local-stats-pixel fb-conv-api

Christian The Lion9

35 2
Kristiāns bija atšķirts no saviem vecākiem jau agrā vecumā un tika izlikts pārdošanā Londonas iecirkņa veikalā. Kristiāna vecāki bija zoodārza lauvas, tēvs nāca no Rotterdamas zoodārza un māte nāca no Jeruzālemes, un viņi dzīvoja Ilfrakombas zoodārzā. Kad viņiem bija mazuļi, zoodārzs pārdeva viņus, bet divi mazuļi nonāca iecrikņa veikalā.
Divi vīri, Antonijs Burke (Anthony Bourke) un Džons Rendals (John Rendall), atrada viņu tur un acumirklī iemīlējās viņā un apņēmās nopirkt viņu. Viņi kopā sagrabināja naudu un atveda mazo lauvu mājās, kad viņš bija tikai dažas nedēļas vacs. Viņi viņu nosauca par Kristiānu.
Tonijs un Džons centās dot Kristiānam visu labāko, ko varēja. Kristiāns ir ievērojams lauva, acīmredzami ļoti inteliģents, mīlošs un piemērs visiem, gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem.
Viņam augot, viņam radās lielākas vajadzības, ko Tonijs un Džons nespēja sniegt. Pateicoties tikšanai ar Bilu Traversu (kurš piedalījās filmā Dzimis brīvs (Born Free)), viņiem radās ideja par sūtīšanu Kristiānu uz Āfriku kā savvaļas lauvu.
Bils Travers sazinājās ar Džordžu Ādamsonu, lai izveidotu projektu un nāca klajā ideja par mākslas filmas izveidošanu no šī visa. Kristiāns ir absolūts prieks, ko vērot šajā filmā. Mīlestība, ko viņš rāda, viņa inteliģence ir ļoti skaista.
Džordžs Ādamsons, protams, bija kā tilts starp dzīvnieku pasauli un cilvēku pasauli.
Pirmais solis bija, kad Kristiāns ieradās Džordža iežogotajā teritorijā, iepazīstināt viņu ar Puiku (Boy), lauvu, kas filmējās filmā Born Free un kuru Džordžs jau bija aizsūtījis "atpakaļ" dabā, nepārtraucot viņu attiecības.
Kristiāns un Puika lēnām kļuva par labākajiem draugiem, un jau pēc gada Kristiāns dzīvoja kā savvaļas lauva.
Kad gads bija pagājis, Tonijs un Džons atbrauca uz Āfriku, lai sastaptu Kristiānu. Pēc gada ar cīņām, traģēdijām, un ar prieku par lauvu dabā, attiecības starp Kristiānu starp Toniju un Džonu bija tik stipras, cik viņas vienmēr ir bijušas. Starpcitu, Kristiāna brīnumainās attiecības starp Toniju un Džonu lika citām lepnajām lauvām izturēties mierīgi pret viņiem arīdzan.
Šis stāsts par Kristiānu ir pārstāstīts gan filmā, gan grāmatā.
Links uz filmu -> http://www.imdb.com/title/tt0074315/
35 2 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000
Cik skaista atkal redzēšanās 2. klipiņā...tik saviļņojoši!emotion emotion
2 0 atbildēt
apbriinojami....
2 0 atbildēt
miligs ^^ Krieviem ari bija filmu zvaigzne lauva Kings. Atshkiriba tik tada ka vinsh visu savu dzivi dzivoja ar vienu cilveku gimeni. Kings viniem neuzbruka un ari bija mils. Tik velak vinu noshava kads policists kurs domaja ka Kings taisas uzbrukt kadam bernam, ko isteniba vinsh nedarija :(
1 0 atbildēt
Kaķīts ! :D
1 0 atbildēt
lol i care
1 0 atbildēt
.raudies uznaca.
0 0 atbildēt
:>
0 0 atbildēt
mīļš kaķītisemotion
0 0 atbildēt
krievijā tajā ģimenītē pabija divas lauvas, pirmā saplosīja tēvu, otrā saplosīja dēlu, palika tikai mamma emotion emotion
0 0 atbildēt