Jau rakstījām, ka Ogres estrāde, lai varētu plānot nākamās sezonas koncertu grafiku, lūdza novada domei sniegt atbildi vai un cik koncerti vasarā varētu notikt Ogres estrādē. Pēc aptuveni pusotra mēneša estrādes iesniegums tika izskatīts domes komiteju sēdē, un 15. oktobrī tika pieņemts lēmums. Kā jau estrādes pārstāvji tika paredzējuši, viņiem labvēlīgs tas nebija...
Šis lēmums paredz, ka neviens koncerts nedrīkst notikt pēc pulksten 23 un arī, lai tas notiktu līdz pulksten 23, katru reizi estrādei jālūdz atsevišķa atļauja. Kā stāsta Ogres estrādes pārstāvis Arvis Auziņš, šāds lēmums estrādes darbību ir pilnīgi un galīgi paralizējis, jo, pirmkārt, jau lēmums paredz, ka neviens pasākums, arī kaut reizi mēnesī, nevarēs notikt pēc pulksten 23, otrkārt, ja arī estrāde plānotu rīkot pasākumu līdz 23, tāpat nebūtu laicīgi iespējams zināt vai arī šāda atļauja tiks izsniegta. "Ar liela mēroga māksliniekiem sarunas par viņu uzstāšnos ir jāveic vismaz pus gadu iepriekš, bet, kā tādas sarunas var veikt, ja mums nav ne jausmas vai pasākumam vispār tiks izsniegta jebkāda atļauja?" stāsta A.Auziņš.
Domes priekšsēdētāja vietnieks Egīls Helmanis, kurš ir viens no lielākajiem cīnītājiem pret estrādes pastāvēšanu, 15. oktobra domes sēdes laikā jau pēc lēmuma pieņemšanas kārtējo reizi klāstīja, ka ir gatavs konstruktīvam dialogam ar estrādes pārstāvjiem. Grūti gan spriest par kādu tematu varētu būt šis dialogs, ja pieņemtais lēmums jau automātiski ir paralizējis estrādes darbu.
Kāpēc domes lēmums ir tik klaji negatīvs, Ogres estrādei ir grūti izprast, jo savulaik domes pārstāvji savu nevēlēšanos izsniegt atļaujas pamatoja tieši ar to, ka lūgums tās izsniegt izskan pārāk vēlu. Šoreiz tas tika iesniegts vismaz deviņus mēnešus iepriekš, taču pozitīva atbilde tik un tā netika saņemta ...
Jau informējām, ka Ogres estrādes saimnieki, apzinoties, ka koncertus rīkot turpmāk visdrīzāk nebūs iespējams, jau veikuši sarunas ar potenciālajiem pircējiem. Septembra sākumā par īpašumu interesi jau esot izrādījuši kādi uzņēmēji no Krievijas.