Lūk, kāpēc nevajag pirkt lētus auto paklājiņus10

 86  2

Bieži vien cilvēkiem patīk ietaupīt uz lietām, kas viņiem šķiet nespēlē ļoti nozīmīgu lomu viņu drošībai, it īpaši tad, kad runa ir par automašīnu.

Videoklipā, kas izpelnījies lielu Reddit lietotāju uzmanību, ir redzamas kādas avārijas sekas. Automašīnas priekšpuse ir sadauzīta. Viss ir slikti. Bet kāds ir avārijs iemesls? Pedālis iesprūda zem automašīnas paklājiņa!

Noskaties video!

Komentāri 10

0/2000
Lieta nav lētajā paklājiņā. Lieta ir idiotā, kas acīmredzami nav nostiprinājis paklājiņu. Video redzams, ka stiprinājuma caurumiņš karājas gaisā. Teorijā, tādos gadījumos var apstāties. Žēl, ka to nemāca autoskolās. Man nav jāskaidro kā to izdarīt ar manuālo kārbu... Situācijā ar automātu, vairums mašīnu ir uzbūvētas tādā veidā, ka kustības laikā jūs varat pārslēgties no D uz N un uzreiz bliezt pa bremzēm. Varbūt kādam noderēs.
 22  0 atbildēt

Te jau vainīga blīve sarp sēdekl un stūri.

 15  0 atbildēt

ar paklājiņa lētumu vai dārgumu šeit tiešām nekāda sakara

 14  0 atbildēt

Augstpapēžu kurpēs arī nevajadzētu vadīt automašīnu!

 14  0 atbildēt

Nevis paklāja vaina bet auna, vadītāja, kurš kārtīgi to nenostiprināja, un nav jābūt š7maheram, lai situāciju novērstu bez avārijas.

 5  0 atbildēt

Tas ir lielākais Toyota atsaukums viņu vēsturē, kur atsauca 3.8 miljonus auto dēļ tepiķīšiem aiz kuriem iesprūda gāzes pedālis. Diemžēl gāja bojā arī cilvēki. Tā, ka šoreiz vaina bija projektētājos.

 3  0 atbildēt
Ble tam cilvim ir kaut kāda neiroloģiska vaina kājā?!! Kā var nesajust pedāli zem pēdas??! Pats gan ar premium gan šrotiem esmu izbraukājies un braukāju, un laikam jau refleksu līmenī ar papēdi dažkārt tepiķi iekasu zem sēdekļa...
 2  0 atbildēt

Nav iespējams vainot paklāju, ja atbildīgs par drošību ir tikai un vienīgi autovadītājs! Konkrētajā video ir parādīts, ka nedaudz aizķeras pedālis un viss. Pāvels paklāju atpakaļ un nerādi problēmu tur, kur tās nav! Pat ja iestrēgtu akseleratora pedālis pilnībā (citu iemeslu dēļ), tas nav attaisnojums avārijas situācijas radīšanai. Lai arī kāda tehniska ķibele neatgadītos, nedrīkst krist panikā, saglabāt vēsu prātu un rast izeju no situācijas, tas ir autovadītājs pienākums.

 0  0 atbildēt

Un ko šitie pakļājiņu vainotāji darīs ja gāzes trose ieķersies, vai sajūga trose pārtrūks?

 0  0 atbildēt