local-stats-pixel fb-conv-api

Man ir maza problēmiņa :D35

43 4
Manā klasē mācās kāda meitene, kas vecmodīgi ģērbjas, bet pati nemana, ka citi par viņu smejas. Viņa dažreiz var stundā palaist purkšķīti (awww ^_^). Reiz viņa atnāca uz skolu topiņā bez piedurknēm un... Viņas paduses bija aizaugušas un netīras, it kā viņa nebūtu mazgājusies. Kāds puisis, viņas paduses ieraugot, gaitenī teica, ka no tada izskata jau varot noģībt. Viņa atbildēja, ka audzēšot apmatojumu tik garu līdz varēšot pīt bizes (RESTEPĀ). Arī viņas kājas ož. Meitenes, es iesaku vienmēr par sevi rūpēties, jo arī zēni allaž pamana mūsu izskatu

21.0.1.2004. MANS KLASES BIEDRS Rinalds iedeva man padzerties "Fanta exotic". Izdzēru gandrīz visu... pēc tam izrādījās , ka klāt bija pielietas caurejas zāles... Neilgi pēc tam, kad biju padzēries, sāka tā kā sāpēt vēders. Aizbraucu mājās. Tagad to zina visa skola... Ko man darīt? Man ir kauns rādīties skolā... Mani tagad visi apd.....(lieliska vārdu izvēle) PALĪGĀĀA!


Vai jūs nevarētu pateikt arī kāds no zobu breketēm labums (izņemot to ka pēc tam būs skaisti zobi) (nu kā - vēl tak parasti ar viņām var uztvert visas FM stacijas un atbaidīt suņus 3m rādiusā)

Man ir viena liela problēma. Man neaug "pupi" un nav apmatojuma. Man ir 14 gadi. Zēni domā, ka esmu baigi krutā, bet es tēloju (kam ir tiešs sakars ar "pupiem") Man liekas, ka viņi ir baigi stulbi. Īpaši viens zēns - R. Es velku polsterētos krūšturus, lai man izskatītos lielākas krūtis. Visi domā, ka esmu baigi stipra, bet man īstenībā ir bail.

Es mācos 8. klasē, un man patīk smukākais zēns klasē, bet diemžēl mēs esam tikai draugi, jo viņš ir 10cm īsāks nekā es, un viņš man to pārmet. Ko lai es daru? Kā lai iepatīkos viņam? Otra problēma ir tā, ka nevarētu teikt, ka es būtu resna, bet mani resnu dara dibens (resns), rokas (resnas), kāju ciskas (resnas). (nu bet to ka viņa ir resna, es nevarētu teikt) Kā lai es mājas apstākļos padaru šīs vietas slaidākas?


Čau, sīrup! Es rakstu tāpēc, ka domāju, ka man ir depresija. Tā sāku domāt, kad izpildīju aktuālās tēmas testu Vai man ir depresija?. Lielākajai daļai no apgalvojumiem man jāpiekrīt. Piemēram, man vienmēr ir slikts garīgais; kas agrāk mani iepriecināja, vairs neiepriecina; man šķiet, ka pasauele kļūtu labāka, ja visi nomirtu (opā, man ar laikam būs depresija); neviens mani nemīl, nevienam nēsmu vajadzīga; es nekad nevaru atpūsties, esmu kā uzvilkta; es jūtos nogurusi pēc laba miega. Vēl ir arī tādi punkti, kuri testā nebija iekļauti: es labprāt nosistu savu papagaili (tikai bišķi žēl). Mani vairs neinteresē ko dara mans kāmītis (agrāk interesēja) (smagi.... smagi). Man trīc rokas un kājas. Man visu laiku gribas raudāt. Man gribas sadzerties zāles un nomirt. Man pēdējā laikā ir bailes no visa. Piemēram sēdēt vienai pašai istabā, kad beidzas kāda filma. Man bail no burtiem, kas tur parādās (:O o nē, tikai ne BURTI) Man ir kauns. Kaut vai tāpat, pastaigājoties pa ielu.
Gaidu uz jaukām atbildēm. Sitiet mani nost, bet pie profesionāļiem es neiešu - kauns.


