local-stats-pixel fb-conv-api

Skūpsti14

154 1

Šis un tas par skūpstiem.... emotion

Iesācēju skūpsts

Lai gan pats pirmais skūpsts aiz muguras, tomēr katrās jaunās attiecībās vari izjust šī pirmā skūpsta burvību. Jauns mīļotais - jaunas izjūtas. Tātad skūpsti lēnām, mazliet kautrīgi, sākumā tikai ar lūpām, vēlāk ar mēli. Tieši šāda lēna ķircināšana skūpstīšanos padarīs īpaši patīkamu.

Tauriņa skūpsts

Skūpsti savu partneri ar skropstām. Mirkšķinot skropstas glāsti partnera lūpas, vaigus, krūtis. Šāda veida skūpsts radīs neparasti jaukas izjūtas.

Vecais labais franču skūpsts

Šis ir populārākais no skūpstu veidiem. Vienkārši saplūsti ar savu partneri un izgaršo un sajūti viņu ar savu mēli. Glāsti ar savu mēli viņa mēli, sajūtas - nepārspējamas.

pīlītes

Skūpstoties ļauj mazliet savai mutei attālināties no sava partnera mutes, burtiski pāris milimetrus. Un ļauj, lai neliela pilīte siekalu, kas radušās skūpstīšanās procesā, iekrīt partnera mutē. Šo skūpstīšanās veidu izmēģini tikai pamatīgas kaisles karstumā, citādi partnerim var šķist, ka tu spļauj viņam mutē.

Šķēršļu pārvarēšana

Šis ir garšīgais skūpstu veids. Lai tavs partneris starp lūpām tur šokolādes gabaliņu, vai vīnogu, zemeni un tml., maigi ar mēli iegrūd šo kārumu mīļotajam mutē, un turpiniet skūpstīties un izgaršot šo skūpstu.

Sulīgais aplis

Ar mēli veic sulīgus apļus gar sava mīļotā muti un pa visu ķermeni. Tas radīs patīkamas kairinošas sajūtas un tavs mīļotais nevarēs sagaidīt, kad tavas lūpas pieskarsies viņa lūpām.

Kaklarota

Kakls ir viena no cilvēku intīmākajām vietām un tieši šīs vietas apmīļošana sniedz neaprakstāmu baudu un mudina uz skūpstu turpinājumu. Maigi skūpsti sava mīļotā kaklu, sākot ar ausīm līdz pat krūtīm. Skūpsti, laizi, maigi iekod, īsāk sakot ļaujies improvizācijai, jo tikai tu zini, kas un kā tavam mīļotajam patīk vislabāk. Neaizmirsti samīļot visu kaklu.

Nerātnais suns

Ja tev mājās ir suns, tad zināsi kā suņuks mēdz sagaidīt - gāzt gar zemi un laizīt visu ķermeni, kur vien tiek klāt, protams, sākot jau ar muti. To pašu mēs iesakām tev. Laizi savu mīļoto, un tu redzēsi - jums sanāks jautra un diezgan slapja rotaļa.

Slīdošie skūpsti

Šis skūpstu vieds ir kaut kas ļoti līdzīgs franču skūpstam. Atšķirība ir tāda, ka ar mēles kustībām nevis glāsta sava partnera mēli, bet gan veic kustības, kas slidina mēli iekšā un ārā no partnera mutes un pāri lūpām, vairāk ļaujot šo pieskārienu nojaust, nekā sajust.

Vakuuma skūpsts

Vakuuma skūpsts pēc būtības ir maiga piesūkšanās pie kādas partnera ķermeņa daļas. Atceries - dari to maigi, tad tas neradīs sāpes un būs patīkams. Mazliet arī iekod savam mīlniekam šo skūpstu laikā, piešķirot papildus kaisli. Bet atceries, ka šādi skūpsti var atstāt redzamas sekas, tādēļ labāk eksperimentē uz tām partnera ķermeņa daļām, kuras dienas laikā segs apģērbs, diez vai uzvalkam piestāvēs zilums uz kakla.

Skūpsti var būt kaislīgi, var būt mīļi un romantiski, bet jebkurā gadījumā tā ir bauda miesai un dvēselei. Pusaudžu vecumā skūpsti bija ļoti būtiski, kļūstot vecākām, bieži vien lielāka vērtība tiek pievērsta, tā teikt, nākamajai pakāpei - seksam. Bet skūpsti ir svarīgi jebkurā vecumā, jo reizēm tikai viens maigs skūpsts var sniegt neticamu prieku un pacilātības sajūtu, kas pavada visu dienu!

KĀ RADIES PARADUMS SKŪPSTĪTIES

Mēs uzskatām, ka skūpsts – tas ir viens no sajūsmas izteikšanas veidiem. Taču ilgi līdz tam daudzās pasaules malās skūpsts bija cieņas izrādīšana.

