Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
68

Kā es atveru automobiļu ekrāna fonu mājaslapu „netcarshow.com” vai arī uz ielas pamanu kādu īpašu vai pašam mīļu auto man uzreiz prātā sāk uzpeldēt dažādas atmiņas, iespaidi un vērtējumi par katru no šiem automobiļiem. Tagad, kad man jau šīs domas ir nosēdušās, es varētu ar jums padalīties manā automobiļu TOP 10 (gaidīšu arī komentārus. Variet rakstīt arī savu auto TOP 10).

nbsp10 vieta ndash Bugatti... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
1.

 

10. vieta – Bugatti Veyron. Pagaidiet, pagaidiet, Veyron fani un apbrīnotāji. Jums šķiet, ka es esmu dīvains? Es zinu, ka Veyron ir ātrākā mašīna uz šīs planētas, ka tā W16 dzinējs attīsta 1000 zirgus... man arī daži, kas ar to braukuši ir teikuši, ka tas ir tas pats, kā braukt ar kruīza kuģi pa ceļu – pilnīgi gludi, ērti, eleganti...BET (un te sākās tas, kas mani pilnībā attur no Veyron) 1. Benzīna patēriņš ir ŠAUSMĪGS – 29 litri uz 100 km pa pilsētu (vidējais). T.i, vidēja automašīnas benzīna tvertne uz 100 km. 2. Izmaksas – auto pats maksā kaut kur pie Ls 1 000 000 (tiem, kam nepatīk skaitīt nulles – VIENS MILJONS LATU). Tas ir tikai par mašīnu. Bet ja jau jums ir mašīna jums ar viņu ir...es nezinu....jābrauc, ne? Diez vai jums gribētos braukāt ar mašīnu, kam benzīns burtiski līst pa izpūtēju ārā. Un ja kaut kas sačakarējās, jūsu maciņam būs sēru diena, piemēram, ja sabrūk ātrumkārba, jums būs jāšķirās no €120 000 (neieskaitot servisu). Un ja gribētos braukt pa ziemu, jums jāaizbrauc uz Franciju, kur viņi apmainīs jūsu riepas ( Veyron riepu komplekts maksā „nieka” €25 000) par servisa cenu €70 000. + vēl jūs pa ceļam izliesiet vilciena benzīna cisternu no izpūtēja. 3. Kur jūs ar tādu pabrauksiet? Ja jūs dzīvojat Monte Karlo vai Holivudā vai Arābu Emerātos, tad varbūt varēsiet pa ielām pabraukt. 4. Visi uzreiz domās „re, kur brauc melnais biznesmenis. Kur viņš rāva tos miljonus? Kur viņš strādā? Iesim viņu nofotogrāfēt un.....”....nu, sapratāt. Visi domās, ka jūs esat „baigais”.

9 vieta ndash BMW 6 Sērija... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
2.

9. vieta – BMW 6. Sērija Vienīgais BMW uz kuru es labprāt atskatītos (kas ikdienā sastopams uz ielas. Ir vēl M1, bet to neesmu redzējis un nevaru par to spriest.) Un galu galā – tas ir BMW. BET es esmu sēdējis vienā un vietas ir pietiekoši četriem...ja diviem aizmugurē amputē kājas un galvu. Un datora kontroles – jūs vairāk pavadīsiet laika ievadot galapunkta nosaukumu nekā braucot.

8 vieta ndash Lexus GS... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
3.

8. vieta – Lexus GS sērija Feins limuzīns. Kaut arī tam ir liels V6 dzinējs tas patērē salīdzinoši maz benzīna (3 litru dzinējam vidējais patēriņš ir ap 8 litriem uz 100 km). Dizains – patīkams, nebaida. Interjers – patīkams – āda viscauri, nekas negrab kaut arī pēc vairāku gadu braukšanas. Uzticamība – perfekta. Garantēts, ka var nobraukt 10 gadus bez tehniskām problēmām (ja vien paši apzināti neradat). Bet tāds tas auto ir – patīkams, nekas vairāk. Viņam viss ir iekšā – dažādas „fīčas” standarta komplektā, kas Mersim vai BMW nāk bonusā par taukšķiem Latu (piem., kondicionēti sēdekļi, „toutch screen” ekrāns (VNK fantastiska lieta)), ļoti feini ir ar viņu braukt, labi vadās. Bet viņam trūkst dvēseles. Tā ir Toyotām un Lexusiem – tās ir ideālas mašīnas, bet viņās trūkst kripatiņas dvēseles un sirsnīguma. Nav brīnums – Japāņiem ir jāuzmeklē enciklopēdijā, ko nozīmē vārds „mīļš” un „dvēsele”.

