Džordžs Redhawks ir iespaidīgs vīrs. Viņš sāka zaudēt redzi, kad viņš citiem mācīja medicīnu. Viņa jaunā invaliditāte piespieda viņu pamest savu sapņa darbavietu tikai pēc 4 gadiem tajā amatā. Viņš cieš no vizuālām kroplībām, kuras rada viņa smadzenes, cenšoties ''aizpildīt'' carumus redzē. Džordžs tika atstāts krustcelēs.
Tā vietā, lai viņš čīkstētu par savu invaliditāti, viņš to izmantoja sev par labu. Sniedzoties pēc palīdzības pie mūsdienu tehnoloģijas, viņš izveidoja ''Pasaule caur manām acīm'' bilžu sēriju.
''Kad es zaudējo lielāko daļu savas redzes, es sāku pētīt šo mākslas materiālu, ko man sniedza manis paša invaliditāte. Es domāju, kā īstenot ideju - parādīt pasaulei manu pasauli,'' viņš stāsta. ''Mana māksla ir veidota ar tādu mērķi, lai izaicinātu un dažkārt sabojātu vizuālo ''kārtības'' sajūtu, jo mana redze ir liels izaicinājums, es ar to dzīvoju 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā.''
Kādēļ viņam ir šādas ''halucinācijas''? Medicīniski šie ''akluma punkti'' saucas skotomas. Skotoma ir perēkļveida kroplības redzē, redzes defekts noteiktā redzes lokā vienā vai abās acīs. Šie akluma punkti ir redzami kā melni ''caurumi''. Visbiežāk, smadzenes pašas centīsies ''aizlāpīt'' šīs redzes nepilnības, kas rezultējas izkropļotā un kustīgā bildē, lai arī patiesībā nekam nevajadzētu kustēties.
Šie attēli ir vizuāli stimulējoši un hipnotizējoši, tie sniedz ieskatu tāda cilvēka dzīvē kā Džordža. Lai arī cilvēki bez šādām redzes problēmām nekad pilnīgi nesapratīs, kā tas ir - dzīvot ar to katru dienu, šīs bildes ir labs veids, kā iemācīties par to vairāk un, varbūt, pat relaksēties. Lai gan apšaubu, ka Džordžs, šādus brīnumus redzot katru dienu, relaksējas.