Mīļo Inesīt!
Mani sauc Juta, un man ir 16 gadi. Man ir problēma, kuru nevar atrisināt. Dzīvoju Rīgā un tur ir ļoti daudz mašīnu. Mana problēma ir tā, ka paniski baidos no mašīnām (it īpaši kad vezumā ir kartupeļi kas jāved pie vecā Ošu Tēva pilsētas otrā galā O_O). Es nevaru normāli iet pat pa ietvi, jo man šķiet, ka tūlīt man virsū uzbrauks mašīna. Nerunāsim par iešanu pāri ielai vai kādam laukumam. Man kauns staigāt ar savu puisi, jo visu laiku beržos gar mājas sienām, baidos tuvoties ielai. Lūdzu palīdziet! Ko man darīt? Esmu mēģinājusi nebaidīties. bet nespēju. Es to vairs nespēju izturēt. (Gaidu uz jaukām atbildēm ^_^)


Kādu dienu biju tik priecīga! Gāju mājās no skolas. Es nolēmu pa ceļam aiziet pie mammas. Sāku raudāt. Izstāstīju ka negribu iet vienās nodarbībās. Es arī neaizgāju. Vakarā raudāju. No rīta atkal bija slikts garīgais. Skolā bija klases vakars. Arī tas pagāja draņķīgi. Gribēju izdarīt pašnāvību (kurš negribētu). Atklāti sakot, ir bijušas vairākas reizes, kad gribēju izdarīt pašnāvību. Piektdien viss bija labi. Gribēju iestāties atpakaļ nodarbībās.
Bet bija un būs vēl kāda lieta. Dažreiz zēni mani apsaukā vai izķēmo. Atklāti sakot, daži no viņiem, kuri ir neglīti, mani apsaukā. Vienam ir 15 gadi un viņam šķiet, ka vinš ir baigi glītais utt. Viņam ir zaķzobi. Fui!

(...)Es zinu ka es esmu muļķis, bet ko lai tur dara? Nu tāds es esmu. Nezinu, kāpēc mani negrib pieņemt tādu, kāds es esmu. Vai tad tiešām es esmu vainīgs pie visa? Vai tad tiešām es esmu balamute? Vai tad es esmu visskaistākais? Es sevī saskatu tik daudz nepilnību. Kā es gribētu, lai tās saskata arī citi! Un atkal un atkal man gribas raudāt, man - zēnam! Jautāsi par ko? Ja jau es zinātu atbildi, bet es to nezinu. Man pēdējā laikā rādās tikai nejauki sapņi. Es esmu tā kā čūskās sapīts un nezinu, kā no viņām tikt laukā. Es nespēju viņām pretoties. Es esmu viens, bet viņu ir tik daudz. Un tā gandrīz katru dienu. Un tu vēl prasi, kāpēc es esmu tik bēdīgs... Vienkārši man ir pazudusi dzīves jēga.(...) Šausmas, kā man sāp sirds! Esmu gatavs viņu paņemt un izmest ārā, tad nesāpēs. Kāpēc viņa vispār tur ir un darbojas? Kāpēc? Atkal šis jautājums.(...)

(...) viņš mani ar spēku piespieda, viņš pat piedāvāja naudu, bet es neņēmu, jo nēsmu nekāda prostitūta (atvainojiet par izteicienu!). Ak Dievs, tas ir pretīgi. Viņš smirdēja (atvainojos) pēc alkohola. Viņš sāka mani (atvainojos) glāstīt, skūpstīt, tad viņš teica ka pārplēsīs... (...) Viņš ir īsts maita, pāķis (atvainojos), nevis mans brālis!

Mani sauc Zigmunds, un man ir neliela problēma - esmu iemīlējies meitenē, kura ir daudz jaunāka par mani (man ir 16, bet viņai tikai 8). (neliela problēma kā es te stāvu) Es dzīvoju Rīgā, bet vasarā braucu uz laukiem un tur kaimiņos dzīvo viņa. Vienu vasaru mēs kopā skatījāmies erotiskās filmas. Nākamajā dienā es mājās biju viens pats, tad pie manis atnāca viņa. Viņai mugurā bija īsa kleita. Mēs sākām runāties. Viņa ar mani flirtēja. Iezvanījās telefons, un es aizgāju pacelt klausuli. Kad atgriezos, ieraudzīju, ka viņa guļ uz dīvāna un masturbē. Viņa man piedāvāja pieskarties viņas dzimumorgāniem, bet es to nedarīju. Tad viņa apvainojās un aizgāja mājās. Mēs esam draugi visu laiku (O_O). Viņa manī toreiz bija iemīlējusies (varbūt tagad arī). Es īsti nezinu, ko man darīt. Pēc tās reizes man gribas ar viņu pārgulēt (Go Zigmund!), pieskarties viņas dzimumorgāniem, kājām (viņai ir ļoti seksīgas kājas). (there's a lot of sick people in this town (c) red guy) Bet lieta tāda, ka viņa ir daudz jaunāka. Vai tas ir normāli, ka es esmu iemīlējies jaunākā meitenē? Ko man darīt? Cik gados meitene var palikt stāvoklī?

