local-stats-pixel

Par interneta hitu kļūst kādas latvietes pozēšana ar vienu grāmatu7

 62  7

Redz, cik patiesībā maz vajag, lai panāktu to, ka par tevi runā viss internets! Plaša uzmanība pēdējo dienu laikā pievērsta tieši Lindas Raklinskas sociālajiem tīkliem, jo viņa ir pamanījusies izcelties uz apkārtējo fona ar kaut ko ļoti īpašu.

Pavisam nesen kāds acīgs «Twitter» lietotājs pamanīja, ka Lindas fotogrāfijās regulāri redzama ar grāmatu «Dvēseļu liktenis». Līdz ar ko sākās nopietna izmeklēšanas operācija - atklājās, ka šī grāmata viņas «Instagram» profilā figurē jau labu laiku, bet aprīlī viņa to ir izlasījusi vairāk nekā jūnijā.

 
 
 
 
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

A no kurienes autore ņēma to, ka par šo interesējas "viss interenets"? Ka tikusi veikta pat izmeklēšana utt? Pat pievienotajās bildēs redzams kaut kādi pāris simts "like" un 20-40 komentāri. Tas ir viss internets vai kas? Un kas īpašs šajās bildēs? Parasta puskaila sieviete ar grāmatu rokās, un?

 24  0 atbildēt
Uzmanības trūkst un atrāda sevi kā tādu mauku bordeļa skatlogā. Pretīgi
 18  0 atbildēt

Nesen jau bija viena - tipa gleznoja- visu laiku bija identiska krāsu palete rokās emotion Kad sāka par to ņirgāties, palete tika aizgriezta, lai neredz.

Varbūt arī runā un interesējas viss internets, bet mani priecē tas, ka es neesmu to skaitā.

 11  0 atbildēt
Viņa taču domā, ka lasa Dvēseļu puteni!
 7  0 atbildēt
Nu ja iet kada cilvēka profilā,protams ka būs komentāri tā cilvēka foto. Bet ārpus tā progila tikai šeit Spokos parādās kā Tavs raksts. Un nekāds cepiens nav.
 3  0 atbildēt

Nu joptvaj, blondīne ar grāmatu, tāds sasniegums!  emotion 

 1  0 atbildēt

 emotion 

 0  0 atbildēt