local-stats-pixel

Apollo12

 30  3
Kad Apollo misijas astronauts Nīls Ārmstrongs pirmoreiz uzkāpa uz Mēness, viņš ne tikai izteica savu slaveno frāzi "Viens mazs cilvēka solis - milzīgs solis cilvēcei", bet tam sekoja arī citi komentāri. Tieši pirms Ārmstrongs atgriezās kuģī, viņš mīklaini piebilda:


"Labu veiksmi, Mr Gorskij."


Daudzi cilvēki NASA domāja, ka šī piezīme attiecas uz kādu padomju kolēģi. Tomēr, pārbaudot gan padomju, gan amerikāņu astronautu sarakstus, tāds Gorskijs nekur neatradās. Gadu gaitā daudzi cilvēki jautāja Ārmstrongam, ko nozīmēja šis izteiciens, bet Ārmstrongs vienmēr tikai smaidīja. 1995. gada 5. jūlijā Tampā, Floridas štatā, Ārmstrongam atbildot uz žurnālistu jautājumiem pēc kādas savas runas, kāds reportieris atkal pieminēja 26 gadus veco jautājumu. Tā kā Mr Gorskijs bija nomiris, Ārmstrongs nolēma, ka viņš beidzot var atbildēt: "Kad es biju vēl bērns, es kādu dienu kopā ar draugu mājas pagalmā spēlēju beisbolu. Vienreiz bumbiņa nokrita zem mūsu kaimiņu loga. Mani kaimiņi bija Misters un Misis Gorskiji. Kad es pieliecos, lai paceltu bumbu, es dzirdēju kā Misis Gorskija kliedz uz savu vīru: "Orālais sekss! Tu gribi orālo seksu?! Tu dabūsi orālo seksu, kad kaimiņu sīkais pa Mēnesi staigās!"
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000
lucky Mr Gorskij xD
 4  0 atbildēt
:D super :D
 3  0 atbildēt
ha
 3  0 atbildēt
Nu rekā gadās!
 3  0 atbildēt
:D :D :D
 3  0 atbildēt
Tas jau atkarīgs tikai no tevis Cukuriņ :D
 3  1 atbildēt
zināms stāsts
 2  0 atbildēt
vo sakritība! :D
 2  0 atbildēt
Katru reizi, kad zvanīju krekerim, dzirdēju, kā viņš pa telefonu izaicinošā balsī saka 'jāā-a' Tad nu nodomāju : Kad Mr Gorskijs dabūs orālo, tad krekeris dabūs seksu. Veiksmi Krekeri.
 2  1 atbildēt
Sarunāts mazais. Tikai atbrauc pie manis ar Mārtiņu. emotion emotion
 2  1 atbildēt
rofl :D
 0  0 atbildēt
Baigi labā sakritība :D
 0  0 atbildēt