MARIHUĀNA ir BĪSTAMA. Kaņepe NAV kaitīga cilvēka ķermenim vai prātam.

Kaņepe nenostāda sabiedrību draudu stāvoklī. Kaņepe ir kaitīga naftas, alkohola un tabakas industrijām, kā arī lielākajām ķīmijas koorporācijām. Dažādi lielie uzņēmumi, ar lielu varu un naudu, ir noklusējuši patiesos faktus no sabiedrības.

Patiesībā, ja kaņepi izmantotu priekš tā daudzveidīgā komerciālo produktu masīva, tā radītu rūpniecisko ātombumbu. Uzņēmēji nav izglītoti par kaņepes potenciālu. Bagātie ir sadarbojušies, lai izplatītu maldinošu informāciju par ļoti daudzpusīgu augu, ja kaņepi izmantotu pienācīgi, tā izpostītu viņu kompānijas.

No kurienes ir radies vārds 'marihuāna'? 1930 gadu vidū M-vāds tika radīts, lai aptraipītu labo prestižu un fenomenālo kaņepes auga vēsturi. Šie citētie fakti, ar atsauksmēm, ir pārbaudāmi Britannica Enciklopēdijā, kas 150 gadus tika drukāta uz kaņepes papīra:

* Visas skolas grāmatas tika taisītas no kaņepes vai lina papīra līdz 1880 gadiem; Hemp Paper Reconsidered, Jack Frazier, 1974.
* Amerikā, no 1631 līdz agrajiem 1800, bija atļauts maksāt nodokļus ar kaņepes augiem. LA Times, Aug. 12, 1981.
* 17. un 18.gs. Amerikā atteikties audzēt kaņepes bija pret likumu! No 1763 līdz 1769 gadam Virdžīnijas štatā draudēja pat cietumsods par atteikšanos audzēt kaņepes. Hemp in Colonial Virginia, G. M. Herdon.
* Džordžs Vašingtons, Tomas Džefersons audzēja kaņepes; Washington and Jefferson Diaries. Džefersons slepus ieveda kaņepju sēklas Francijā no Ķīnas un tad uz Ameriku.
* Bendžaminam Franklinam piederēja viena no pirmajām papīra fabrikām un tā apstrādāja kaņepes. Kā arī, 1812. gada karš norisinājās dēļ kaņepēm. Napoleons gribēja bloķēt Maskavas eksporta ceļu uz Angliju; Emperor Wears No Clothes, Jack Herer.
* Tūkstošiem gadu ilgumā 90% kuģu buras un tauvas tika veidotas no kaņepes; Webster's New World Dictionary.
* Līdz 1820 gadiem, kad tika ieviesta kokvilnas apstrāde, 80% no visiem audumiem, apģērbiem, audekla, priekškariem, gultas veļām utt, tika ražotas no kaņepes.
* Pirmās Bībeles, kartes, ASV Neatkarības Deklerācijas skices tika drukātas uz kaņepes papīra; U.S. Government Archives.
* Pirmie labības lauki ASV bija kaņepju lauki. 1850 gadā Kentukī štatā tika saražotas 40,000 tonas kaņepju. Līdz 20.gs. kaņepes bija ienesīgkā raža ASV; State Archives.
* ASV Valdība 1916. gadā paredzēja, ka līdz 1940 gadiem viss papīrs tiktu taisīts no kaņepes, kā arī vairs nebūtu vajadzības cirst kokus. Valdības pētījumi liecina, ka 1 akrs kaņepju ir vienāds ar 4.1 akru koku; Department of Agriculture.
* Krāsas un lakas tika taisītas no kaņepju sēklu eļļas līdz 1937 gadam. 1935 gadā krāsu ražošanai tika izmantotas 58,000 tonnas kaņepju sēklu; Sherman Williams Paint Co. testimony before Congress against the 1937 Marijuana Tax Act.
* Henrija Forda pirmā Model-T automašīna darbojās uz kaņepju benzīna un pati mašīna tika izveidota no kaņepēm! Mašīnai bija plastikāta paneļi, kuri bija 10 reizes triecienizturīgāki par tēraudu; Popular Mechanics, 1941.
* Kaņepe tika nosaukta par "Miljards Dollāru labību". Pirmo reizi kādai no industrijām bija reālas iespējas pārsniegt miljards ASV dolāru peļņu; Popular Mechanics, Feb., 1938.
* Mechanical Engineering Magazine 1938.gada Februāri publicēja rakstu ar nosaukumu "Pati ienesīgāka un iekārojamākā labība kas var tikt audzēta". Tika rakstīts, ja kaņepes apstrādātu ar 20 gadsimta tehnoloģiju, tad kaņepju lauki būtu lielākie lauksaimniecības lauki ASV un visā pasaulē.
* 1942.gadā ASV Lauksaimniecības departaments, aicināja un apmācīja 'patriotiskos amerikāņu fermerus' audzēt 350,000 akrus kaņepju katru gadu kara vajadzībām.
* Kaņepju apstrāde un ražošana nekaitē dabai. ASV Lauksaimniecības Departamenta 404 ziņojuma var secināt, ka kaņepe veido 4 reiz vairāk pulpas, tajā pašā laikā ar 4-7 reizes mazāku piesārņotību.

1930 gadu inovācijas lauksaimniecības mašīnu tehnikā radītu lielu revolūciju, ja tās tiktu pielietotas kaņepju apstrādei. Viens vienīgs resurss radītu miljoniem jaunu darba vietu un radītu daudzus kvalitatīvus produktus. Ja kaņepi nepadarītu nelegālu ASV viegli tiktu cauri Lielajai Depresijai.

Wiliam Randolph Hearst (Citizen Kane) piederēja milzīgas meža platības. Hearsta kompānija piedāvāja vairums papīra izstrādājumus. Patty Hearsta vectēvs varēja zaudēt miljardus dēļ kaņepes augiem.

1937.gadā Duponts patentēja plastikāta ieguvi no naftas un oglēm. Duponta gada bilance mudināja akciju īpašniekus investēt viņa petroķīmiskajā divīzijā. Sintētiskie materiāli, piemēram, plastikāts, celofāns, celuloīds, metanols, neilons utt., tagad varēja tikt taisīti no naftas. Kaņepju industrializācija iznīcinātu vairāk kā 80% Duptona industrijas.

Mēdiju sazvērestība

Straujie dzeltenās preses mēdiju uzbrukumi sākās vēlajos 1920 - tajos un 1930 - tajos gados. Heartsa laikraksti publicēja rakstus uzsverot marihuānas briesmas. Lasītāji uzzināja, ka marihuāna bija atbildīga par visu, sākot no autoavārijām līdz morāles pazušanai.
Tika izveidotas filmas: "Marihuāna: Jaunības slepkava" (1935) un "Marihuāna: Velna zāle". Šās filmas veidoja lielās industrijas, lai radītu ienadnieku. Viņu mērķis bija gūt tautas atbalstu, lai tiktu ieviesti marihuānas ierobežošanas likumi.

šādas frāzes bieži izskanēja tajā laikā: