local-stats-pixel fb-conv-api

Uzvara Pret Slovākiju10

10 0
Pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta, kas pēc nedēļas sāksies Šveicē, Latvijas izlase šovakar ''Arēnā Rīga'' otrreiz tikās ar Slovākiju. Uzvaru papildlaikā ar 3:2 izcīnīja mūsu hokejisti. Uzvaras vārtus guva Mārtiņš Cipulis.
Līdz pasaules čempionātam Šveicē palikusi precīzi viena nedēļa. Šodien Latvijas izlases ar spēli pret Slovākiju noslēdza gatavošanās posmu šim nozīmīgajam turnīram. Pirms šī vakara mača mūsējie piecās pārbaudes spēlēs pret Vāciju, Franciju un Slovākiju bija spējuši izcīnīt tikai vienu uzvaru, tāpēc šodien svarīgi bija pārbaudes spēļu posmu noslēgt ar uzvaru vai vismaz labu spēli, kas dotu pozitīvas emocijas, dodoties uz Šveici. Salīdzinājumā ar vakardienas maču, nemainīga bija palikusi tikai pirmā maiņa. Uzbrucēju Ģirta Ankipāna un Viktora Bļinova vietā šodien sastāvā bija Edijs Brahmanis un Andris Džeriņš, bet aizsargu Agri Savielu nomainīja Jēkabs Rēdlihs. Visas pieminētās izmaiņas skāra ceturto maiņu. Tāpat bija notikušas izmaiņas pa spēlētāju maiņām. Vietu vārtos šovakar ieņēma Edgars Masaļskis. Trešā perioda sākumā slovāki ieguva lielo skaitlisko vairākumu, un prata to realizēt, izkombinējot līdz brīvam metienam Jaroslava Obšuta izpildījumā – 2:1. Mūsējiem 6.minūtē bija iespēja panākt izlīdzinājumu, kad Aleksandrs Jerofejevs trāpīja pa vārtu stabu. Pēc tam mūsējie ieguva vairākumu, taču ar tā realizāciju nesekmējās. Tomēr jau pavisam drīz mājiniekiem izdevās gūt vārtus. Slovāki pozicionāli kļūdījās vidus zonā. Guntis Džeriņš piespēlēja ripu Robertam Jekimovam, kurš neskatoties izdarīja spēcīgu metienu, kurš izrādījās precīzs – 2:2. 15.minūtē vienatnē pret Masaļski izrāvās Nagijs, taču viņu neatļauti kavēja Rodrigo Laviņš, un Latvijai nācās spēlēt mazākumā. Slovāku spiedienu izdevās izturēt. 17.minūtē izcēlās vēl viens kautiņš. Šoreiz mūsējie – Armands Bērziņš un Jerofejevs nostartēja sekmīgāk nekā otrajā periodā tas izdevās Širokovam. Nepilnas divas minūtes pirms trešā perioda beigām viens pret vienu ar Lašāku izslidoja Vasiļjevs, taču pārspēt pretinieku vārtsargu mūsu izlases kapteinim neizdevās. Pamatlaikā nevienai no komandām vārtus neizdevās gūt, un tika spēlēts piecu minūšu papildlaiks līdz pirmajiem vārtiem. Tajā aktīvāk uzbruka slovāki, taču, kad bija atlikušas divas minūtēs Obšuts mugurā pagrūda Cipuli, un mūsējie ieguva vairākumu. To ar precīzu metienu noslēdza Cipulis, un mūsējie izcīnīja uzvaru ar 3:2. Par labāko spēlētāju mūsu izlasē gan pēc treneru, gan pēc eSports.lv lasītāju domām tika atzīts uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs.