local-stats-pixel

Sieviešu tipi...8

 26  1
Izlasi un noskaidro, kas tu esi - Hēra, Atēna, Amazone...? ;)


Hēra

Debesu valdniece. Zeva sieva. Zevs bija tipiska autoritāra personība, bet arī Hēra bija autoritāra, viņa bija greizsirdīga un atriebīga, karojusi pret visām Zeva mīļākajām (arī mīļākajiem :O ). Taču kopumā Hēra un Zevs bija noturīgs pāris.
Ja sieviete mūsdienās izvēlas Zeva tipa vīrieti, jārēķinās, ka sāncenses bija un būs, un viņš, visticamāk, spers sānsoļus.

Ksantipa

Sokratam bija kašķīga, riebīga rakstura sievaa Ksantipa, kuras dēļ viņš kļuva par filozofu. Uz nāves gultas, pirms izdzēra indi, viņš pavēlēja izmest laukā raudošo sievu, kas tiešām ļoti pārdzīvoja. Jautājums - kāpēc viņi vispār dzīvoja kopā? Mīlestības formas var būt ļoti dažādas.

Afrodīte

Tīras seksuālās baudas dieviete. Mīļākās arhetips. Mūsdienās Afrodītes arhetips darbojas lieliski, kamēr sieviete nesasniedz noteiktu vecumu, pēc tam iestājas krīze.


Hetēra

Neatkarīga, izglītota, pašpietiekama sieviete, kura ir seksuāli ļoti atraisīta, spējīga baudu sasniegt pati un sniegt arī vīrietim. Runa nav tikai par seksuālām izpriecām, viņa ir vienā līmenī ar vīrieti – spējīga piedalīties gan asprātīgā sarunā gan zinātniskā diskusijā.

Atēna

Gudra, patstāvīga, domājoša, aseksuāla.Labrāt palīdz vīriešiem. Intelektuāls sievietes tips. Viņa tāda var būt no jaunības, bet var arī no 40 gadu vecuma.


Amazone

Sieviete karotāja. „Business woman.” Mūsdienu Amazonei patīk valdīt, viņa labi jūtas sieviešu sabiedrībā. Viens no variantiem – vientuļā Amazone, kurai patīk dzīvot vienai, ir daudz paziņu, aktīva, bet nevienam neļauj ieskatīties dvēselē. Būtībā izvairās no vīriešiem, draudzējas ar sievietēm, bet nav lesbiete.


Artemīda

Nedraudzīga pret vīriešiem, kareivīga. Draudzīga tikaI ar savu brāli. Viņa velta sevi Dievam, vai jebkurai darbībai, tikai ne vīram vai bērniem. Piemēram zinātnei.
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000
Esmu kaut kas starp Afrodīti un Amazoni..Hehe :D
 5  0 atbildēt
Interesanti :D +
 4  0 atbildēt
Mosh Hetera, nez :D
 3  0 atbildēt
pagātne
 2  0 atbildēt
es laikam hetēra , bet ja tā nepajokam tad neviena, uzskatu ka sievietei tipu nevar piedēvēt.. katra ir individualitāte
 2  2 atbildēt
kkas starp Hetēru un Amazoni :D
 0  0 atbildēt
Laigan nedaudz sviestaini bet esmu starp Hēru un Hetēru :D
 1  2 atbildēt
neesmu baigā sieviete, bet man liekas baigais sviests :D
 2  4 atbildēt