local-stats-pixel fb-conv-api

Valters atnes uzvaru Kaira debijā12

19 2
SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL) Elites divīzijas spēlē Ventspilī otrdien Rīgas ASK, pateicoties Sanda Valtera tālmetienam, izcīnīja uzvaru pār BK "Ventspils" basketbolistiem - 60:59.

Sākumsastāvi BK Ventspils: Breizeltons, Vairogs, Jurevičus, Zaķis, Ciakoss
Rīgas ASK: Mažutis, Valters, Vītols, Helmanis, Šundovs.

Mājinieki sāk labi Spēli ar trim punktiem iesāka Jurevičus, uz ko pēc vairākiem mēģinājumiem Šundovs atbildēja ar to pašu. ASK vienība, kas Ventspilī bija ieradušies astoņu vīru sastāvā, spēles sākumā vispār akcentēja savu uzbrukumu uz Šundovu, kas arī tikai saprotams, tomēr spēlētājam šovakar nebija ierastā precizitāte, un tas ne vienmēr attaisnojās. Emocijas bija uzkarsušas jau no paša spēles sākuma, un kādā no epizodēm Ciakoss un Helmanis, kuri kasījās jau ilgāku brīdi, saņēma abpusējo piezīmi. Tiesa, neliels kuriozs, jo viens no tiesnešiem parādīja nesportisko piezīmi, taču otrs abpusējo un pie tā arī palika. Pēc šīs epizodes ceturtdaļas vidū Helmani nomainīja Kalve. ASK līdzjutēji, kas bija pulcējušies kuplā skaitā, uz katru soģu svilpi reaģēja ar svilpieniem. Jau ceturtdaļas vidusdaļā pie otrās piezīmes tika Šundovs, un spēlē iesaistījās Grafs. Mažutis divas reizes pēc kārtas atbruņoja mājiniekus, samazinot to pārsvaru līdz četriem punktiem. Tā kā ASK uz spēli bija ieradušies ar nomināli tikai Mažuti saspēles vadītāja postenī, tad, dodot lietuvietim atpūtu, saspēli vadīja pārmaiņus visi ārējās līnijas spēlētāji – Vītols, Bertāns un Valters. Pirmās desmit minūtes ar efektīgu caurgājienu noslēdza Kalve, triecot bumbu grozā. Mājiniekiem plus četri – 22:18. ASK izraujas Otro ceturtdaļu ar pustālo iesāka Veselovs, bet, kiā izrādījās, tie bija vieni no retajiem mājinieku punktiem otrajā ceturtdaļā. ASK uzbrukums kļuva daudzveidīgāks un, lai arī divas labas epizodes aizsardzībā Kanbergam, neļāva rīdziniekiem pietuvoties, mājinieku uzbrukums turpināja "buksēt". Aptuveni ceturtdaļas vidū jau vairs tikai minimals pārsvars mājiniekiem, un sekoja reklāmas pauze. Pēc tās Valters ar tālo beidzot izvirzīja viesus vadībā. Puslaika beigās Šundovam jau trešā piezīme, bet komandai tā bija tikai otrā ceturtdaļā. Beigās gan ventspilnieku uzbrukums kļuva agresīvāks, un piezīmes sakrājās arī viesiem. Pēc 20 minūtēm 32:28 viesiem par labu. 2 punktu ceturtdaļa Otrā puslaika pirmajās trīs minūtēs komandas pa abām kopā guva trīs punktus, un to izdarīja Mažutis. Valters, kurš iesāka puslaiku, kādā epizodē savainoja kāju un laukumu pameta uz neatgriešanos trešajā ceturtdaļā. Laukumā risinājās spraiga, iziska spēle, kas brīžiem jau līdzinājās pilnīgam haosam. Pirmos un, kā vēlāk izrādījās, arī pēdējos punktus ceturtdaļā mājineiki guva pēc piecām ar pusi nospēlētām minūtēm – to no pustālās distances paveica Breizeltons. Četras minūtes pirms beigām Šundovs saņēma jau ceturto piezīmi, tomēr tas ASK spēli pārāk neietekmēja, jo labi mačā bija iegājis arī Grafs un Kalve. Pēc Vītola tālmetiena pirmo reizi plus desmit viesiem, pēc mirkļa Zaķim ceturtā piezīme, kas situāciju Ventspils vienībai padarīja pavisam nepatīkamu. Līdz ceturtdaļas izskaņai Rīgas komanda panāca plus 14 – 44:30. Ventspils atkopjas, Valters atnes uzvaru ASK Pēdējo ceturtdaļu ar pāris labām epizodēm sāka Strēlnieks, ļaujot mājiniekiem nedaudz samazināt viesu pārsvaru. Lai arī ventspilniekiem izdevās tikt zem desmit punktu robežas, Valters caurgājienā ar diviem punktiem plus vēl sodu atkal panāca desmit punktu starpību – 53:43. Turpinājums gan atkal krietni labāks padevās mājiniekiem - pēc izrāviena 10:2 vairs tikai mīnus trīs. Piekto piezīmi pa šo laiku bija saņēmis rīdzinieku vienīgais pirmais numurs Mažutis, kas solīja dramatisku galotni. Pēc ilgāka laika, kurā komandas vairāk kļūdījās, nekā tika pie metieniem, Strēlnieks pusotru minūti līdz ceturtdaļas beigām ar tālu trīspunktnieku izlīdzināja rezultātu - 55:55. Minūti līdz beigām Kalve ar soda metineu panāca plus viens savējiem, bet ventspilnieki atbildēja ar Breizeltona tālo - 58:56. 24 sekundes līdz beigām bumba ventspilniekiem pie plus viens, un sekoja loģisks minūtes pārtraukums. Pēc tā Vītols pārkāpa noteikumus pret Jureviču, kurš realizēja vienu soda metienu, bet astoņas sekundes līdz beigām Kalve saņēma strīdīgu piezīmi uzbrukumā. Uzreiz tika pārkāpti noteikumi pret Breizeltonu, kurš nevarēja trāpīt un piecas sekundes līdz beigām Valters ar bumbu uzsāka ceļu pāri laukumam - pēdējā sekundē kapteinis trāpīja tālo un atnesa uzvaru ASK - 60:59. SEB BBL Elites divīzija BK Ventspils – Rīgas ASK 59:60
Ventspils: Strēlnieks 18, Jurevičus 13, Vairogs 10, Breizeltons 5, Veselovs 5, Zaķis 3, Skirmants 3, Ciakoss 2, Kanbergs
ASK: Mažutis 14, Valters 13, Vītols 11, Kalve 8, Šundovs 7, Bertāns 3, Grafs 2, Helmanis 2
19 2 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000
Blaviens bet kautkā loti mazrezultatīva spēle Dzidza es tev pilnibā piekrītu emotion
4 0 atbildēt
Malacis visn tomer ir ASK Sirds
3 0 atbildēt
Besī ASK, drīz viņi būs spiesti tupēt Zelta Zivtiņas tunelī, par to gan man nav prieks, jo uzskatu, ka jo vairāk konkurētspējīgu klubu, jo labāk Latvijas basketbolam.
tieshi shito momentu redzeju pa tv ;D
CTRL+C--> CTRL+V = Esports.lv
ASK cūcene. . .
kad spoki nebija tik populaari raksti bija labaaki!!! emotion
2 0 atbildēt
Ask ar tadam problemam krize ask ir tikai divi legionari komanda mazutis un shundows un uzvaret! OMG visi latvieshi malachi viss vairak neviens cits kaa SANDIS VALTERS bravo!! ASK LABAKIE!!