local-stats-pixel

Rīgā notiks gadskārtējais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens0

22 0

Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens „Santas Fun Run”, kuram aicināti pieteikties visi skriet vai soļot gribētāji. Pasākuma organizatori, Rīgas Starptautiskais Rotari klubs, šī gada ienākumus novirzīs 20 smagi slimiem bērniem, kuriem nepieciešama ārstēšana ar Reitterapijas nodarbībām.

Labdarības skrējiena mērķis ir palīdzēt smagi slimiem bērniem, kuru kvēlākā vēlēšanās ir būt veseliem un dzīvot tikpat bezrūpīgu dzīvi kāda tā ir viņu vienaudžiem. Šogad sadarbībā ar labdarības organizāciju Ziedot.lv ir iecerēts savākt līdzekļus 6 000 latu apmērā, kas sniegs iespēju palīdzēt pavisam 20 bērniem, kuriem ir centrālās un perifērās nervu sistēmas slimības, kā arī balsta un kustību orgānu saslimšanas. Viens Ziemassvētku vecītis ar savu dalību skrējienā nodrošinās vienu Reitterapijas nodarbību vienam bērnam.

Labdarības pasākuma dalībnieki aicināti ierasties Doma laukumā no plkst. 11.00, lai reģistrētos un sagatavotos aptuveni 1,5 kilometru distancei. Skrējiena starts tiks dots plkst. 12.00. Distanci varēs veikt gan skrienot, gan ejot, tādēļ pasākumā aicināti piedalīties dažāda vecuma cilvēki. Sniegt savu ziedojumu un veikt reģistrāciju iespējams, apmeklējot organizatoru mājas lapu www.santasfunrun.lv vai portālu www.ekase.lv. Piedalīties skrējienā būs iespēja arī tiem, kas pasākuma dienā no plkst. 11.00 līdz 11.30 reģistrēsies labdarības skrējienam Doma laukumā pie starta.

Individuālajiem dalībniekiem jāiemaksā ziedojuma summa 10 latu apmērā, kurā ietilpst vecīša tērps 3 latu vērtībā, bet atlikušie 7 lati tiks novirzīti ziedojumos. Studentiem un skolēniem virs 12 gadiem dalības maksa ir 8 lati. Ģimenes pasākumam var reģistrēties par 20 latu lielu dalības maksu, kurā ietilpst Ziemassvētku vecīšu tērpi četriem ģimenes locekļiem. Pasākuma organizatori aicina veidot arī uzņēmumu, skolu un citu kolektīvu komandas, piesakoties un rakstot uz info@santasfunrun.lv. Atraktīvākais Ziemassvētku vecītis un Ziemassvētku vecīšu komanda saņems īpašas pārsteiguma balvas.

Pasākumā aicināti piedalīties arī Ziemassvētku vecīšu atbalstītāji, kā arī citi Rīgas iedzīvotāji un viesi. Arī viņiem būs iespēja atbalstīt smagi slimos bērnus, veicot ziedojumu pasākuma laikā.

Iepriekšējos piecos gados Ziemassvētku vecīšu skrējienā piedalījušies vairāk nekā 1 480 dalībnieku, kas ar savu dalību ziedojuši 41 916 latu dažādiem labdarības mērķiem. Palīdzību iepriekšējos gados ir saņēmuši bērnu nams "Priedīte", organizācija "Pestīšanas Armija",mobilais veselības centrs "Ronald McDonald House Charities Latvija", kā arī Mārtiņa fonda pshiloģiskās veselības centrs "Dūjas".

22 0 0 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000