7 vieta ndash Audi A6 Man... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
4.

7. vieta – Audi A6. Man bija liela izvēle – no Audi R8 līdz Audi A1, bet izvēlējos Audi A6, jo tajā IR tā dvēsele (nekā Lexus) un tās „fīčas”. Esmu pabijis gan vecajā (1998. gada), gan jaunajā A6 un, kaut arī būtu jauninājumi, abas tomēr ir ļoti patīkamas un lieliskas mašīnas. Sit mazliet uz leju izmaksas...un atkal tas dīvainais datora kontrolieris kā BMW. Vācieši tiešām nezin, kā saražot „Toutch Screen”?

6 vieta  Devon GTX... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
5. 6. vieta – Devon GTX Paskatieties uz to – tas ir Klauds Monē automobiļu pasaulē. Izskatās fantastiski. Dzinējs arī rūc kā zvērs. Problēma ir tajā, ka tas, pagaidām, ir tikai koncepts un ļoti maz zina, ka Amerikā ir tāds auto ražotājs kā Devon GTX. Un vārds „Amerikāņu” ir sinonīms vārdiem „plastikāta interjers”, „benzīna rijējs”, „milzīgs” utt.
nbsp5 vieta ndash Aston... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
6.

 

5. vieta – Aston Martin DBS Yep – slavenais Bonda vāģis ir mana topa vidū. Kāpēc? Nu, vidusgals visu izskaidro – dažreiz esmu kā apsēsts ar šo auto, bet pēc kādas nedēļas es skatos uz viņu „tā, starp citu...”. Bet tas dizains, motors, fantastiskais interjers, Angļu „džentlmeniskums” salonā un filmas slava uzsit šo auto manā listē uz Nr. 5.

nbsp4 vieta ndash scaronī... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
7.

 

4. vieta – šī bija grūta izvēle – Lamborghini Aventador & Mercedes-Benz SLS AMG Nekādīgi nevarēju izšķirties, kuru likt augstāk – abas mašīnas man patīk, abas izskatās super fantastiski – Lambo dēļ tā, ka tas ir pagaidām vistuvākā lieta iznīcinātājam, kādu var atrast uz ceļa (gan jaudas, gan ātruma, gan dizaina ziņā) un Mersi dēļ tiem kaijas spārniem, dēļ tam sporta auto neierasti lielajam interjeram – un Lambo ir īpašs tāpēc, ka tas ir Lambo. Izklausās dīvaini, bet manuprāt, Lamborghini var pielīdzināt vārdiem „traks”, „ass”, „spēcīgs”, „ārprātīgs”. Mersis ir īpašs dēļ tiem spārniem un dēļ tās dzinēja rūkoņas.

nbsp3 vieta ndash Bentley... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
8.

 

3. vieta – Bentley Continental GT Kad es pirmo reizi iesēdos Continental, bija sajūta tāda, ka es iesēžos viesistabā – mājīga, ļoti rūpīgi veidota mašīna. Vietas diezgan (aizmugurējiem nevajag neko griezt nost no ķermeņa, par laimi) un vietas ērtas. Un labākais ir tas, ka to var izmantot ikdienā. Nav jābrauc uz Franciju mainīt riepas, nav jāiet ar šļauku pa autoceļu, lai savāktu izspļauto benzīnu (patērē daudz, bet 6 l W12 dzinējs nepatērēs 8 l/100 km). Un Bentley ir tas auto, kas ir kā vīrietis ballē – korekts, labi ģērbts, padarīs jūsu vakaru jauku. Protams, šis vīrietis to zina, jo ieradās uz balli ar Bentley. ;)

2 vieta ndash Jaguar jaunākā... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
9.

2. vieta – Jaguar jaunākā paaudze. Mana domāšana ir tāda – ja tev patīk Jaguar, tev patīk visi trīs modeļi – XJ, XF un XK. Manas mīļākās jaunākā izlaiduma mašīnas. It īpaši XJ, jo tajā vietas ir tik daudz, lai pusi no skolas klases aizvestu ekskursijā uz Tallinu un lai arī viņi būs saspiesti viņi galā nokļūs kā pēc ērta brauciena. Bet diviem pasažieriem šajā automobilī aizmugurē ir kaifs – masāža, personīgais TV, aizkari, kondicionieris...viss, ko var vēlēties. XK – dzinējs dzied kā Pavarotti, pats Pavarotti varētu tajā arī sēdēt, jo vietas ir sporta mašīnai neierasti daudz. Aizmugurē nu vajadzēs mazliet iespiesties, it īpaši kabrioletā, bet vienalga. Kā teica „Top Gear” veči, Jaguar ir nekaunīga mašīna, piemēram, vīrs ar sievu dodas atpūsties uz romantisku viesnīcu, kurā vīrs pavada visu nakti neprātīgi flirtējot ar istabeni. Sieva domās: „Tas nekas, viņam ir Jaaaaaag...”

nbsp1 vieta ndash DeLorean... Autors: edgars648 Mans auto Top 10
10.

