local-stats-pixel fb-conv-api

Vēstuļu draugi beidzot satiekas pēc 51 gadu ilgas sarakstīšanās.11

10 1

Filips Glinns (66) no Ņūtaunas sāka sarakstīties ar Džuditu Baku (64, Ontario), kad viņam bija 15. Viņi sāka sarakstīties 1955. gadā, izmantojot aviopastu, bet pirms 5 gadiem pārgāja uz elektronisku saraksti. "Šis laiks ir bijis brīnišķīgs un mēs lieliski to esam pavadījuši", Džudita sacīja pēc tikšanās ar savu ilggadējo vēstuļu draugu. "1955. gadā, kad man bija 15, es uzrakstīju vēstuli Internacionālajai Draudzības Līgai, jo ar viņu starpniecību cerēju atrast vēstuļu draugu." Tā Filips Glinns. "Tā man atsūtija kādas meitenes adresi un aprakstu, kura dzīvoja Kanādā. Man neatlika nekas cits kā to pieņemt. Tā es uzrakstīju viņai, viņa atrakstīja man atpakaļ ,un, tā tas viss arī turpinājās."
Filips Glinns (66) no Ņūtaunas sāka sarakstīties ar Džuditu Baku (64, Ontario), kad viņam bija 15. Viņi sāka sarakstīties 1955. gadā, izmantojot aviopastu, bet pirms 5 gadiem pārgāja uz elektronisku saraksti.
"Šis laiks ir bijis brīnišķīgs un mēs lieliski to esam pavadījuši", Džudita sacīja pēc tikšanās ar savu ilggadējo vēstuļu draugu.
"1955. gadā, kad man bija 15, es uzrakstīju vēstuli Internacionālajai Draudzības Līgai, jo ar viņu starpniecību cerēju atrast vēstuļu draugu." Tā Filips Glinns.
"Tā man atsūtija kādas meitenes adresi un aprakstu, kura dzīvoja Kanādā. Man neatlika nekas cits kā to pieņemt.
Tā es uzrakstīju viņai, viņa atrakstīja man atpakaļ ,un, tā tas viss arī turpinājās.
Tad kādā dienā pirms pieciem gadiem es atvēru savu e pastu un ieraudzīju vēstuli, adresētu man no viņas. Rezultātā mūsu sarakste turpinājās elektroniski. Dienas laikā mēs viens otram aizsūtījām 2 vai 3 vēstules.", piebilst Filips Glinns, kurš tagad jau ir apprecējies un devies pensijā. Džudita Baka, kura tagad kopā ar savu vīru Džo dzīvo Ņūmeksikā, piemetina, ka pirms e pasta izmantošanas, vēstuļu apmaiņa starp abiem kļuvusi arvien retāka. "Domāju, ka reizē ar apprecēšanos un sākšanu strādāt mūsu sarakste aprobežosies ar pāris apsveikuma kartītēm gadā, bet tā nenotika. Vēl jo vairāk, kad es uzzināju viņa e pasta adresi, mūsu attiecības atjaunojās tādā līmenī kā pirms 50 gadiem."
Satikšanās tika norunāta pēc tam, kad Džuditas dēls ierosināja, ka beidzot tomēr pārim vajadzētu tikties pēc 50 gadu ilgas sarakstīšanās.news: _42175576_judithandjoebaca_203.jpg
Filips Glinns saka, ka esot bijis ļoti nervozs un vairākas nedēļas plānojis satikšanos taču viss esot izdevies brīnišķīgi un laiks, ko viņi abi kopā esot pavadījuši, bijis tā vērts.
10 1 11 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000
Jāpiekrīt! Domāju ar smaiļiku tikšu cauri D
1 0 atbildēt
tik forši :D es gan negaidīšu tik ilgi.....
0 0 atbildēt
:)))) baigie
0 0 atbildēt
Tā ir draudzība , nevis tas , kas te mūsdienās notiek ! :D
0 0 atbildēt
un tā viņi rakstīja vēstules ilgi un laimīgi .... :)
0 0 atbildēt
:)
0 0 atbildēt
www.par.lvwww.par.lvwww.par.lv
0 0 atbildēt
skaisti
0 0 atbildēt
forši.aizkustinoši. skaisti :)
0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt
vecie aaksti
0 1 atbildēt