local-stats-pixel

More Google Office HQ pics4

 37  0

Ceru, ka daži no jums uzzinās kaut ko jaunu, neskatoties uz iepriekšējiem rakstiem par google ofisiem. emotion

Google ir ASV akciju sabiedrība, dibināta 1998. gada 7. septembrī, kas izstrādā un pārvalda populārāko Interneta meklētājprogrammu. Uzņēmumā strādā aptuveni 8000 darbinieki un tas bāzējas Sanfrancisko piepilsētā Mauntinvjū. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Eriks Šmits (bijušais Novell vadītājs), kurš šajā amatā nomainīja Leriju Peidžu, vienu no Google dibinātājiem.

Vārds "Google" ir radies no nepareizi izrunāta vārda "gugols", ar ko apzīmē skaitli 10100 (1 ar 100 nullēm). Google ir tieši ietekmējis tiešsaites kultūru. Nesen vairākās angļu valodas vārdnīcās ticis ievietots darbības vārds google, ar ko apzīmē informācijas meklēšanu Internetā.

Google's piedāvāto servisu darbību nodrošina vairākas serveru fermas, katra no kurām sastāv no tūkstošiem vienkāršu, lētu datoru, kas darbojas zem GNU/Linux operacionālās sistēmas. Lai arī uzņēmums oficiāli neizpauž pilnīgu informāciju par tās rīcībā esošajiem serveriem, tiek lēsts, ka 2006. gadā Google's servisus kopumā darbināja ap 450 000 datoru, kas savienoti klāsteros, kuri izvietoti datu centros visā pasaulē. Pēc Nielsen datiem, Google's piedāvātais tīmekļa meklētājs ir šobrīd populārākais, sastādot 54% tirgus daļas, kam seko Yahoo! ar 23% un MSN ar 13%.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

es gribu strādāt google firmā :D 

 1  0 atbildēt

forša darba vieta, un ne jau tikai tāpēc, ka rotaļlietiņas pieejamas ..

 0  0 atbildēt

OMG tur var mierīgi dzīvot ;D var treneties,ākstīties,mainīt stilu, un daudz labu citu d... ;)

 0  0 atbildēt

Es dodos uz googli strādāt kautvai par apkopēju. emotion

 0  0 atbildēt