local-stats-pixel fb-conv-api

T-25 remots un uzlabojumi11

Nu jau pagājis vesels gads kopš manā īpašumā ir šis traktors. Nolēmu apkopot visu kas izdarīts un to, kas vel būtu jāpaveic. Spoki.lv ievietotos rakstus lasu jau sen. Iedvesmojoties no Zigmars R un dažiem citiem spokiem, nolēmu arī pats reģistrēties un ievietot paris bildes. Nekas daudz nav sabildēts, jo nebij domāts kaut ko publicēt internetā, bet par to kas ir nedaudz aprakstīšu.

Tika atrasts traktors, kas iekļāvās manā atvēlētajā budžetā, rūpīgi tika izvērtēti defekti un nolemts par iegādi. Manā īpašumā traktors nokļuva pagājušā gada 23.decembrī.

Par gadu izdarītie darbi: savests kārtībā priekšas tilts, nomainīts vecais starteris uz jauno čehu ražojuma, savesta kārtībā aizmugurējā uzkare, pats traktors nolaists zemāk, uzliktas jaunas riepas, uzlikts jauns mtz hidrosadalitajs, degvielas sūknim kapitālais remonts, jaunas sprauslas.

Turpmākie darbi: būtu jasaved kārtībā kabīne, jauztaisa apsilde kabīnei, jāsaved kārtībā elektrosistēma, jānovērš visas eļļas noplūdes.

p.s.

Ja Jums būs velme redzēt vel kādu rakstu no manis, apsolos ka mēģināšu fotogrāfēt daudz vairāk un ar labāku kameru. Kad būs kāds brīvs laiks mēģināšu arī uzfilmēt kādu video, kuros varu pastāstīt par katru no metināšanas veidiem ko izmantoju, tie ir MMA, TIG, MAG un ļoti reti arī ar acetilēnu.

« 1  2  3 »
243 2 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

šitā jau ir glaunā versija ar stikliem. parasti redzēti tikai ar karkasu emotion

3 0 atbildēt

gaidam nākamo!!

un par metināšanu noteikti vajag!!

3 0 atbildēt

Nu vecīt, tā tik turpini, gaidu nākamo rakstu par metināšanu!  emotion 

2 0 atbildēt

Smuki. Gaidu nakamo rakstu. + emotion 

1 0 atbildēt
Pluss no maniim noteikti! Pats arī kamer vel neko nesaprotu gāju tevam uz rokam skatities kamer t-25 taisa tagad domaju tiltu priekšējoo noņemt un izjaukt un atkal salikt točna macētu.
0 0 atbildēt
Pašam T-25 ir nav problēmu tikai akmulatoru nomainīju
0 0 atbildēt

Labs raksts, jo manējais T25 jau brēc pēc remonta.

kur pirki detaļas?

p.s. man atsvaru turētājam ir nolauzta viena ļipa, un nekur nevar dabūt. Varbūt var iespējams sarunāt un sametināt. nolauztā ļipa man nav.

0 0 atbildēt

Liels darbs paveikts, man arī savējam gribētos šo to uzlabot utt. Kā domā apsildīt kabīni?

Lai veicas!

0 0 atbildēt

 emotion  emotion Vismaz galva strādā un rokas no pakaļas neaug. emotion 

0 0 atbildēt