Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
169

Mēs dzīvojam laikā, kad sievieti, kura ilgu laika periodu ir viena, tiek raksturota kā nelaimīga, nepilnīga, vientuļa un noslēgta. Bet īstenībā tad, kad runa ir par sievieti un viņas laimi, attiecības ar otru cilvēku nav nekāds laimes noteicējs.

nbspKāpēcJo brīvas sievietes... Autors: Svētdiena Sievietes, kuras ilgu laiku ir vienas, ir laimīgākas
1.

 

Kāpēc?
Jo brīvas sievietes nebalsta savu laimi un veiksmi uz attiecību statusa. Jo viņām nav nepieciešams partneris, lai justos laimīgas un pilnīgas - viņas jau tādas ir.  Tāpat arī viņas ir lielisks piemērs tam, ka nav jāpakļaujas mūsdienu stereotipiem, kas nosaka to, ka brīvas sievietes ir nelaimīgas. 

 

Iemesli tam, kāpēc sievietes ilgu laika periodu ir vienas, ir vairāki. Varbūt viņas nevēlas būt piesietas kādam. Varbūt viņas vēlas no sākuma sakārtot savu dzīvi, karjeru, finanses, un tikai tad spert soli tālāk, lai gadījumā, ja būs jākrīt (jāšķiras), savs pamats zem kājām vienmēr būs. Varbūt viņām ir bijusi slikta pieredze iepriekšējās attiecībās. Varbūt viņas turpina iepazīties ar jauniem cilvēkiem, bet neviens no tiem nekļūst par potenciālo partneri. Vai arī varbūt viņas vienkārši ir izdomājušas, ka kādu laiku grib pabūt vienas. 

 

Kāpēc sievietes, kuras ilgu laika periodu ir vienas, ir laimīgākas?
Jo šo laiku viņas velta tikai sev - sevis izzināšanai, izprašanai un pilnveidošanai. Viņas vienmēr jūtas ērti un droši. Laika gaitā arī pazūd bailes doties iepirkties vai pusdienās vienatnē. Viņas nejūtas vientuļi, kad gultā guļ vienas. Viņas nejūtas neērti, kad uz kāzām dodas bez pavadoņa. 

 

Viņas ir laimīgākas, jo ir pietiekoši daudz laika, lai fokusētos uz savām vajadzībām, mērķiem un kaislībām. Viņas nosaka savu laiku, viņām nav jāpielāgojas cita vajadzībām un termiņiem. 

 

Viņas ir laimīgākas, jo saprot, ka nav nepieciešams otrs cilvēks, lai dzīvē justos labi. Viņas saprot, ka partneris ir tikai kā ekstra, kas var pastiprināt šo laimes sajūtu vai to pilnībā iznīcināt.

 

Kamēr citas sievietes tērē savu laiku, lai skrietu pakaļ vīriešiem, tikmēr šīs sievietes tērē savu laiku, lai sasniegtu savus sapņus un nospraustos mērķus. Saki, ko gribi, bet šīs divas lietas nav iespējams apvienot, jo diennaktī ir tikai 24 stundas. 

 

Bet, ja viņas tomēr satiek kādu un nolemj uzsākt attiecības, tad tas būs ar kādu, kurš uzmundrinās un iedvesmos viņas sasniegt vēl vairāk. 

 

Viņas atradīs kādu, kurš jau ir laimīgs, pilnīgs un veiksmīgs pats savā dzīvē. Kādu, kurš nekļūs par parazītu, kas norij visu laimi un veiksmi, jo tas beigtos tikai ar salauztu sirdi. 

 

Viņas atradīs kādu, kurš būs laimīgs par to, ka viņa sievietei ir savi sapņi un mērķi, uz kuriem viņa tiecas. Viņas atradīs kādu, kurš liks justies stiprākām, laimīgākām un pilnīgākām. 

 

Bet, ja nopietni, tad visa laimes atslēga slēpjas tajā, ka mūsdienās visi tā steidzas izveidot attiecības, ka aizmirst vispirms iepazīt sevi. 

Attēls no: pixabay.com
5
169
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [25]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 30.04.19 12:36
14
0

Beigās tā sevi izzinājušas, ka ir riktīgas vecmeitas, kuras neviens nevar ciest. Tad atliek tikai tādas pašas draudzenes atrast un visu mūžu kladzināt, ka ir taču ļoti laimīgas, kaut patiesībā visas gribētu sev blakām skaistu, izskatīgu, pievilcīgu vīru, kurš to lutinātu kā princesi   

swm avatars
Medaļa Twittera ekspertsMedaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiks
  swm 30.04.19 13:07
10
0

Pēc idejas šīm rakstam nav jābūt par sievietēm, šīm rakstam ir vienkārši jābūt par cilvēkiem. Jeb kuram cilvēkam ir jāprot būt laimīgam vienam pašam, attiecības nevar dot laimi, tā teikt izglābt Tevi, attiecības otrs cilvēks var tikai palielināt laimi, attiecībās cilvēki kopā izveido vēl lielāku laimi... Ja cilvēks meklē attiecības, lai jūstos laimīgs, viņš nekad nebūs tāds, nevienās attiecībās.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 30.04.19 12:38
7
0

P.S. Laimīgās neraksta rakstus, lai sevi un citus pārliecinātu par to, ka viņas taču varētu būt laimīgas.. laimīgās izbauda dzīvi ar vīru!   

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Fēlikss Edmunda dēls 08.08.19 16:27
4
0

Ļaudis nespēj saprast, ka arī  bez otras puses pavadīt dzīvi-tas automātiski nenozīmē pamestības izmisumu. Kādam tas bara instinkts ir vairāk, kādam mazāk, un  kas gan tur slikts ja arī pēc 40 esi viens un jūties labi?  Tāpēc vien neesi norakstāms. Nu nesastāv dzīves pilnība tikai no ģimenes/bērniem.

