local-stats-pixel

Rekordliels sods par ātruma pārsniegšanu9

40 2

Šveices tiesa piespriež rekorda cienīgu sodu
203 tūkstoši eiro par ātruma pārsniegšanu
(Sodu Šveicē aprēķina pēc ienākumiem)

 

Lielākajā daļā pasaules valstu ātruma pārkāpējiem draud sods, taču parasti tas ir pieņemams cipars naudas izteiksmē un varbūt arī kāds soda punkts – atkarībā no vietējās likumdošanas. Tikai ne Šveicē, kur sods par ātruma pārkāpšanu tiek izrēķināts, vadoties pēc pārkāpēja ienākumiem un uzkrājumiem. 

Tā lūk, kādam Šveices miljonāram, vizinoties ar Ferrari Testarossa, galīgi nav paveicies, šajās dienās saņemot soda kvīti, kas droši var pretendēt uz ierakstu Ginesa rekordu grāmatā. Viņš sodīts ar 203 tūkstošu eiro soda naudu par braukšanu ar 137 km/h vietā, kur maksimālais atļautais ātrums ir 80 km/h.

Sentgallena kantona tiesa bija nepielūdzama, spriežot sodu vārdā nenosauktajam pilsonim, kura bagātība mērojama ar vismaz 14 miljoniem eiro. Vērā tika ņemts arī fakts, ka viņš jau vairākas reizes sodīts par ātruma pārkāpšanu.

Šveices mēdiji ziņo, ka Ferrari īpašniekam piespriestais sods ir vairāk nekā divas reizes lielāks nekā iepriekšējais rekords, ko par ātruma pārsniegšanu saņēma kāds Porsche vadītājs.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

baigā māksla precīzi pārkopēt no kasjauns.lv emotion

6 1 atbildēt

vāks šitāds sods...

3 0 atbildēt

Norm info, nebiju lasijis

2 0 atbildēt

šeit iznāk, ka es sodu nesaņemtu. vismaz  vadoties pēc ienakumiem un uzkrājumiem no manis nebūtu ko paņemt

2 0 atbildēt

šitādu pieeju sodiem vajadzētu ieviest arī latvijaemotion

2 2 atbildēt

atbildot uz tested komentāru " šitādu pieeju sodiem vajadzētu ieviest arī la... "

 

vo vo piekrītu,kautgan cik redzu pēdējā laikā biezādainie īpaši nemēģina pārkāpt notiekumus un ātrumu,aizvakar mēģināju skrieties ar masereti,bet šis apstījās uz mani un pamāja ar galvu- labāk ne!  

1 1 atbildēt

latvijai no sitada likuma nebutu nekada jega, tikai policijai atlektu lielaaki kukulji no biezajiem un kjerstiitu vairak krutaas mashinas

1 1 atbildēt

jebal jabrauc uz sveici par molici macities un vares kast lielo miki emotion

0 0 atbildēt

LOL neticu :D:D 203 tūkstošus par 57Km\h... nekad!! :D  

0 2 atbildēt