4

 22  0

Jau kādu laiku esmu aizsācis savu autosporta karjieru un labākais veids, kā starp treniņiem vai sacensībām uzturēt sevi formā ir piedalīties kādā no īres kartinga čempiontiem.

Principā ir lielas iespējas kur braukt šāda veida sacensības, Openkart, Discomania, RX Kart, Jocker Karting. Vienīgais vēl neesmu izbraucis Openkart Lemans, bet ja kādam ir interese savākties un uztaisīt komandu uz nākamo posmu 18.08. uzrakstiet ziņu

Šeit ir video no RX kart 2. posma. Formāts aizgūts no Rallijkrosa, starts no vietas, obligāts džokeraplis, kvalifikācijjas rezultāti izšķir vai un kur startēsi pusfinālā.
Konkrēti šī gonka traka bija, neesmu lietus eksperts par ko norādā neskaitāmās sagriežšanās un nospēlēja arī īres kartinga faktors-ne visi ir vienādi, viens ātrāks, otrs nebremzē.

Ja kādam ir interese ņemt dalību kādās no sacensībās, varu palīdzēt aprast ar formātu un niansēm, kā arī ja kādam interesē kas vairāk no sacensībām, droši var apmeklēt youtube kanālu, video gan no treniņiem biķerniekos, gan kartinga video un būs arī vis kas cits.

Komentāri 4

0/2000
Bik tā kā sāku just līdz,davai,davai noķer!!!
 1  0 atbildēt
Lietus riepas vajag tad būs cita braukšana pa šādiem apstākļiem! 😉
 1  0 atbildēt