Ko tik cilvēki neizdomā7
52
1
Kārtējā tendence, kas saistīta ar ķermeņa caurduršanu. Kāds beidzot ir izdomājis kā apvienot divas ķermeņa izdaiļošanas lietas - gredzenus un pīrsingus, izveidojot pirkstu pīrsingu.
Pulkstenis tikai modīgākajiem cilvēkiem. Vai cilvēkiem, kam nepatīk, ka kāds cits no malas vēlas uzzināt laiku no tava pulksteņa. Šī pulksteņa dizains ir izstradāts tā, ka tas neuzrāda laiku. Taču, kad vēlamies to uzzināt, mēs varam uzspiest uz pulksteņa ārējā riņķa, un acumirklī mums parādās laiks, ko izgaismo 2 dažādas krāsas lāzera stari. Sarkanais stars ir atbildīgs par minūšu parādīšanu, bet zilā toņa lāzers mums rāda stundas. Ļoti atturīgs un gaumīgs laikrādis bez nekā lieka.
Reklāma
Tev patīk mūzika un tu vēlies atsvaidzināt savu interjeru? Ja jā, tad diez vai pareizā izvēle būtu parastās, neinteresantās skandas. Tev jāizvēlas kaut kas oriģinālāks - skandas kurpju izskatā vai plīša lācīša vēderā varētu būt īstā izvēle.
Tev patīk mūzika un tu vēlies atsvaidzināt savu interjeru? Ja jā, tad diez vai pareizā izvēle būtu parastās, neinteresantās skandas. Tev jāizvēlas kaut kas oriģinālāks - skandas kurpju izskatā vai plīša lācīša vēderā varētu būt īstā izvēle.
Ko tik mūsdienās neizdomā, pilnīgi jābrīnās, bet Vācijā izveidotā spēle Pennergame jau kļuvusi par kultu spēli.
Tātad, spēles ideja - piereģistrējies, samaksā 10 eiro un ... tēlo virtuālu bezpajumtnieku!
Bet spēles gaita - sākumā, kad esi tikko piereģistrējies, tu tēlo bezpajumtnieku, kas neprot ne lasīt, ne rakstīt, un sekojot instrukcijām var no bezpajumtnieka kļūt par miljonāru! Tomēr lai tas notiktu, ir jāiemācās lasīt, rakstīt, lai varētu sākt pelnīt naudu, vai arī to darīt nelegāli - zogot garāmgājējiem naudu, mantas utml.
Tomēr no politiķu un reliģisko organizāciju pārstāvji iebilst pret šādu datorspēli un vēlas to aizliegt.
Reklāma
JaunākajosMacBook Pro piezīmjdatos izmanto unibody korpusu, kas ir veidots no viena gabala, cietā, pārstrādājama alumīnija, aizstājot desmitiem daļu. Displejs ir izgatavots no pārstrādājama stikla. Abi materiāli ir ļoti vēlami pārstrādātājiem, un tas nozīmē, izejvielas, kuras izmanto jaunākajā MacBook Pro var atkārtoti izmantot citiem produktiem.
Parakstu vākšana pret ministru garderobi. Un nevis kaut kāda staigāšana ar sarakstiem un pildspalvām, bet gan ar Twitter palīdzību. Un to rīko nevis kāds anonīms jokdaris, bet gan SCP partijas biedrs Kristaps Stirna. Šoreiz tam tiek lietots Twitter serviss Twitition, kas ļauj caur Twitter kontu parakstīt dažādas petīcijas. Ja jums ir iebildumi pret finanšu ministra Einara Repšes ādas uzvalku, un ja jūs vēl neesat paspējis parakstīties, tad jūs to varat izdarīt šeit. Kolēģi šādu dress code sauc par apnicīgu, modes eksperti uzskata, ka Repše izskatās pēc sutenera. Vērtējiet paši.
Redz, tagad modē ir braukāt nevis vienkārši ar veciem velosipēdiem, bet gan ar veciem velosipēdiem no Amsterdamas. Amsterdama atrodas Holandē, un tur visi legāli pīpē zāli, tāpēc ceļš no "coffee shop" (vieta, kur to dara) uz mājām pie auto stūres nav iedomājams. Tā lūk Amsterdama ir kļuvusi par Eiropas velosipēdistu galvaspilsētu, laika gaitā izveidojot savus tikai šai pilsētai raksturīgos velosipēdu "brendus" un siluetus.
Amsterdamas velosipēdi pēdējā laikā iecienīti arī Latvijā. Īstu Amsterdamas velosipēdu var atpazīt pēc balti krāsotās pakaļējā riteņa dubļu sarga aizmugurējās daļas.
Lietotu velo no Amsterdamas šeit var nopirkt par 50-70 Ls. Jauns turpretim maksā 500-700 Ls.
Reklāma
Eko vibrators – it's for real. Zaļā tēma mūsdienās kļūst arvien aktuālāka – sākot ar kosmētiku, kura netiek izmēģināta uz dzīvniekiem (gaidiet pārsteigumus paši uz savas sejas), sojas pārtiku, Lielajām Talkām un beidzot ar eko vibratoru, kas tiek darbināts tikai un vienīgi ar tā lietotāja roku spēku.
Visi laimīgi – nav bateriju, kuras piesārņo vidi, roku muskulatūra kļūst izteiktāka un, papildus visam, šī ierīce veic arī savu primāro uzdevumu.
Pāris gadus atpakaļ telefons ar skārienjūtīgo ekrānu tika uzskatīts par kaut ko iespaidīgu. Tagad tā ir ikdiena. Nākotnes ikdiena būs projecējamie telefoni, un viens tāds jau ir radīts. Dew wearable cellphone ir pēc izskata līdzīgs rokaspulkstenim, taču ar pāris spiedieniem tukšā gaisā parādās telefona interfeis.