un šis aju kaut ko gaudo :D

0 0 atbildēt

Līdz šim rakstam man šķita ka ir atšķirība starp km/h un mp/h. :) būtu interesanti ja bugatti vilktu tikai 257 km/h un tā būtu ātrākā mašīna pasaulē

0 0 atbildēt

Pie mums Latvijā jādzivo mazliet ilgāk, lai tādu nopelnītu atbildot uz Archa komentāru " Ja juus visi chiikstat ka gribat taadu tad da... "  

0 0 atbildēt

Jā, tulkojums vienkārši pakaļā! :D Izskatās, ka izmantots Google translate, lai pārtulkotu oriģinālrakstu! :D

 

Archa ar pamatīgi iespārda - 1. komentārs - "Ko Jūs čīkstat..."

Nosmējos!

0 0 atbildēt

cik var likt 10 daargaakas mashiinas???

0 0 atbildēt

Lieku minusu jo man ir ari tas raksts bet man bija atrak uzlikts un tulkots man ar bija emotion

0 0 atbildēt