5

 56  1

Tātad-man uzdeva jautājumu-kā pagatavot vannas bumbas.Tātad,ir daudz uz dikti piedāvāti varianti,bet es Jms piedāvāšu visvieglāko,un jums bumbas pagataviošanai nevajdzēs ne burvju ūdeni,ne šokolādes sviestu,ko pieprasa citas receptes.Tātad:

Tev vajadzēs:

*soda (2 devas,jeb 2 reizes pa 25 ml)
*kukurūzas vai kartupeļu ciete (1 deva jeb viena 25ml glāze)
*citronskābe (1 deva jeb viena 25 ml glāze)
*kosmētikas (bāzes) eļļa (~2,5 ēdamkarotes) (es nesapratu,kur lai uz ātro dabūn tādu eļļu,tādēļ klāt liku kkādu pūšamo,kas bija pret celulīta rašanos.Tātad pilnīgi vienalga ko šķidri eļļainu,tikai ne ūdeni,jo soda uzreiz izšķīdīs)
*ēteriskā eļļa pēc smaržas (daži pilieni)

+ traukus, kurā veidot bumbas (ja nevari dabūt apaļu trauciņu, var izmantot mazas plastmasas glāzītes, ledus taisāmo trauku u.c.)
+ jebkas, ko vēlies pievienot klāt, smaržai, krāsai vai iedarbībai
Es liku klāt malto kafiju,rožu ziedlapas,jāņogu sīrupu (krāsai un smaržai),bet var likt arī visu citu pēc paša izvēles.

1.solis- Atsevišķos traukos sajauc 1) soda + ciete 2) citronskābe+ kosmētiskā eļļa + ēteriskā eļļa
Samaisi katru trauku. 2.solis- Pievieno eļļaino masu sodai+ cietei un (velams ar roku) samaisi visu kopā, līdz veidojas daudzmaz viendabīga nedaudz lipīga masa. Ja viss ir pārāk sauss, tad var pievienot vēl nedaudz eļļas vai uzsmidzināt kādu šķirdrumu uz spirta bāzes-piemēram, kumelīšu tinktūru. (Pieļauju, ka var arī parastu šnabi) Es pat pamēģināju savas iemīļotās smaržas un ieguvu lielisku rezultātu. 3.solis- Pievieno papildu sastāvdaļas- krāsvielas, sausos materiālus. kā jau teicu,esmu mēģinājusi pievienot maltu kafiju (esot labi pret celulītu) un kaltētas rožlapiņas.
Vaļa fantāzijai! Neatradu veikalā pārtikas krāsvielas, bet arī tas varētu būt interesanti. Galvenais, neko, kur ir ūdens..
Man padomā pievienot arī piena pulveri, bet vēl neesmu izmēģinājusi. Varbūt medu.. 4.solis- nedaudz ieeļļo trauciņu, kurā taisīsi šo brīnumu un diezgan kārtīgi saspied iekšā sagatavoto masu. Atstāj, lai masa sacietē. Ja trauks ir noslēgts (piem. bumba), tad pēc pāris stundām izņem jau nedaudz sacietējušo masu laukā, jo tad viņa labāk žūs. Arī no cita veida traukiem var izņemt laukā, lai viss ātrāk izžūst. Ideāli ir ļaut visam žūt pāris dienas.(bet pēc manas pieredzes,pietiek arī ar 5h.Bet tas noteikti ir atkarīgs no eļļas ar kādu taisa,un pārējiem faktoriem) 5.solis- Iesaiņo, dāvini, ej vannā vai galu galā taisi vēl! BRĪDINĀJUMI:
Masas "mitrināšanai" var izmantot tikai kaut ko stipri alkoholisku, jo ar ūdeni soda+citronskābe sāk savu reakciju un viss notiks vēl pirms pagūsi saliet vannā ūdeni.. Šie veidojumi gan ir trauslāki par veikalā nopērkamajiem, tāpēc apejies ar tām uzmanīgi!

PIEZĪMES:

skeptiskajām lēdijām- palasiet veikalā dabonamo bumbu saturu- viss tas pats + kaut kas ķīmisks.. šādu masu var izmantot arī kā skrubi...vismaz es tā darīju, kad pirmā bumba man izjuka :) sākotnējā receptē, ko es atradu, bija jāpievieno nedaudz destilēta ūdens, bet tad man viss izreaģējā, otreiz vairs ūdeni nepievienoju un man sanāca daaaudz labāk. Nemaz nerunājot par to, ka tas ir sirsnīgi, ja gatavo burbuļbumbu kā dāvanu - tas nav arī dārgi. Citronskābes mazā paciņa Ls0,14, Kartupeļu ciete Ls0,32 (pietiks daudz bumbām), soda man bija mājās, cenu nepateikšu, bet arī nav dārgi. Lielākais "smagsvars" šeit ir eļļas - eļļa 100ml Ls 2, 99 un tikpat vēl ēteriskā eļļa, bet to vajag pavisam, pavisam maz.

Ceru,ka noderēja! :)

Komentāri 5

0/2000

o, šito varētu pamēģināt. ;)

 0  0 atbildēt

Izmēģiniet,noteikti,nenožēlosit. :)

 0  0 atbildēt

Vīnogu(ja neklūdos kauliņu) eļļa ko izmanto partikā ir nekaitīga cilvēkam visiem orgāniem(galvenais jau intīmajai zonai) ir samērā lēta uz to daudzumu kurā var nopirkt.. maximaa 1litrs maksā ~3.50 LS

 0  0 atbildēt

Noteikti pamēģināšu! Paldies par rakstu =)

 0  0 atbildēt

liels, liels paldies ! :)

 0  0 atbildēt