 

1. vieta – DeLorean DMC-12

Jau esmu teicis un teikšu vēlreiz – es nepavadu nevienu dienu nedomājot par DeLorean, par „Atgriešanos Nākotnē”, par to nerūsējošā tērauda virsbūvi ar ko var dzīvot dučiem gadu, par to, ka tas ir iemantojis leģendāras un ekskluzīvas mašīnas slavu neesot dārgāka par janu VW Golf. Bet Golfs neliks cilvēkiem izvilkt mobilos telefonus un nofotografēt sevi. DeLorean gan to spēj un jau 30 gadus.

DeLorean bija mašīna, kuru veidoja cilvēks, kurš rūpējās par to kā par savu bērnu – Džons DeLoreans. Viņš bija popularizējis šo mašīnu pirms ražošanas, izdarīja VISU, lai piepildītu savu sapni – izveidotu „superkāru”, ko varētu nopirkt jebkurš un kas darbotos vairākus gadus. Bet diemžēl, dēļ tā, ka kompānijai sākās finansu problēmas un DeLoreanu pašu tas šausmīgi uztrauca, jo viņš patiešām rūpējās par saviem strādniekiem (kuri atzina, ka darbs DMC rūpnīcā bija labākais laiks viņu dzīvēs), viņš, pašam nezinot, iepinās narkobiznesā. Un ar to auto ražošana beidzās. Uz pasaules ir ap 8000 „laika mašīnu”, kas to padara par ekskluzīvu. Un dēļ tā, ka tas maksā tik daudz, cik parasta mašīna, tas padara to ekskluzīvi ekskluzīvu.

Man vienalga, ka viņai dzinējs par nejaudīgu, man vienalga, ka tā nav tik ātra, kā izskatās. Galvenais, ka viņa izskatās un ka viņa vēl ir.

8
68
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [22]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
flex1 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  flex1 03.08.11 16:01
2
0
esi kaut ar vienu braucis?^^
Pēcnācējs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  Pēcnācējs 03.08.11 14:15
3
1

Tu domā ka cilvēkam kurš var atļauties pa 1milj. nopirkt auto plēš cik viņš ēd uz simta ?? Pat ja pagriezienu rādītāja svira maksa ap 5 k euro , tas nenozīme ka tas cilvēks to nevar atļauties. !! ja esi sakrājis 2 miljonu, tas nenozīmē ka pa 1 ļimaku pirksi auto un otrs ļimaks aizies apkopēs !! Tur maciņā jābū vairā naudiņām, krietni vairāk nekā tas autiņš maksā :)

armands007 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Zebra
  armands007 03.08.11 15:12
1
0

Es arī sapņoju par DeLorean DMC-12

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 03.08.11 14:49
1
0

VISIEM, KAS RUNĀJA PAR BENZĪNA PATĒRIŅU - padomājiet loģiski: brauciet pa autostrādi ar baigo ātrumu, tad iedegas lampiņa, ka vajag uzpildīties. Iebrauciet, uzpildaties, pavadiet laiku aukstajā rudens gaisā un atkal lecat mašīnā. Izbrauciet uz autostrādes, ieskrienaties. Tikko kā jau sākat baudīt braukšanu, paskataties - WOW, jau puse benzīna bākas tukša. Lūk tur ir tā fiška. 

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 03.08.11 14:41
1
0

atbildot uz markijs komentāru "Tiem cilveekiem, kam ir Veyron patiessaam neint... " Ne jau benzina paterinja vaina. Vaina ir tajā, ka "nafig viss tik dārgi"? Cik es skatījos cilvēki ir nobraukuši ar Veyrona MAXIMUMS 8000 kilometrus. Neesmu vairāk redzējis. Nafig tad jāpērk mašīna, ja ar viņu nebrauc?

