local-stats-pixel

ziemassvētku vēlējums22

208 0

Dārgais Ziemassvētku vecīt
Šogad Ziemassvētku es vēlos, Xbox 360, iphone, jauno Mac, milzīgu TV .... Ne paga Tas nav isti tas, ko es gribu , aizmirsti to.
Vai tu var apsesties uz savam ragavam un aizlidot uz Afganistānu, atrast visus karavīrus un Atvest viņus mājās. Viņi ir pelnījuši būt kopā ar viņu ģimenēm Ziemassvētkos.

Daudzi mūsu un citu valstu karavīri tagad atrodas Afganistānā un arī atradīsies tur ziemassēvtkos, kad visi radi savacas kopā.Tapēc vajag arī atcereties par viņiem mūsu karavīriem un novēlēt viņiem priecīgus ziemassvētkus. :) emotion emotion

Un protams arī visiem Jums ,Spocēni Priecīgus ziemassvētkus, jo tie jau drīz bus klāt :)

208 0 22 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 22

0/2000

Tu megapajoli, ka tu ta vari rakstit, tu doma vini tur ir aiz pasu gribas? vini ir tikai del musu valsts ''drisa lidejiem'' lielajam galvam!

11 0 atbildēt

TADUS PIDARUS KA TEVI AIRI IEMST TUR AR PLIKU DIRSU LAI MUSU LETINJI TEV PA SADIEM VARDIEM PILNU PAKALU AR SVINU PIELAIZ emotion

8 0 atbildēt

daunis! nedomaju ka tu taa teiktu ja Tev tur dienetu tēvs , virs vai bralis!!!!!

5 0 atbildēt

Es to neatbalstu! Sūdigu tev pārliecibu tēvs ir iemacijis, ja tu noveli navi cilvekam, kurš tikai dara savu darbu! un nav svarigi ar vai bez savas gribas! 

5 0 atbildēt

Es vispar neaprotu kada sakara musejie lien amerikaniem dirsa un suta Latvijas karavirus navei preti kads tur sakars latviesiem lai pasi tiek gala

3 0 atbildēt

Pašam man brālis aizbrauca nesen prom un liels prieks, ka šādas lietas arī notiek :) viņiem tas būs liels z-svētku brīnums :)

2 0 atbildēt

Beigšu 12, domāju arī iet uz armiju :) P.S Priecīgus ziemmassvētkus un laimīgu jauno gadu, mūsu karavīriem emotion

2 0 atbildēt

Nezinu kā jums, bet man acīs parādījās asaras. Vnk iedomājos kā tas ir Ziemassvētkus pavadīt bez ģimenes tālā svešumā. Traki, bet ko darīt. Liels respekts šiem cilvēkiem emotion

2 0 atbildēt

Malači karavīri. Tie, kas tur nav bijuši var turpināt muldēt, bet ziniet - tur nav viegli un tas nav nekāds sapnis, ne vienam. Ja kāds sākumā pirms misijas tā domā, tad ātri vien aplaužas.

 

Priecīgus jums svētkus! 

1 0 atbildēt

ES MĪLU LATVIJU.

1 0 atbildēt

Tiešām labas ziemassvētku dāvans! emotion

0 0 atbildēt

Nenoveli citiem to ko nenoveli sev .... ;)

Un ja ka jau teica , ja tev tur tevs dienetu , es paskatitos kaa tu savu MUTI atvertu...

0 0 atbildēt

Patiešam

0 3 atbildēt