Mani sauc Zuzanna, un manu māsu - Soņa. Mēs esam dvīnes, mums ir 15 gadu. Mums patīk nodarboties ar seksu katru vakaru. Mēs to darām jau no 12 gadu vecuma. Man ir apnicis ar viņu darīt TO, jo viņai vairs nav tas spars kas bija sākumā. Negribu viņu sāpināt, pārraujot mūsu seksuālo saiti, bet vēlos izmēģināt kāda zēna pieskārienus. Vēlos zināt, vai nepalikšu par lezbieti uz mūžu

Es mīlu puisi - Jāni. Jānis (13) mīl Sintiju (13) un Sintija viņu. Viņiem saskan, un viņi it kā ir pāris, bet viņi nesarunājas, jo Sintija no viņa bēg. (^_^)

Šogad mēģināju tikt vienā skolā, bet sapnī redzēju, ka netikšu. Vai vispār vērts mēģināt? Domāju, ka ne. Mans liktenis ir izlemts. Uz Zemes nav taisnības. Ienīstu sevi. Esmu jau pazudusi.

Nesen noskatījos filmu par jauniešiem un sapratu, ka gribu būt slavens. Tagad esmu tukša vieta (..:(..). Man ir 13 gadi

Man ir 15 gadi. Vecāki neļauj pārdurt degunu.

Man ir problēmas ar vecmāmiņu. Viņa man neļauj iet uz disenēm. Viņa uzskata, ka uz disenēm iet tikai prostitūtas!

Devītajā klasē daudzi aizgāja uz citām skolām, bet es salauzu kāju. (wtf:D )


Viņi mani drausmīgi apkaunoja, apspļaudot un iesviežot upē. To redzēja visi, un tagad mani šausmīgi aprunā un smejas par mani. Es nespēju tikt tam pāri. Visur, kur eju, uz mani rāda ar pirkstu un sauc mani par Peldētāju.

Zēniem ir tikai divas domas prātā: ja meitene saka tad viņa ir m..., bet, ja meitene apdomājas, vai zēns viņai tiešām ir piemērots un vai sūkties ar viņu vai ne, tad, redziet, meitene zēna acīs ir bremze.

Man ir māsa kurai ir 8 gadi. Viņai ir šausmīga (...) Kad man bija caureja viņa pastāstīja to manai klasesbiedrenei. Viņa visai mājai stāsta, kādas man krūtis un kādā krāsā trusenes

Man ir brālis, kuram ir 7 gadi, bet man - 13.(...) Viņš ir ar seksuālām novirzēm. Es guļu, viņš pliks man uzlec virsū un saka: "Parādi savu cincīti!" Vai arī krīt virsū un bučojas. Viņš vienkārši ignorē mani.


43 4 35 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 35

0/2000
Devītajā klasē daudzi aizgāja uz citām skolām, bet es salauzu kāju. (wtf:D ) nice emotion
16 1 atbildēt
Normālas problēmas. Bet izskatās, ka "visas" 12 g. meitenes jau ir darījušas TO. Gde mir katitsa?
15 1 atbildēt
Vai jūs nevarētu pateikt arī kāds no zobu breketēm labums (izņ*t to ka pēc tam būs skaisti zobi) (nu kā - vēl tak parasti ar viņām var uztvert visas FM stacijas un atbaidīt suņus 3m rādiusā) Drizaak ar tadaam var sateliitteleviziju pa briivu skatiities :D
14 1 atbildēt
njam, salūza kāja, nu gan hujova emotion
13 0 atbildēt
TANKS IR ATPAKAĻ!!
14 1 atbildēt
Pēdējais sick
14 1 atbildēt
labs :D :D
13 1 atbildēt
Devītajā klasē daudzi aizgāja uz citām skolām, bet es salauzu kāju.(wtf) Visu laiku labākais :DDDD :D
13 1 atbildēt
Parādi man savu cinciiti xDDDDD ej es gandriiz ruadaat saaku no smielkliem,ceru ka buu arii part2 +_+ 100% no maniim :DDDDDDD jeebal nevar beikt reektDDDD
14 2 atbildēt
OWNAGE :DD šitā sen nebiju smējies. :DD
13 1 atbildēt
Arprac, pilnīgi vai neticas, ka tie ir reāli raksti... pepuce vai tie ir?
13 1 atbildēt
kas pie velna?? Slima jaunatne Latviaa!
13 1 atbildēt
janatne emotion emotion emotion emotion aha ha ha
13 1 atbildēt
mda.... :D var parekt.
12 1 atbildēt
pusaudži....emotion
12 1 atbildēt
vaaj
12 1 atbildēt
VTFemotion emotion
12 2 atbildēt
tā nosmieties var. emotion
11 1 atbildēt
"Parādi savu cincīti!"
11 1 atbildēt
emotion emotion emotion emotion Superaprobežotība :D :D
11 1 atbildēt