local-stats-pixel

Ko nozīmē tavs vārds..12

5 10
Es mājās atradu intresantu grāmatu par vārdu nozīmi paatiešām intresanti un daži atbilst patiesīībai..

 Lūk dažus izrakstīju- varbūt te ir arī tavs vārds?

Adrians-Intelekts un jūtas viņā ir ideālā līdzsvarā, viņš atzīst burvīgas un neaptumšotas attiecības. Ir labsirdīgs, smalkjūtīgs, filozofiski noskaņots.


Irita-Atzīst noteiktību. Viņa ir visai kautrīga, bet, ja vajag, otru sapurinās pamatīgi. Uz āru gan Irita neizrāda, ka arī viņai tiek krietni sapurināti nervi.
Oskars- Piemīt makiavellistisks darījumu vēriens. Praktisks, veikls, mērķtiecīgs. Sabiedrībā māk spīdēt. Neļaujas ilūzijām. Neatzīst ūdeņainu daiļrunību un augstu vērtē biznesa plānu pamatīgumu. Komersants. Pūlas visiem izpatikt, bet tas jau nav nekas slikts. Viņu valdzina arī raibu dēku burvība. Zina "pirāta vārdu" ietekmi. Ar sekmīgiem šaha gājieniem skubina sievietes "krišanu". 
bella-Artistiska, oriģināla, avantūristiska. Blakus realitātei dzīvo tieksme arī pēc mistikas. Bella labprāt aizraujas ar bērnišķīgām palaidnībām.
Aivars- Enerģijas, veiklības un prāta apvienojums. Ar plašu vērienu apveltīts darbonis. Enerģijas, veiklības un prāta apvienojums. Ar plašu vērienu apveltīts darbonis. Nebaidās riskēt.Mīl sievietes un prot būt džentlmenis.Vāārdi- jautajums jums mani mīļie spoki. Es īsti nesaprotu kā pēc vārda var noteikt kāds tu esi laigan mans atbilst par visiem 60 procentiem tomēr es nesaprotu kā pēc vārda var pateikt kāds tu esi vārdu tev izvēlējās vecāki ja to būtu izvēlējies tu tad citādi.. Jūsu domas ? :)Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000
Slnikums lasit :D
1 0 atbildēt
pls ko noziimee vaards Ralfs?
1 0 atbildēt
epg avatarsepg
RALFS: Skaidrojums Pirmais tips. Pašapziņas viņam netrūkst. Ir prātīgs un racionāls. Izlaidīgs, jo gan mātes, gan līgavas ir nevarīgas Ralfa Šarma priekšā. Grib gūt panākumus. Ir dendijs, kas pielūdz komfortu. Otrais tips. Šis Ralfs ir fantasts un radoša personība. Vientuļš savā iekšējā drūzmainībā.
1 0 atbildēt
Ko noziime Žurkijs ??
1 0 atbildēt
BULLSHIT. un kada jega ierakstit 5 vardus, nu blja, nahuj tadsu padebiilsu rakstus te jaliek no kuriem AHUJENA jeega. Kjipa , pats nezini,kads esi. ;D
3 2 atbildēt
Vajadzeeja ielikt daudzaakus vaardus
1 0 atbildēt
ko tik skops??
1 0 atbildēt
kā saucas tā grāmata ?
0 0 atbildēt
Jaa ahujenna latvijaa visus sauc vienaadi un eksistee tikai 5 vaardi??? Tad jau tev driizaak ir buklets nevis graamata... Un pienjemu ka tu esi EDIT: Andrians nevis andris (veel smiekliigaak)?
0 0 atbildēt
man vaards te ir mineets(oskars) bet atbilst labi ja 10% ta ka bullsh*ts tas vien ir
0 0 atbildēt
P.S. " Ar sekmīgiem šaha gājieniem skubina sievietes "krišanu". "ahahahahahahahahahahahaahahahahaha!
0 0 atbildēt
Nezināju,ka tik "daudzi" vārdi ir kalendārā!
0 0 atbildēt