PERVERTS. Nav pat īsti karotājs. Viņu neinteresē kaujas psiholoģija, cīņas stratēģija un pat uzvarēšana. Viss, kas viņu interesē ir „kas Tev šobrīd ir mugurā?”.
FILOZOFS. Pretēji PRĀTVĒDERAM, viņš var būt pat ļoti zinošs daudzās tēmās. Mazliet pa maz humora izjūtas un tāds dīvains, bet ļoti miermīlīgs un ja iesaistās cīņā, tad ļoti ciena pretinieka viedokli. Galvenā taktika viņam ir nogurdināt savu pretinieku ar ilgstošiem spriedelējumu plūdiem. Tikai kaujās rūdītie karotāji spēj izturēt ilgstošu spēkošanos ar FILOZOFU.
MATADORS. Nekad neiesaistās tiešā cīņā vai uzbrukumā. Parasti izmanto tēmīgi mestus zinību šķēpus, veiksmīgi izvairoties no atzīšanas par vaininieku un strīda aizsācēju. Viņš ļoti meistarīgi virza savu ienaidnieku pretī ievainojumiem vai pat sakāvei no kāda spēcīgaka karotāja. MATADORU ir viegli ievērot. Lai arī viņš reti ieņem konkrētu pozīciju kādā diskusijā, viņš vienmēr ir tieši blakus kašķim.
PATIESĪBAS CĪNĪTĀJA. Ļoti dusmīga, iespējams pat naidīga ģenētiskā līmenī pret valdību, privilēgijām, mantkārību, seksismu, homofobiju, reliģiju, vides piesārņošanu, lielo biznesu un biznesa ļaudīm kopumā. Atklāti jūsmo un bravūrīgi citē Oliveru Stounu, Noamu Čomskiju un Maiklu mūru. Principā, jebkuru, kas ir kritiski noskaņots pret vadošo eliti. Viņu briesmīgi kaitina visa vēsture, kas viņas izpratnē ir liecība mūžsenai maldināšanai un manipulācijai. Lai arī PROBLĒMAS, MĪKSTAIS, TRAUSLĀ DĀMĪTE un retumis pat IDEOLOGS viņai palīdzēs kaujā, viņi ātri nogurst PATIESĪBAS CĪNĪTĀJAS apnicīgo un vienmuļo argumentu dēļ.
CITĀTS. Staigājošs domugraudu, citātu un izteicienu krājums. Protams, ka viņš nekad diskusijā neienesīs neko oriģinālu. Bet pateicoties viņa tieksmei meklēt ilgstoši attiecīgo citātu, viņš liekas vienmēr atrod „īstos” vārdus.
Reklāma
PRĀTVĒDERS. Viņš ļti dedzīgi izraisa un piedalās konfliktos, bet viņa švakās zināšanas parasti īpaši ilgi neļauj PRĀTVĒDERAM uzturēt cīņu. PRĀTVĒDERS bieži izmanto lielus skanīgus vārdus, neizprotamus teicienus un pat latīņu valodu, lai slēptu savas seklās zināšanas un izblefotos cauri kaujai.
DATORGALVA. Viņš zin pilnīgi visu par datoriem un internetu, un ir ļoti pārsteigts, ka Tu nezini. Slikta izruna un lempīgums ir viņa pastāvīgie pavadoņi. Tomēr viņš ir bīstams pretinieks, jo pat ar tām pašām noklusējuma komandām viņš spēj tavu datoru pārvērst kūpošā drupu kaudzē.
ŽURKA. Dod priekšroku uzbrukt ar privātām ziņām, nevis atklāti. Ja kāds sāk ņemt virsroku, ŽURKA sāk publiskot izgriezumus no privātās sarakstes publiskajā diskusijā. Privātās sarakstes konfidencialitātes pārkāpšanu viņš attaisno ar to, ka viņu apcēla, bet viņš aizstāvējās, un gribēja norādīt uz ļaundari, pirms tas spēj apcelt vēl kādu, piemēram SVĒTO NEVAINĪBU.
Reklāma
DUMPINIEKU VADONIS. Viņam piemīt neparasta spēja satricināt ierasto notikumu gaitu diskusiju grupā. Citi karotāji varbūt ir spēcīgi vienkaujās, toties DUMPINIEKU VADONIS, izmantojot savu harizmu, verbālās dotības un politiķa viltības, ap sevi vāc sekotājus un spēj gāzt pat KARALISKOS. Viņa vara ir tik apjomīga, ka viņš spēj pat apklusināt KIBERMĀSAS.Lai gan viņš spēj piesaistīt cīkstoņus no gandrīz jebkuras grupas, revolūcijas sākuma stadijā viņa galvenais ierocis ir PATAFONS un tad, kad viss jau rit savu gaitu, PIELĪDĒJS labprāt pamasēs viņam muguriņu. Kad revolūcija ir uzvarēta un pastāvošā sistēma gāzta, DUMPINIEKU VADONIS zaudē strauji interesi par šo tēmu. Tikai īsts DUMPINIEKU VADONIS novedīs revolūciju līdz rezultātam, bet gribuļi parasti paliek guļam karalaukā.
VIENTUĻAIS DUMPINIEKS. Dziļi iesakņotā neapmierinātība un bērnišķīgie uzbrukumi ir viņa firmas zīme. Viņš parasti par pretiniekiem izvēlas autoritātes kā ADMINU un AUKLĪTI vai jebkuru citu, kurš cenšās saglabāt kārtību un civilizētību diskusijā. Atšķirībā no DUMPINIEKU VADOŅA viņš nepieder kādai noteiktai idejai, bet biežāk rīkojas pašapmierināšanas nolūkos. Savos infantīlajos uzbrukumos viņš bieži mēdz citēt bībeli, lai piedotu saviem vārdiem spēku. NEKAD nelasa BUJ un skaļi lamā kā fašismu jebkādu diskusijas noteikumu pielietošanu.