local-stats-pixel

Liek cilvēkam aizdomaties5

 18  4

Kamēr vīrietis pulēja savu mašīnu, viņa 4 gadus vecais dēls paņēma akmeni un ievilka švīkas mašīnas sānā. Dusmās vīrietis paņēma dēlēna roku un sita pa to vairākas reizes, neaptverot, ka sit ar uzgriežņa atslēgu.
Slimnīcā zēnam nācās zaudēt pirkstus, sakarā ar neskaitāmajiem lūzumiem.
Kad bērns ieraudzīja savu tēvu, ar sāpju pilnām acīm viņš jautāja :"Tēt, kad mani pirkstiņi ataugs?"
Vīrietis bija tik sāpināts, ka nespēja parunāt. Viņš aizgāja atpakaļ uz savu mašīnu un nikni to spārdīja vairākas reizes. Sašutis pats par savu rīcību...., sēžot mašīnā viņš skatījās uz ievilktajām švīkām. Dēlēns bija uzrakstījis: "Mīlu tevi tēti!"
Nākošajā dienā vīrietis izdarīja pašnāvību."

Dusmām un Mīlestībai nav ierobežojumu. Izvēlies pēdējo, lai iegūtu skaistu, mīļu dzīvi, un atceries šo : Lietas ir, lai tās lietotu un cilvēki, lai tos mīlētu. Šodienas pasaules problēma ir, ka cilvēki tiek lietoti un lietas mīlētas.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Man patīk šitie aizkustinošie gabaliņi ,bet protams ticamības faktors 1-2% Kādam dusmām jabūt lai sistu ar atslēgu un to neievērotu nu labi lai jau tā butu. Pazaudēti pirksti dēļ lūzumiem wtf emotion ? Neviens vecāks netaisīs pašnāvību tapēc vien ka zina ka tas bērnu sāpinās vēl vairāk. Bet doma man patīk emotion

 1  0 atbildēt

šitāds jau ir spokos!

 1  0 atbildēt

Liek aizdomāties, ka tēvam smadzenes podā noskalotas

 0  0 atbildēt

copy-paste

 0  0 atbildēt