local-stats-pixel

«Audi A8» limuzīns2

 26  0

Kompānija «Audi» pēc kāda Eiropas klienta individuālā pasūtījuma izgatavojusi unikālu īpaši pagarināto «A8 L extended» limuzīnu. 6,36 metru garajam «Audi» limuzīnam ir sešas sēdvietas un durvis. «Audi» inženieri pavadīja gandrīz gadu, projektējot un būvējot šo īpaši garo luksus sedanu. Rezultāts ir ekskluzīvs un unikāls eksemplārs, kas ikvienā aspektā atbilst tiem pašiem augstajiem standartiem kā sērijveida modelis. Lielākie izaicinājumi bija saistīti ar īpaši lielās virsbūves drošību un izturību, kā arī silueta veidošanu.Modelī «Audi A8 L extended» izmantota sērijveida modeļa virsbūve, kurā pielietots «Audi Space Frame» dizains un kas veidota gandrīz pilnībā tikai no alumīnija.Pēc pasūtījuma būvētajai versijai inženieri pagarināja sliekšņus un centrālo tuneli, izmantojot presēta alumīnija posmus. Centrālajā tunelī šie posmi palīdz arī labāk novadīt gaisu.Pasažieru nodalījumu no bagāžas nodalījuma atdala dubulta aizmugurējā starpsiena, jumtā iestrādātas papildu profilētas alumīnija caurules un šķērssavienojumi. Tas viss ļāva sasniegt gandrīz tādu pašu vērpes pretestību un lieces izturību kā standarta pagarinātajam modelim "A8 L".Unikālais lielizmēra sedans "Moonlight Blue" krāsā ar metālisku spīdumu piedāvā par 1,09 metriem lielāku riteņu garenbāzes un kopējo garumu nekā modelim "Audi A8".
Jumtā tika ievietots 2,4 metrus garš panorāmas stikls, lai vairotu plašuma sajūtu. Priekšējos un aizmugurējos lukturos ir iestrādāti mazi gabarītlukturi, kā to šāda garuma automobiļiem paredz likumi."Audi A8 L extended" limuzīnā visi pasažieri sēž braukšanas virzienā. Visi seši sēdekļi ir apdarīti ar īpaši mīksto "Valcona" ādu "Velvet Beige" krāsā. Otrās un trešās rindas sēdekļi ir katrs atsevišķi elektriski regulējami. Trešajā sēdekļu rindā ir vienlaidu viduskonsole, aizmugurējo sēdekļu izklaides sistēmas ekrāns un aukstumkaste.Unikālo "A8" versiju darbina trīslitru turbopūtes benzīna dzinējs 310 ZS jaudu un līdz pat 440 Nm griezes momentu. Tas šim sedanam ļauj uzņemt ātrumu no vietas līdz 100 km/h 7,1 sekundē, bet tā maksimālais ātrums tiek elektroniski ierobežots pie 250 km/h.

Dzinēja jaudu uz "quattro" pastāvīgo visu riteņu piedziņu nogādā astoņpakāpju "Tiptronic" transmisija. 19 collu diski ar 15 spieķu dizainu apslēpj "Audi S8" bremžu sistēmu, kas vairāk nekā sešus metrus garajam luksus sedanam, kura svars bez kravas ir 2418 kilogrami, nodrošina arī labas ātruma samazināšanas spējas.

Unikālajam "A8 L extended" ir piešķirts tipa apstiprinājums, tas ir akceptēts saskaņā ar EK Individuālo transportlīdzekļu apstiprinājumu shēmu.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

Normāls aparāts   emotion Varēji gan to tekstu kaut kā ar bildēm samixēt, citādi baigi garlaicīgi lasīt.

 0  0 atbildēt