local-stats-pixel fb-conv-api

Soda plāksteris 15 miljonus dārgam Ferrari8

Tur, kur dzimis, audzis un labus darbus sadarījis pats Šerlaks Holms, policijai vienkārši nav tiesību pildīt savu pienākumu pavirši. Un to Londonas pogainie dara ar īpaši sadistisku pedantismu.

Lūk, gluži parasts nepareizi noparkots Ferrari 512M, kas ir īsts Lemānas prototips un maksā 15 miljonus eiro. Jebkur citur formā tērptie puiši un meitenes dziļā cieņā noliegtu galvu un uztaisītu kādu selfiju pie mega automobiļa. Tikai ne Londonā!

Londonas policisti bezkaislīgi izraksta soda kvīti un iesprauž aiz niecīgās vēlstikla slotiņas. Tā kā lodziņš ir gana maziņš, gan jau automobiļa vadītājs to ieraudzīs vēl lāga neiekāpis savā braucamrīkā.

Pats smieklīgākais, ka policistus nesamulsināja pat tas fakts, ka auto bijis novietots reklāmas fotosesijai! Lūk, tādiem būtu jābūt īstiem policistiem!

80 3 8 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000

Tieši tā, auto paliek auto - tas ka kādam ir sazin cik dārgs auto nenozīmē, ka viņam nav jāievēro likumi !!!!!!!   emotion  

18 0 atbildēt

Vispaar Anglijaa shaadas soda kviitis dod Parking Warden nevis policisti. Vispaar smuks autinjsh emotion 

2 1 atbildēt
Nezinu kā jums, bet man dodge challenger patīk labāk par šo kartingu
3 3 atbildēt

Visu pareizi izdarīja emotion 

0 0 atbildēt

Pareizi ir, likumi attiecas uz visiem. emotion Un īstenībā ir nospļauties ka viņs bija novietots reklamas fotosesijai. Ja nekas nav saskaņots - tātad nelegāls. Nezinu kā Anglijā, bet Latvija ja vēlies "pārkāpt likumus" un netikt sodīts kāda pasākuma ietveros vai tādas pašas fotosesijas laikā, tad visu iepriekš jāsaskaņo ar pilsētas domi. Mums gadus atpakaļ čaļi uztaisija drifta priekšnesumus pilsētas centrā sakarā ar  klondaikas dzimšanas dienu (vai kadiem citiem klondaikas svētkiem) Viss izskatijas legāli , norobežojums, īsti driftam sagatavoti auto nevis prastas ielas žurkas. Bet tākā nebija saskaņots ar domi, ātri vien ar bākugunīm ieradās policija un viss ar to beidzās.

0 0 atbildēt
Šerlaks?
0 1 atbildēt
A tu zini, ka kinoteātrī ir lielāks ekrāns par tavu televizoru?
0 1 atbildēt