local-stats-pixel

Stikla Aile jeb Autoķeza.65

Sveiciens visām tehniskajām spocenītēm un spokiem rūdītajiem dzelžumīļiem ! emotion Sen nebiju rādījies, jo galvenajos vilcienos viss jau sen parādīts un izstāstīts, kādēļ pa velti lieki muti dzesēt. Neplānoju neko rakstīt, bet te , kā pērkons no skaidrām debesīm, pats uzrāvos uz negaidītu pārsteigumu un nolēmu ar savu pieredzi padalīties ar dzelžumīļiem, vairāk gan ar vecu spēkratu īpašniekiem, jo pašu pārsteidza ieraudzītais gatavojot savu Veco Mizu kārtējai Tehniskajai Apskatei.

Tā runā, ka nekas nav tik pastāvīgs kā pagaidu variants, Kādrez paņēmu savu autiņu ar domu, ka pāris gadus jāpabrauc un tad varēs kaut ko prātīgāku paņemt vietā, tāds pagaidu variantiņš bija ieplānots. Gadi tiešām skrien kā cipariņi odometrā, kā smejies, kā raudi, bet sērīgi konstatēju, ka nu jau septiņpadsmitais gads kā man uzticīgi kalpo mana Vecā Miza. Paplukusi, parūsējusi, bet savu funkciju pilda godam, skrien labi un vienmēr mani nogādā bez problēmām tur kur vajag, priecē arī tāds fakts, ka detaļas priekš viņas iet apmēram pa piečuku spainis.

Kārtējais gads apkārt un man, kā katram apzinīgam autoentuziastam, arī bija jādodas ar savu Veco Mizu uz ikgadējo Tehnisko Apskati. No pieredzes zinu, ka tādas lamatas ar pirmo piegājienu parasti cauri neizlaiž tādēļ īpaši neiespringu, nomainīju rocenes trosi, fiksi uzmontēju priekšā jēdzīgākas riepas, nomazgāju autiņu un pārliecībā, ka dēļ plaisām uz priekšējā stikla tāpat dabūšu divnieku, devos pēc " slimības lapas ".

Negribās nevienu biedēt, bet pats arī satrūkos ne pa jokam... emotion Tālāk visu pēc kārtas, raksta turpinājums zem bildēm :

« 1  2  3  4  5 »
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 65

0/2000

kurš ir tas īblis, kas vienmēr ieliek mīnusu?

vai tiešām līdzcilvēki nesaprot, ka šāds raksts ir pievienotā vērtība, kas nes tikai labumu! Šis nav raksts par to, vai ir labi pīpēt kaut ko vai nav, bet gan saprātīgs raksts par to, ka sācis plaisāt stikls var norādīt uz to, ka varētu būt rūsa loga rāmī, nevis kautkāds mistisks akmens vai pārmērīgs karstums uz auksta stikla.

un tas mīnusnieks pats būs priecīgs, kad nopirks mašīnu, kuru ir apstrādājis Saša, jo tā vismaz turās kopā uz metāla nevis špakteļa un tapetēm.

p.s. Bet Opeļš ne velti svin vārdadienu 26.aprīlī...

10 0 atbildēt

Jaunībā, kad tikko nokrāsoju, Vecā Miza arī Auto Exotica izstādē pagozējās ar savu krāsojumu, bet nekas nav mūžīgs....   Es arī kādreiz biju jauns un skaists, tagad tikai skaists...  emotion 

9 0 atbildēt

Balvā par strādāšanu ar fleksi bez aizsarga iegūst ripu pierē. 

7 0 atbildēt

Vaina tāda pati, kā manam iepriekšējam 1995. gada Eskortam, tas gan bez žēlastības aizgāja uz šrotu.

5 0 atbildēt

Labākās mašīnas mūsdienās. Pats visu mierīgi var sa4inīt.

5 0 atbildēt

Es vēl joprojām nesaprotu kā cilvēki tiek pie tevis uz pierakstu.

Labs darbs! emotion

5 0 atbildēt

>Šķirbiņa kā Anniņai, varu riktēties uz stikla līmēšanu<..labsemotion Ko lai saka,meistarsemotion Ķer plusu.

5 0 atbildēt

Apmēram tāds arī bija domāts tas raksta vēstījums emotion

4 0 atbildēt

Pēc raksta var saprast, kas par autoru emotion malacītis emotion

4 0 atbildēt

Paldies emotion  Lai Tev arī viss izdodas, gaidīšu rakstiņu un tiksimies AutoExotica !  emotion 

4 0 atbildēt

Atdod nazi!  emotion 

4 0 atbildēt

forši raksti Tev sanāk, Aleksandr. 

4 0 atbildēt

Prieks par šādiem rakstiem emotion

4 0 atbildēt

Šitais jau tagad vēl uz 17 gadiem!!!

4 0 atbildēt

Ko lai saku, ar prātu saprotu, bet rokas neceļas uz tādu grēku, tā Vecā Miza jau kā ģimenes loceklis pie sirds pieaugusi  emotion 

4 0 atbildēt

Super raksts  emotion 

3 0 atbildēt

Bet reāli ... kurš daunis ielika mīnusu un kāpēc ???  emotion  emotion  emotion 

4 1 atbildēt

Atkal rokas nevar Saša novaldīt emotion

3 0 atbildēt

Mjā... Es savu gan noliku pie stūra... Nav jēgas. Nodoklis tiešām lielāks, cik tas vāģis maksā... Jāpamēģina notirgot rezerves daļās un atlikums šrotā... Ja iedotu tev Saš, uz remontu- pieļauju ka mēnesis aizskrietu tāpat vien... To vnk nav jēgas darīt... 

3 0 atbildēt

Kungā!  emotion 

2 0 atbildēt