local-stats-pixel

Tici vai nē 5 :)12

Bigfoot :P

Zviedrijas autoražotājam "Volvo" būs jāizmaksā kompensācija vīrietim, kurš sūdzējās, ka viņa pēdas ir pārāk lielas, lai varētu nospiest jaunās mašīnas gāzes pedāli, lēmusi Vācijas tiesa.
Vācijas dienvidu pilsētas Vīslohas tiesnesis sacīja, ka autoražotājiem būtu vajadzējis pielāgoties Mihaela Hercoga 46,5 izmēra pēdai.
Viņš tiesā iesniedza sūdzību, ka telpa ap viņa jaunā auto "Volvo C70" gāzes pedāli ir pārāk maza, lai novietotu tajā pēdas.
Tiesa lēma, ka viņa pēdas nav pārdabiski lielas, un tiesnesis sacīja, ka automašīnas pārdevējam jāatlaiž 5% no viņa jaunās mašīnas cenas.
Tiesas pārraudzībā noslēgtā vienošanās paredz, ka Hercogs ieguvis 1715 eiro (1205 latu) atmaksu, ar ko samaksāt par speciāli izgatavotu kurpju pāri, kas ļauj vīrietim iespiest savas pēdas automašīnā paredzētajā vietā.
Hercogs saņēma arī kompensāciju par laiku, ko viņš katru reizi patērē, lai novilktu speciālos apavus un uzvilktu ielas kurpes, dodoties satikt klientus.

Nozog māju

Kāds Krievijas iedzīvotājs, atgriezies mājās pēc brīvdienām, šokēts ieraudzīja, ka kaimiņš nozadzis viņa divstāvu māju.
Piecdesmit gadu vecais Astrahaņas apgabala iedzīvotājs Jurijs Konstantinovs atgriezās no radinieku apciemojuma un atklāja, ka viņa māja izjaukta pa ķieģeļiem un viss, kas atradās iekšā, pārdots. No mājas pāri palikuši bija tikai pamati.
Milicija izmeklēja šo zādzību un noskaidroja, ka māju nojaucis Konstantinova kaimiņš, kurš pārdevis visu, ieskaitot ķieģeļus un logu rāmjus.
"Viņš bija nolēmis to aizvest projām pa sastāvdaļām un izjauca māju celtniecības materiāliem," pastāstīja policijas pārstāvis. "Tomēr šis nav pirmais tāds gadījums, ar ko mēs esam sadūrušies, un attālos rajonos daži cilvēki šādu rīcību uzskata par normālu.

Labs alus

Kāds rumānis iesniedzis oficiālu sūdzību patērētāju tiesību aizstāvības institūcijām par to, ka viņš piedzēries no vienas bundžas alus.
Trīsdesmit piecus gadus vecais Janku Borojs pastāstīja, ka alu iegādājies kādā Rumānijas dienvidu pilsētas Ardžešas lielveikalā, taču pēc vienas izdzertās bundžas tā piedzēries, ka gandrīz kritis nemaņā.
"Esmu vairāk nekā spējīgs "turēt" alkoholu, un smieklīgi iedomāties, ka es varētu tā piedzerties no vienas bundžas alus," sacīja vīrietis.
"Ar to (alu) noteikti kaut kas nebija kārtībā, tādēļ es pieprasu kompensāciju," viņš piebilda.
Cietušais uzrakstījis sūdzību Rumānijas Patērētāju tiesību aizsardzības birojam, pieprasot veikt šīs lietas izmeklēšanu.
21 3 12
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000
tak Rīgā arī nozaga māju tā. Izjauca pa detaļām un pizdi - nav vairs mājas... Bez Tabu sen jau rādīja
3 0 atbildēt
A Valmierā mājas taisa, pa daļai zogot. Aptīra kaimiņus, būvlaukumus un bliež augšā mājas. Kāds trīs tur jau uzceltas tādā veidā.
3 0 atbildēt
nu ir idejas - nospert maju emotion
2 0 atbildēt
da, man ar. vienīgi tos cepumus vajadzētu pagaršot xDD
2 0 atbildēt
House atkal zin visu! nez kā citi, bet es Tevi abažaju un respektēju ;):D nopietni! :)
2 0 atbildēt
special for Acey :) :P
1 0 atbildēt
pld :) :P xD Tās aprikozes man mājās ar ir :P :D
1 0 atbildēt
labās vietējās aprikozes ,vis maz to varēja izlasīt cilvēki ar krievu valodas zināšanām, žēl to dažu kas neprot sveš valodas !!!
1 0 atbildēt
Khmm Šodien ēdu aprikozes un viņas izskatījās savādāk. Baigi dīvaini. :D Btw. Par to lielo kāju. Pff. Tie autoražotāji jau nav vainīgi, ka tam vecim lielas kājas. Pirms pirkt - vajadzētu tā kā pārliecināties, vai tiešām tā masīna ir laba priekš viņa visādās nozīmēs. :D
1 0 atbildēt
Mled cik rēcīgas tās aprikozes. Es figeju :)
0 0 atbildēt
očeņ sladkije xDD
0 0 atbildēt
House Md- bomzis
1 2 atbildēt