Santa Sudakova avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa Testu veidotājsMedaļa Zebra
  Santa Sudakova 21.05.19 23:58
4
0

Nu nezinu... Mani vientulība noveda līdz veģetatīvajai distonijai.

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 30.04.19 16:31  
4
0
Vecmeitas!
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 08.08.19 15:37
5
1

Kārtējā atmazka! Uz pasaules nav nekā labāka par laimīgu ģimeni. Tas, viena liela daļa sabiedrības nespēj tādu izveidot, ir viņu pašu problēma.

KatHunter avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joksMedaļa Nostradams
  KatHunter 16.05.19 17:57  
3
0
atbildot uz Anonīms komentāru "Un pēc tam ap 40 attopas ka realitătē nav nekā.... "

Tieši manas domas..😐
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 16.05.19 08:44
3
0

Diez nu vai tik vispārīgi var apgalvot par visām sievietēm. Pēc maniem novērojiem viena liela daļa tikai mēģina sev iestāstīt, ka darot vai nedarot to vai šito, ir laimīgāki. Katram savi ceļi ejami, katram sava laimes atslēga, bet cilvēks nav radīts dzīvei vientulībā.

Anonīms
Anonīms 30.04.19 11:41  
3
0

Un pēc tam ap 40 attopas ka realitătē nav nekā. Ne ğimenes, ne bērnu, ne kā. Sāpīgākais ka liela daļa vairs savus bērnus arī nespēs iegūt, jo pirmais bērns pēc 40 ir kā vinnēšana loterijā... Ļoti daudz ir šādas sev dzīvotājas, kuras pēc tam attopas. Es neaizstāvu tādas kuras tikai skrien pēc attiecībām. Visam dzīvē ir jābūt līdzsvarā

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 08.08.19 20:18
2
0

Protams, ka ir cilvēki, kuru psihotips ir piemērots dzīvei vienatnē, ir dažādi dīvaiņi, ģēniji, arī daudz cietuši cilvēki, kuri ar aizdomām uzlūko ikvienu, kas parādās tuvumā. Tomēr caurmērā ar dabas svētību cilvēks ir sabiedriska būtne, kurai nepieciešama citu cilvēku klātbūtne. Ja visi indivīdi justos vienatnē laimīgi, cilvēce jau sen būtu izmirusi, un nebūtu, kas raksta Spokos. Tāpēc tās nebeidzamās mantras par laimi vienatnē ir visai divdomīgas, jo cilvēkam, kurš jūtas laimīgs vienatnē, nav nekādas vajadzības to izkliegt publiskajā telpā, ir teiciens - laime mīl klusumu!

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 30.04.19 10:20
2
0

"Jo šo laiku viņas velta tikai sev - sevis izzināšanai..."

ķiparstv avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa RudzupuķeMedaļa Dienas joks
  ķiparstv 30.04.19 12:17
2
0

Vērtīgs raksts   

Anonīms
unknown 25.05.19 18:26
2
0

Šī sabiedrības daļa ļoti veiksmīgi izmirs.

Anonīms
Vilkagalva 25.05.19 12:45  
1
0
atbildot uz Santa Sudakova komentāru " Nu nezinu... Mani vientulība noveda līd... "

Es vientulību nepazīstu, bet vienatni izbaudu kā vislielāko laimi. Kuras vienmēr, lai arī objektīvi daudz, kaut kā tomēr ir par maz.
Anonīms
Anonīms 30.04.19 16:45
1
0

Laime nav vienatnē vai draudzībā. Jautājums ir vai var atrast kādu ar ko ir labāk nekā vienatnē. Jo vairāk dzīvē sasniegts, augstākas prasības pret sevi un citiem, jo grūtāk atrast kādu. Tāpēc arī pusnabagi ātri aprecas un sataisa kaudzēm bērnus utt., jo prasību gandrīz vai nav.

Krīze avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  Krīze 09.08.19 01:10  
1
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Beigās tā sevi izzinājušas, ka ir riktī... "

Da nē, pārsvarā tās ir aptaukojušās slinkas cūkas kurām par kaķi vairāk uzticēt nevar.
Anonīms
unknown 25.05.19 18:33
2
1

atbildot uz Anonīms komentāru "Labăk, lai attopas pēc 40 bez bērniem,ka grib b... "

Jums ir zināma mamma, kurai riebjas viņas trīs bērni?

Ļoti šaubos, ka tādu reālā (nevis Jūsu virtuālajā prātā) pasaulē būtu daudz. Ja mamma nevar atļauties 3 bērniem katram iPhone, tas nenozīmē, ka viņa ir slikta mamma.

Sievietei bez bērniem nesaprast, kā ir būt mammai. Tā ir dabiska sievietes būtība. Ja sieviete palikusi vecmeitās vai ir neauglīga - šai sievietei ir novirzes no dabiskā ritma.

Katra sieviete saņem pēc nopelniem.

Krīze avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  Krīze 09.08.19 01:11  
1
0
atbildot uz Vinnīts komentāru " Vecmeitas! "

Aktīvās masturbētājas
Krīze avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Spoks
  Krīze 09.08.19 10:32  
0
0
atbildot uz Santa Sudakova komentāru "Es saļimu uz ielas, uz trotuāra, sākumā do... "

Cilvēks nespēj savest savu galvu kārtībā, no kā arī rodas problēmas ar tādām slimībām kas īsti nemaz neeksistē, nav ne vīrusa, ne iekaisuma, ne trombu.. Cilvēks pats sev smadzenēs ģenerē problēmas līdz tādam līmenim ka organisms pasaka-viss pietiek, un slēdzas ārā uz laiku lai atpūstos. Tā lūk.