local-stats-pixel

Vai mūžīgais Toma un Džerija karš beigsies?6

 20  2
Studijas «Warner Brothers» plānos ir pilnmetrāžas animācijas filma, kurā galvenajās lomās būs slaveno producentu Viljama Hannas un Džozefa Barbaras radītie varoņi - kaķis Toms un pelēns Džerijs.

Sižeta pamatā būs stāsts par kaķa un peles sarežģīto attiecību pirmssākumiem, par viņu konfliktu, kā arī par viņu pirmo izlīgumu brīdī, kad abi apmaldījās Čikāgas ielās.

«Warner Brothers» savā jaunajā projektā vēlas izmantot gan multiplikācijas tēlus, gan dzīvus aktierus.

Animācijas seriālu «Toms un Džerijs» sākotnēji radīja Holivudas studija «MGM» - 40. un 50. gados. Vēlāk populāros varoņus vairākas reizes pārpirka dažādas studijas, taču tikai seriāla pirmās sērijas, kuras radīja Hanna un Barbera, ir atzītas par labākajām un saņēmušas neskaitāmas balvas, ieskaitot septiņus «Oskarus».

Toms un Džerijs ir «iemūžināti» arī divos pilnmetrāžas projektos - «Filma par Tomu un Džeriju» (1993) un «Toms un Džerijs. Mājas kaķis» (2000).

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000
nenoliegshu!man vinji veel projaam patiik emotion emotion
 2  0 atbildēt
kad biju mazāks, vnmr skatījos :))
 2  0 atbildēt
anoniims-piedzimis slims
 1  0 atbildēt
Vinji ir jauki un forshi,.... tiesa, dazkaart nevajadziigi vardarbiigi!! Patika tas veidotaajs, kursh uztaisiija Tomu liidziigu mazam kakjeenam- neveiklu un miilju! :))))
 1  1 atbildēt
emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion ouy
 1  1 atbildēt
emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion
 1  1 atbildēt