local-stats-pixel

«Net-Worm.Win32.Kido»9

 15  0
tgd pieejams arī Latvijā! :D Visā pasaulē un arī Latvijā patlaban pienāk arvien vairāk ziņu par «Windows» darbstaciju un serveru inficēšanu ar tīkla tārpu «Net-Worm.Win32.Kido» (citi nosaukumi «Conficker» un «Downadup»). Ņemot vērā šīs kaitīgās programmas augošo izplatību pasaulē, antivīrusu kompānija «Kaspersky Lab» globālā mērogā to novērtējusi ar vidēju bīstamības pakāpi.

«Net-Worm.Win32.Kido» izplatās datortīklos, izmantojot zināmu ievainojamību MS08-067 «Windows» operētājsistēmās darbstacijām un serveriem. Lai gan šai ievainojamībai tika izlaists labojums jau pagājušā gada beigās, daudzās datorsistēmās tas vēl arvien nav uzstādīts, radot labvēlīgus apstākļus «Net-Worm.Win32.Kido» variantu izplatībai. Tārps arī izplatās, inficējot noņemamos datu nesējus, piemēram, USB portam pieslēdzamās zibatmiņas.

Antivīrusu kompānijas «Kaspersky Lab» antivīrusu datubāzē patlaban jau ir iekļauti aptuveni 150 «Net-Worm.Win32.Kido» varianti. Kompānijas «F-Secure» analītiķi norāda, ka, pat pēc piesardzīgām aplēsēm, pasaulē jau inficēti 3,5 miljoni datoru. Visvairāk «inficētu» IP adrešu ir Ķīnā un Brazīlijā, bet trešajā vietā ir Krievija.

Plašāku tehnisko informāciju par «Net-Worm.Win32.Kido», kā arī īpašu bezmaksas programmu inficēto datoru ārstēšanai, var atrast «Kaspersky» publikācijā «How to fight network worm Net-Worm.Win32.Kido».

Antivīrusu kompānija «Kaspersky Lab» visiem datoru lietotājiem un īpaši datorsistēmu administratoriem iesaka nekavējoties parūpēties par atjauninājuma MS08-067 uzstādīšanu, ja tas vēl nav izdarīts.

SARGIET SAVUS KOMPĪŠUS! emotion
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000
kruta reklāma kaspersky, paši izmet tārpu un tad dievojas ka viņu programma var viņu neitralizēt un sīki pastāsta kā tas darāms! viennozīmīgi reklāmas triks lai tik pērk vairāk kaspersky
 3  0 atbildēt
nauruha - jau sabijos :DDDDDDDDDDDD Plds par info ;) Vienu vīrusiņu jau nesen caur skypu saņēmu, bet AVG bija uzdevumu aukstumos un sāka pret viņu karu :)
 2  0 atbildēt
SharK - nav pa ko! :) tur jau bija tikai nenokopēju tā, lai uzreiz var uzspiest :/ pēdējo vīrusiņu (threat'u) dabūju te pat spokos :D :D kkādā rakstā kā līdu tā uzmeta, ka tur kkādas kakas :D trīs reizes līdu :D :D kkam vēl tā pat bija Time Module Object Name Threat Action User Information 2009.01.16. 14:05:38 IMON archive http://www.spoki.lv/foto-izlases/Aicina-but-par-nodevejiem/29157 BAT/Mumu.E worm Connection terminated PCAdmin 2009.01.16. 14:05:30 IMON archive http://www.spoki.lv/foto-izlases/Aicina-but-par-nodevejiem/29157 BAT/Mumu.E worm Connection terminated PCAdmin 2009.01.16. 14:03:46 IMON archive http://www.spoki.lv/foto-izlases/Aicina-but-par-nodevejiem/29157 BAT/Mumu.E worm Connection terminated PCAdmin
 2  0 atbildēt
man arii ir sitais win 32 ..... met bugus un ja nem debug tad nokar netu ... muzonu uccc... vienk ignoree to un i oki XD
 1  0 atbildēt
man visu laiku kaspersky ziņo par viņa uzbrukumu.. tārpiņi būs jāizbaro zivtiņām! emotion
 1  0 atbildēt
a pa kurieni tieši izplatās? E-pastu, skype, netu ?
 1  0 atbildēt
SharK - caur spoki.lv :D :D a ja nopietni tad sīkāk lasi te ---> http://www.kaspersky.com/support/wks6mp3/error?qid=208279973
 1  0 atbildēt
jauzmanas :D
 0  0 atbildēt
Man nevienas antivirusa progrmamas nav bijis 453 dienu...Tiko Nods uzradija...Jautri :D
 0  0 atbildēt