Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
52

Kamēr vieni svētki ir aiz muguras, tikmēr straujiem soļiem tuvojas nākamie. Un nav jau tā, ka svētki kādreiz beigtos, jo svinēt var katru nodzīvoto dienu uz šīs planētas. Tomēr ir pāris zīmes, kurām labāk vajag atturēties no grādīgajiem dzērieniem. Un tās ir ...

Ugunīgie Auna zīmes... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Autora bilde
1.

Ugunīgie Auna zīmes pārstāvji mēdz «iesilt» ne pa jokam - viņi ir spējīgi izdzert ļoti daudz un var kļūt arī agresīvi. Tā kā šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti spītīgi, viņu tuviniekiem var būt grūti Auniem ieskaidrot, ka tie iedzer par daudz.

Scaronie zemes zīmes... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Autora bilde
2.

Šie zemes zīmes pārstāvji ir īsteni estēti - viņiem vislabāk garšo kāda vīna glāze smalkā ādas klubkrēslā vai kāds īpaši darināts alus jaunākajā un modernākajā bārā. Lai arī šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir pārāk aizņemti ar darbu, lai patiesi nopietni draudzētos ar grādīgajiem dzērieniem, viņiem ir nosliece uz pārmērībā, arī alkohola ziņā.

Dvīņu zīmes pārstāvji zināmā... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Autora bilde
3.

Dvīņu zīmes pārstāvji zināmā mērā ir visnepamanāmākie no Zodiaka alkohola cienītājiem - šie cilvēki ir tik komunikabli arī ikdienā, ka daudzi nemaz neievēro, ka viņi jau ir krietni «iesiluši», turklāt Dvīņi jebkurā stāvoklī lieliski izjūt arī sociāli pieņemamas uzvedības robežas. Lai alkohola lietošana nekļūtu par pārlieku biežu paradumu, zem šī zvaigznāja dzimušajiem ir biežāk jāmeklē jaunas aizraušanās.

Scaronie ārēji nosvērtie un... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Autora bilde
4.

Šie ārēji nosvērtie un mazliet ciniskie Zodiaka pārstāvji patiesībā ir visai jūtīgi un emocionāli aizskarami. Zem šī zvaigznāja dzimušie bieži vien baidās atklāt savas problēmas apkārtējiem, tādēļ savas problēmas mēdz «risināt» ar alkohola palīdzību. Skorpioni tomēr spēj laicīgi apstāties un atzīt, ka viņiem ir problēma - pudeles valdzinājums nav tik stiprs, lai viņi atļautos zaudēt kontroli.

Scaronie piedzīvojumus... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Autora bilde
5.

Šie piedzīvojumus mīlošie Zodiaka pārstāvji mīl iedzert reti, taču, kad viņi ķeras pie pudeles, viņus ir ļoti grūti apstādināt. Strēlniekiem ļoti patīk alkohola radītā jautrība un atraisītība, tādēļ viņi dažkārt mēdz «pāršaut pār strīpu». Viņi labi apzinās, ka alkohols var traucēt viņu dēkainajam dzīvesveidam.

Scaronie ūdens stihijas... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Autora bilde
6.

Šie ūdens stihijas pārstāvji ir ar ļoti aktīvu iekšējo dzīvi, tādēļ nereti ķeras pie grādīgajiem dzērieniem, lai nomierinātos. Zem šī zvaigznāja dzimušajiem ļoti būtiski atrast gādīgus draugus, kas tos var atturēt no pārliekas stipro dzērienu baudīšanas.

nbspVai tev ir problēmas ar... Autors: matilde 6 horoskopa zīmes, kurām būtu jāturas pa gabalu no grādīgajiem dzērieniem
Attēls no: www.pexels.com
7.

 

Vai tev ir problēmas ar grādīgo?

3
52
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 27.12.19 13:29  
2
0

Nu, ja, pus pasaules sievietēm nevajadzētu dzert alkoholu. Es nesaprotu, kā mūsdienās kāds vēl tic šīm muļķībām? Viens ir astrologa apmeklējums, kur viņš tev personìgi paprasa skaitļus, zvaigžņu un planētu novietojumus, bet te vienkārši sadala cilvēkus 12 grupās un "gudri" dirš. Rekur mana horoskops no apollo, tikko atradu -

"JAUNAVA Uz tevi droši varēs paļauties. Ja reiz būsi kādam devis solījumu, noteikti doto vārdu turēsi! Ja nepieciešams, vari droši risināt ar lietvedību, grāmatvedību un tieslietām saistītos jautājumus."

Protams, ka turēšu vārdu un ja neturēšu, tad neturēšu. Otrs teikums vienkārši nožēlojams. Tik pat labi var rakstīt:"Ja gribi ēst, tad droši vari paēst."

ma.SIN22x avatars
Medaļa SirdsMedaļa ApskāviensMedaļa RIP
  ma.SIN22x 28.12.19 09:56
1
0

atbildot uz Banančiks00 komentāru "Bet tev jau negaršo "

KUŠ  

ma.SIN22x avatars
Medaļa SirdsMedaļa ApskāviensMedaļa RIP
  ma.SIN22x 27.12.19 13:37
0
0

Ja neesmu nolemto sarakstā, tad...  

mazais muks avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Vienu jau varMedaļa Admins iesaka
  mazais muks 27.12.19 14:05  
0
0

Hm ,    saraksta nesmu , bet savas problemas ar alko atceros ! Atceros ari ka tiku no problemam vaļa !   

Novelu visiem - jaunaja gada - tikt vaļa no alko problemam    ! 

Augstsprieguma_Majonēze avatars
Medaļa Spoks
  Augstsprieguma_Majonēze 27.12.19 19:49
0
0

Parasti lietojot alkoholu turos pa gabalu no cilvēkiem. Es netraucēju, man netraucē. It just works.

Banančiks00 avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Bots
  Banančiks00 28.12.19 02:38  
0
0

atbildot uz ma.SIN22x komentāru " Ja neesmu nolemto sarakstā, tad... ... "

Bet tev jau negaršo