local-stats-pixel fb-conv-api

Ferrari 458 Challenge4

10 1

Es droši zinu, ka par šo raksts nav bijis ;)

 

Šis ir jaunais Ferrari sacīkšu automobilis, kas aizvietos jau no ražošanas izgājušo F430, kas bija iekļauts Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli no 2007. gada. Ja nezināt, Ferrari Challenge ir Ferrari oficiālā videospēle.

Auto tika atklāts publikai dažus mēnešus pēc 2010. gada Frankfurtes autošova, kurā tika izstādīta jaunā 458 Italia, uz kuras bāzes tā ir būvēta. 458 Challenge ir gājusi cauri dažādām nozīmīgām modifikācijām, lai to varētu pielāgot sacīkstēm.

Automašīnas 4497 kubikcentimetru V8 motors ir palicis nemainīts. Tā nav slikta lieta, jo auto jauda ir 570 zirgspēku 9000 apgriezienos. Tomēr pārveidojumi ir veikti zobratu proporcijām un tās divsajūgu F1 ātrumkārbas kalibrēšanai, lai nodrošinātu augstāku griezes momentu zemākos apgriezienos. Ferrari 458 Challenge ekipējumā ietilpst arī E-Diff elektroniskais diferenciālis, kas pagaidām ticis iekļauts tikai Ferrari ''ceļu auto''.

Nozīmīga daļa darba tikusi ieguldīta arī svara samazināšanā. Rezultāts ir panākts, no intereja un eksterjera izņemot visu nevajadzīgo un izdarinot lielākās automašīnas daļas(paneļus, spoguļus u.c.) no viegliem materiāliem.

Ferrari ir ticis apglaimots arī ar noteiktu piekares uzbūvi, kurā ietilpst alumīnija iemavas, cietākas atsperes, 19 collu sacīkšu riteņi un lielāka izmēra Pirelli gludās riepas. Tas viss papildināts ar 30 milimetru auto sēdināšanu un ķirsītis uz tā visa ir arī jaunās Brembo CCM2 bremzes.

Vēl viens jaunums Ferrari Challenge modeļiem ir F1-Trac saķeres kontroles sistēma, vismūsdienīgākā starp sava veida sistēmām. To izveidoja paši Ferrari inženieri. Sistēma nepārtraukti pārrauga saķeres daudzumu, lai auto spētu sniegt vislabāko vadību.

Automašīnas izveides periodā notika 458 Challenge nepārtraukta uzlabošana un dzīšana pa trasi. Pūliņu rezultātā, Ferrari inženieriem izdevās uzlabot auto laiku Fiorano trasē par veselām divām sekundēm vairāk nekā tās priekšteces uztādītais laiks. 458 Challenge apļa laiks ir 1:16.5 minūtes.

_____

Bildītes pagaidām nav daudz, viena no priekšas, otra no pakaļas un vēl viena darbībā. Tās ir lielā izmērā, tākā varat tās saglabāt nebaltām dienām :))

10 1 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Klarksonam patika šis auto :)

2 0 atbildēt