11

 118  0

Īlona Maska kibervāģis (angl: cybertruck) ir nekas pārsteidzošs, it īpaši tad, ja tu seko viņam līdzi sociālajos tīklos un skaties vai lasi intervijas, kurās viņam jautā par to, ko viņš plāno darīt un izveidot.

«Es pats personīgi esmu ļoti priecīgs. Tas ir kaut kas tāds, ko es gribēju uztaisīt jau ļoti sen. Arī automašīnas dizains ir tajā skaitā. Es ļoti gribēju radīt kaut ko tādu kā superfutūrisku kiberpanku. Ja būs tā, ka šis dizains patiks mazai daļai cilvēku, tad nāktonē mēs uztaisīsim tādu automašīnu, kas patiks vairāk cilvēkiem,» stāstīja Masks prezentācijas laikā.

Vai tev patīk jaunais «Teslas» vāģis? 

 

Kamēr tu par to domā, tikmēr paskaties uz šīm labākajām cilvēku reakcijām:

 
 
 
 
 
 
 
 

Komentāri 11

0/2000

vēl tikai trūka kantainas riepas   

 10  0 atbildēt

Tas laikam no operas: Esmu Elons Masks un jebkuru , pat sūdu, ko esmu radījis, jums jāuztver kā kaut ko eksotisku un tas jāpatīk visiem!

 8  0 atbildēt
Man pat ļoti patīk! Priekšpuse nedaudz atgādina DeLorean no filmas "Atpakaļ nākotnē" Priecājos par Elonu, ka viņš spēj uzdrīkstēties un darīt lietas , kuras viņam patīk ar tādu pārliecību un prieku, kuras citiem liktos muļķīgas! Par gaumi jau nestrīdas, pats ari teica, ka nav priekš visiem. Domāju, ka jaunākai paaudzei zem 10, redzot mūsdienu filmas, spēles, kas tāds liktos aizraujošs... Jo viniem nezinot aerodinamiku un citus fizikas likumus tā mašiīna neliktos muļķīga, toties, no bernības viņiem tā paliks atmiņā un varbūt pat zemapziņā vēlēsies ko tādu līdzīgu. Tāpat kā daudziem patīk pokemoni nevis mūsdienu multenes. ^_^
 8  0 atbildēt

No airodinamikas viedokļa, Teslas jaunais vāģis neiet kopā ar energoresursu taupīšanu un efektivitāti  

 7  0 atbildēt

kaut kā jau jāizceļas

es tādu nepirktu (izskata dēļ)

 6  0 atbildēt

bet cena, .. +/- sākot no dārgākā opeļa, šos izpirks 5 minūšu laikā.

 6  0 atbildēt
Nu stipri dīvaina izskata autiņš!
 5  0 atbildēt
Kā tad izskatās vadītājs?
 3  0 atbildēt

Ja godīgi,paskats ir vienkārši   

 1  0 atbildēt