Daudzās afrikāņu ciltīs iezemieši skūpsta zemi, pa kuru gājis viņu vadonis. Senos laikos rokas un kājas skūpstīšana bija cieņas un godbijības izrādīšana. Senie romieši, skūpstot acis un lūpas, izrādīja cieņu satiekoties. Kāds Romas imperators visievērojamākajiem ļaudīm ļāva sevi skūpstīt uz lūpām, mazāk ievērojamiem – ļāva skūpstīt sev roku, bet ļaudīm ar pašu zemāko titulu bija jāapmierinās ar viņa kājas skūpstīšanu!

Pilnīgi iespējams, ka skūpsts kā sajūsmas izpausmes forma sākās sirmā senatnē, kad mātes apmīļoja savus bērnus, tāpat kā tās dara to šodien. Un sabiedrībai nekas cits neatlika kā pieņemt šo labu attiecību parādīšanas formu arī pieaugušo starpā.

Pastāv versija, ka jau VI gadsimtā pastāvēja tāda tradīcija, bet tas varētu būt no vēl senākiem laikiem. Pirmā zeme, kur skūpsti bija pieņemti kā mīlestības un cieņas izrādīšanas forma, bija Francija. Kad dejas kļuva populāras, katrs dejas numurs noslēdzās ar skūpstu.

No Francijas šī tradīcija ātri izplatījās visā Eiropā. Krievija, kas daudzas tradīcijas pārņēma no Francijas, pieņēma arī šo tradīciju, un skūpstu apmaiņa izplatījās dižciltīgu ļaužu vidū. Cara skūpsts kļuva par vienu no valsts apbalvojumiem.

Ar laiku skūpstu apmaiņa pārvērtās par uzmanības apliecināšanas sastāvdaļu. Attīstoties kāzu ceremonijām, skūpsts kļuva par kāzu rituāla daļu. Šodien, bez šaubām, skūpstu apmaiņa – tā ir mīlestības un uzmanības izpausme. Tomēr daudzās pasaules malās tas paliek oficiālu ceremoniju daļa, cieņas un sajūsmas izrādīšanas veids.

12 FAKTI PAR SKŪPSTIEM

1. 66% cilvēki skūpsta laikā aizver acis. Pārējiem sagādā baudu sava partnera vērošana.

2. Pēc amerikāņu statistikas, pirms laulībām sieviete ir skūpstījusies apmēram ar 80 vīriešiem.

3. Romantiska skūpsta laikā tiek sadedzinātas apmēram 2-3 kalorijas, franču - 5 un vairāk.

4. Lūpu jūtīgums ir 200 reizes lielāks kā pirkstu.

5. Vīrieši, kas skūpsta savas sievas ik rītu, dzīvo 5 gadus ilgāk.

6. Kaislīgs skūpsts, kas ilgst ilgāk par 90 sekundēm, paaugstina asinsspiedienu, pulsu un hormonu līmeni asinīs.

7. 1998. gadā amerikāņi Marks un Roberta Grisvaldi uzvarēja konkursā par garāko skūpstu. Tas ilga 29 stundas.

8. 50tos gados angļu zinātnieki atklāja, ka skūpsta laikā no viena partnera pie otra pārceļo 278 dažādas kultūras baktērijas. Tomēr tas nav iemesls atteikties no skūpstiem, jo 90% no baktērijām nav bīstamas.

9. Skūpsta laikā tiek nodarbināti 29 sejas muskuļi: skūpsts ir lieliska profilakse pret grumbiņām.

10. Visbiežāk sievietēm zūd vēlēšanās skūpstīties ar vīrieti, kurš ož vai kuram ir smirdīga elpa.

11. Apmēram 70% jaunieši vecumā no 16-24 gadiem pirmo reizi ir skūpstījušies pirms 15 gadu vecuma. Salīdzināšanai - tikai 46% viņu vecāku ir bijusi tāda pati pieredze.

12. Statistika rāda, ka eiropieši pa dienu skūpstās apmēram 7 reizes, jauni cilvēki apmēram 12 reizes, cilvēki virs 50 gadiem - divas reizes.

« 1  2  3  4 »
154 1 14 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 14

0/2000

omg

tie veidi

tā uzsita jūtas

 

te man vienīgajam palika siltāk....?

9 0 atbildēt

cik komiski un amizanti.. ^^

sasmējos... ^^

5 1 atbildēt

lieliski... ;) ljoti labs raxts!! :)) emotion

3 0 atbildēt

Jauki bus vienreiz jaiemacas to darit :D

3 1 atbildēt

"10. Visbiežāk sievietēm zūd vēlēšanās skūpstīties ar vīrieti, kurš ož vai kuram ir smirdīga elpa."   - aā, un otrādi nemēdz but? Tas ir - sievietēm vienmēr ir jauka elpa?

2 0 atbildēt

suukties gribas ne?

1 0 atbildēt

++

0 0 atbildēt

++

0 0 atbildēt

Baigi labs! :] +

0 0 atbildēt

Baigi lasīts raksts bet labas bildes :) +

0 0 atbildēt

6.bildē tai vecenei nav krūtis ? vainu viņš izbauda skūpstu ar vīrieti.

0 0 atbildēt
buč buč
0 0 atbildēt

ko tu rakstīji ?

0 0 atbildēt