local-stats-pixel

Aprēķināts, cik Makkalisteriem izmaksāja Kevina atstāšana mājās6

92 1

Šķiet, ka Latvijā nav tāda cilvēka, kurš nebūtu redzējis, iespējams, populārāko Ziemassvētku filmu «Viens pats mājās». Makkalisteru māja pati par sevi nav tā mazākā, kas nozīmē tikai to, ka elektrības rēķini vienmēr ir augsti, apkures rēķini ziemas periodā ir augsti, jo par visu ir jāmaksā!

Bet parunāsim tagad par mazliet reālākām izmaksām. Filmā Kevins izstrādāja visai veiklus trikus, lai neļautu slapjajiem bandītiem notvert viņu. Viņš nolēja kāpnes ar darvu, veselu istabu kopā ar bandītu Hariju noklāja ar līmi un spalvām, no otrā stāva uz kāpnēm svieda krāsas bundžas un pat uzkarsēja mājas galvenās ieejas durvju rokturi.

Lielbritānijas kompānija «Swift Direct Blinds» aprēķinājusi, ka visi atjautīgie slazdi, kurus savās mājās uzstādīja Kevins Makkalisters, lai glābtos no slapjajiem bandītiem, izmaksāja aptuveni 10623 eiro.

92 1 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

noklāja ar līmi tikai vienu loksni, ne vasalu istabu un spirāle uz roktura nevar darboties, jo tad ir janosvilst durvīm!

2 0 atbildēt

Es, skatoties šo filmu, vienmēr domāju, cik lielus zaudējumus tas puika nodara. Varēja vienkārši nošaut tos abus dundukus. Katram kārtīgam amerikānim tak jābūt bisei mājās 😄

2 0 atbildēt

Ne tikai bērnu nedrīkst atāt mājās vienu pašu!

Pamēģiniet to izdarīt ar parastu kucēnu! emotion Arī nekas lēts nav sagaidāms! emotion

1 0 atbildēt

Priekš kam rokturi mainīt? Atdzisīs un viss! Apdrošināšana noteikti kopā ar policiju par remontu gan jau samaksāja, jo Kevins jau Tomēr vainīgs nebija, bet neizdarīgā policija! Man vairāk interesē mammas skriešana atpakalj mājās un rēkjins par viesnīcu Home Alone 2!!

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt