local-stats-pixel

Labāko ASV musiņautiņu ražotājs.7

 106  0

Pec kada partraukuma izdomaju iemest jaunu rakstu, soreiz par Caroll Shelby.

Saja raksta nedaudz par vinu pastastisu, un ieliksu paris bildes kas pasam patik.

Carroll Hall Shelby, (dzimis 1923.gada 11.janvārī, Leesburg, Texas) ir atvaļināts ASV autobūves dizaineris un sacīkšu braucējs. Viņš ir ļoti labi zināms par to ka taisīja Mustangus Ford Motor Company saukti par Mustang Cobra, ko viņš ir darījis kopš 1965. Viņa uzņēmums Shelby American Inc dibināta 1962, pārdod modificētu Ford transportlīdzekļus, piemēram, Mustang un F-150, kā arī rezerves daļas.

Pēc tam, kad viņš devās pensijā no auto braukšanas 1959.gada oktobrī veselības stāvokļa dēļ , viņš atvēra augstas veiktspējas braukšanas skolu un Shelby-American uzņēmumu. Viņš ieguvs licenci importēt veiksmīgu britu sporta sacīkšu auto, ko ražoja Anglijas AC Motors, ieliekot amerikāņu Ford motoru nevis sākotnējo britu Bristol motoru, un iepazīstināja automašīnu amerikāņu sabiedrībai kā AC Cobra, vēlāk pazīstama arī kā Shelby un Shelby Cobra. Shelby turpināja būt ietekmīgs Ford automašīnu ražošanā , daāi no labākajiem modeļiem bija Dayton Coupe, GT40, Mustang bāzes Shelby GT350 un Shelby GT500, un, protams 427 Shelby Cobra. Atvadoties no Ford, Shelby pārvietojās lai palīdzētu attīstīt augstas veiktspējas automobiļus divu citu 3 LIELO amerikāņu autokompānijām, Dodge un Oldsmobile. Visvairāk atmiņā no šiem automobiļiem ir palicis Dodge Viper.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

I love him in a non-sexual way.

 2  0 atbildēt

Shelby vai tad nav vairāk tāda kā tūninga firma ?

 0  0 atbildēt

Baigi labi vareji vel vecos ieliktemotion

 0  0 atbildēt

tev šķemba galvā? Kad tev būs maksājumi uz kakla,tad tu domāsi citādākā rakursā un galviņa pati izvēdināsies no šadām domām.

 0  1 atbildēt

Cik var sapņot par neiespējamām lietām? tāpat rīt kāpsi iekšā savā vecajā trojkā.

Neviens prakstiskas latvietis nepirks amerikāņu mašīnas,ja tās ir domātas ASV tirgum.

 0  4 atbildēt