local-stats-pixel

Kravas automašīna ZIL-13116

 163  4

Čau Spociņi, Spocenes un mani mīļie sekotāji emotion

Šodien Jums nedaudz pastāstīšu par kravas automašīnu ZIL-131 !

Ceru raksts patiks un novēlu visiem jauku lasīšanu ! emotion

Vienīgais, atvainojos, ka raksts ir īss, diezgan maz informācijas par šo auto. emotion

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 16

0/2000

Nu ZIL 131 ne tuvu nav līdzīgs ZIL 130. Un apakšējā bildē tas toč ir Urāls.

 7  0 atbildēt
Pēdējā bildē šķiet ir УРАЛ nevis ЗиЛ.
 5  0 atbildēt
Pirms veido rakstu kartigi pārbaudi visu informāciju. Kravnesība tev norādīta divas vietas un dažāda, īstā ir 3,5t. Dzinēja marka 150zs variantam ir ZIL 130-66. Pēdējā bildē pavisam noteikti nav ZIL 131. Pie svara varēji pierakstit, kāds ir modifikacijai ar vinču un kāds bez. Izlaista tada interesanta lieta ka šim modelim var mainit gaisa spiedienu riepās esot gaitā, prieks tiem gadiem tada visai interesanta lieta.
 4  0 atbildēt

Pilna masa jau nu toč nav 6135 kg ,ja pat celtspēja norādīta kā 5000 kg,tad ko tu gribi teikt ka tā ķenka kopā ar vadītāju+pasažieriem sver tikai 1135 kg?  emotion  es drīzāk teiktu ka norādītais skaitlis 6135 ir pašmasa,i to liekas,ka kaut kā pa maz tas ir priekš tāda tanka...

 2  0 atbildēt

100% urāls ir braukts ar tādu.

 0  0 atbildēt
Pēdējā urals emotion ziņu jo spēlēju spēli Spin tire emotion
 0  0 atbildēt

"Ar pilnu bāku spējīgs nobraukt - 630 km", šim es negribētu piekrist. Pirmkārt, ja būs beigtas sprauslas, tad noteikti patēriņš lielāks nekā mašīnai, kurai ar sprauslām viss kārtībā. Otrkārt, degvielas patēriņš mainās atkarībā no tā kādā slodzē mašīna tiek braukta, un cik ir tās svars (ar kravu, vai bez). Un pilnīgi noteikti patēriņš nevar būt vienāds, pielādētai mašīnai, kura ar pedāli grīdā brauc pret kalnu, un tukšai mašīnai kur brauc pa taisnu ceļu ar normāliem apgriezieniem. emotion)

 0  0 atbildēt