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 03.08.11 14:39
1
0

atbildot uz shadow118 komentāru " M1 gadijumā nejauc ar 1M? Jo tie i... " Ja es jauktu, es nebūtu rakstījis šo rakstu. Protams, ka es zinu, kāda šķirba starp M1 un 1M. Man patīk "vecais zēns". http://www.netcarshow.com/bmw/1979-m1/

shadow118 avatars
Medaļa Reāls pacansMedaļa JubilārsMedaļa Maģistrants
  shadow118 03.08.11 14:29
1
0

M1 gadijumā nejauc ar 1M? Jo tie ir divi pilnīgi atšķirīgi BMW. M1 ir astoņdesmito gadu bmw superkārs, bet 1M ir BMW 1. sērijas M versija

markijs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  markijs 03.08.11 14:28
1
0

atbildot uz edgars648 komentāru "  Nu, pirms 10 gadiem neplēsa. A moš pēc... " Tiem cilveekiem, kam ir Veyron patiessaam neinteresee cik maksaa benziins vai riepas. Vini grib ar Veyron braukt - vini vinu nopeerk un brauc ar vinu. Vini nedomaa "hmmm, ja es nespiediissu gaazes pedaali tik strauji, tad benziina pateerins nebuus tik liels"

WNK siikais avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  WNK siikais 07.08.11 01:54
0
0

atbildot uz edgars648 komentāru "Protams - manā ģimenē ir viens Lexus GS 300, ar... " tad jau  esi kruts ja jau ar bentliju vizinajies :D oo un aston martin hmm-stasti kadam citam :D pasties pats spoguli sapnjotaaaj :P

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 21.08.11 19:04
0
0

atbildot uz WNK siikais komentāru " nu bet  nosaukt markas ariii?... " Iemācies valodu un tad runā, lai saprast varētu

WNK siikais avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  WNK siikais 19.08.11 23:32
0
0

nu bet  nosaukt markas ariii? :)

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 19.08.11 12:46
0
0

atbildot uz WNK siikais komentāru "tad jau  esi kruts ja jau ar bentliju vizi... " A tu pats esi braucis ja te tik gudri runa?

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 07.08.11 00:27
0
0

atbildot uz profesors37 komentāru " par degvielas patēriņu jau šeit vi... " ...bet ja vada auto, negribas jau vadīt ar tādu domu, ka ik pēc 100 kilometriem ir jāstāv pie benzīna sūkņa. 

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 07.08.11 00:26
0
0

atbildot uz WNK siikais komentāru " tu sakuma izbrauc ar vinjiem un ta... " ...teica čalis, kurš nav dabūjis pasēdēt nevienā no šiem. Tu no sākuma paskaties spogulī un tad runā. Nebūtu saskāries ar vāģiem, nebūtu runājis. Un izlasi tekstu - ir minēts, ka "salons ir............". Es nerakstītu tukši, ja nezinātu. 

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 07.08.11 00:20
0
0

atbildot uz Danstons komentāru " Kur ir maserati? " Tas ir mans tops. Moš tavā topā ir Maserati. Maserati nav slikts, bet nav tas pats, kas bija kādreiz - F1 komandas ražotājs (kā Ferrari). Maserati ir vairs nekas vairāk kā Fiats Zvēra kažokā. Un Fiats, cik esu dzirdējis, nav diezgan ilgi ejoša mašīna.

WNK siikais avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  WNK siikais 05.08.11 21:58
0
0

tu sakuma izbrauc ar vinjiem un tad saki savu topu :D 

profesors37 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  profesors37 03.08.11 19:47
0
0

par degvielas patēriņu jau šeit vispār nav ko minēt jo ja var atļauties šīs mašīnas nopirkt un uzturēt tad patēriņš ir pie d*****

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 03.08.11 14:24
1
1

atbildot uz Pēcnācējs komentāru "Cilvēkam kam ir teiksim 30 miljoni īpaši neplēs... " Nu tad būs "Veyroni" tajās, "ekonomiskajās" klasēs un būs tas pats stāsts. :D karo4 es neredzu jēgu vnk izmētāt naudu par Veyron. Bet feini gan esot ar viņu braukt

Pēcnācējs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  Pēcnācējs 03.08.11 14:21
0
1

atbildot uz edgars648 komentāru "Nu, pirms 10 gadiem neplēsa. A moš pēc 10 gadie... " Cilvēkam kam ir teiksim 30 miljoni īpaši neplēs  1Ls litrā vai 5 Ls litrā. :) Un pēc 10 gadiem tam cilvēkam jau būs kaut kas cits aktuāls o viss tak atīstās :)

edgars648 avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  edgars648 07.08.11 00:24
0
1

atbildot uz flex1 komentāru " esi kaut ar vienu braucis?^^ " Protams - manā ģimenē ir viens Lexus GS 300, ar Jaguāru mani izvizināja mans skolotājs Anglijā, Bentlijā, Mersī, Astonā, Audi, BMW esmu dabūjis novērtēt auto izstādē Londonā, Bugatti esu redzējis uz ielas (kas man uzreiz sāka raisīt šaubas par šo milzi). Vienīgi neesu saskaries ar Devon GTX (jo tas ir prototips. Redzēju video, kur Jay Leno viņu provē), Lamborghini un DeLorean (jo tas ir tik rets).